Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Medniece

 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Atvainojos jau iepriekš, ja šāda veida tēmas jau ir bijušas! :)

Pāris vārdos- kādas ir jūsu domas, ja sieviete pati ir medniece un sper pirmos soļus pretī vīrietim? Protams, ne jau uzbāzīgi, nepārtraukti zvanot vai rakstot, bet nu tā nedaudz uzkrītošāk parādot savu interesi? Un kā vislabāk to izdarīt? Jūsuprāt, labāk dzīvē vai virtuāli?
12.01.2014 22:36 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Es pateikšu no sava skata punkta, kā jau vienā diskusijā minēju - es to uztveru pozitīvi, ja izrādi pirmā interesi. Es no tā secinu, ka sieviete ir droša, pašpārliecināta un nav sociāli ieprogrammēta ar sabiedrības stereotipiem, ka sieviete nepienākas to darīt. Ja sieviete pirmā sper soli, tad mani tas vairāk ieintriģē un neatteikšu aiziet uz tasi kafijas par viņas drosmi vien.

Vari izrādīt interesi gan dzīvē, gan virtuāli, bet ja virtuāli vai sms, tad ar mēru, dažas vēstules vai sms būs pietiekami. Dzīvē - parunā par to, kas jūs abus varētu saistīt.
Vislabāk jau dzīvē, ja pati jūties ērti un esi pietiekami pašpārliecināta ;) Ja rodas šaubas, tad vari arī virtuāli uzrunāt vīrieti.
13.01.2014 00:42 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Man patīk sievietes drosme šādos gadījumos. Tomēr ļoti jāvēro vīrieša reakcija.

Man gadījās novērot, ka sieviete agresīvi koķetēja un medīja vīrieti, bet vīrietis no viņas ļoti sāka izvairīties. Bet viņa to nemanīja.

Īstenība skumji skatīties.

Tāpēc ir jājūt kaut kāda robeža, cik tālu tu vari medīt. Citādi pārvērtīsies par nogribējušos dūdiņu, kas pati karās kaklā, un no kā citi bēg.
13.01.2014 00:49 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Šeit tiešām ir jājūt tā robeža, lai neaizbiedētu. Pati šobrīd arī nodarbojos ar "medīšanu", objekts ir noskatīts, kautrīgs un reāli saprotu,ka ja es nesperšu to lielo soli un viņu neuzaicināšu uz kafiju, mēs šādi turpināsim mēnešiem.
13.01.2014 00:54 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
R.
Labi teikts! :)

Jā..diemžēl ne tev vienīgajai nācies,Silara, novērot šādu gadījumu, bet labi, ka sieviete tomēr pati saprata, ka puisis īsti nav ieinteresēts.

Rolla

Un kā veicas ar medīšanu? :)
13.01.2014 16:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
necenšos pirmā izrādīt iniciatīvu. uzskatu, ka vīriešiem tas ir jādara. es savu ieinteresētību tāpat izrādīšu, ja tāda būs.
proti, mans draugs arī izrādīja pirmais interesi un nedaudz lielāku kā es. bet arī es nebiju nekāda aukstā leduskaraliene. tiesa gan, ja es nedaudz vēlāk nebūtu izrādījusi no savas puses iniciatīvu, kad pati biju atteikusi randiņu, tad paliktu pie sasistas siles.
manuprāt, ļoti mazam skaitam vīriešu patīk, ja sieviete ir tā, kura uzņemās iniciatīvu, izrāda pirmā interesi. lai gan par intereses izrādīšanu varētu uzskatīt arī skatienus, kas tiek virzīti. bet par to laikam netiek šeit runāts.
ja puisis man ļoti interesētu, tad uzrakstītu kādu neuzkrītošu vēstuli virtuāli, bet nekādā gadījumā nekādas spiegošanas, telefona numuru dabūšanas caur paziņām utt.
13.01.2014 17:04 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
manuprāt, ļoti mazam skaitam vīriešu patīk, ja sieviete ir tā, kura uzņemās iniciatīvu, izrāda pirmā interesi.


Atšķirībā kā tā iniciatīva tiek izrādīta.


Ja es redzu, ka sieviete mani vēro, pasmaida, tad es pavēroju vēl kādus žestus, ķermeņa valodu , es to arī uzskatu par iniciatīvu no viņas puses un pats pieeju klāt iepazīties, ja man viņa simpatizē. Tomēr, patīkami, ka sieviete pirmā uzrunā, kaut vai uzraksta sociālajā portālā vēstuli, es to tikai novērtēju.
Ja vīrietis tādu žestu jau uztver kā skriešanu pakaļ, tad tam jābūt pašam Krištiano Ronaldo, kuram ir miljoniem pielūdzēju.

telefona numuru dabūšanas caur paziņām


Tur nu es tev piekrītu, tas,manuprāt, vairāk ir raksturīgs tīņiem līdz 15, 16 gadu vecumam. Ja caur paziņām dabūtu numuru 20 gadīga sieviete, kuru vīrietis nemaz nepazīst tas jau būtu dīvaini. Ar numuriem ir ar savstarpēju piekrišanu jāapmainās.
13.01.2014 18:34 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Nu prasīt telefona numuru paziņām man liekas absurdi, kāda jēga no tā.. kā arī tikai uztaisīsi sevi par uzmācīgu mušu vīrieša acīs.

Dzīvē ir arī kāds retais, kurš, manuprāt, pat uz mājieniem ir kā akls, nepamanīs meitenes uzmanības žestus, tas liekas neticami, bet zinu dažus gadījumus..kad meitene skaidri un gaiši acīs pateica, ko vēlas,nevis rakstīja vai zvanīja, runājot pat visvisādām tēmām, tad viņš saprata, un nu jau viss ir super :)
13.01.2014 21:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits