Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideāla cope

 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Tātad, perfektās copes iespaidā, rodas jauna diskusija par ideālo copi. Un nē, tā nav šausmīgais virtulis uz galvas, tā ir the one and only

Dalāmies pieredzē :D
* Patīk/nepatīk
* Mīļākās copes vietas
* Vienatnē vai ar kādu kopā
* Atmosfēra
* Smieklīgs atgadījums copējot
utt.
:D
11.01.2014 14:39 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Pieredz nu tā, nezinu kā lai sauc. Draugs bija kaislīgs makšķernieks un vilka mani līdz. To visu laiku atceros ar šausmām, brrr. Četros no rīta vilka mani, un vēl visi piektdienas sestdienas vakari pie ezera. Pēc šīm attiecībām zināju, ka mans nākamais draugs noteikti nebus makšķernieks.:D
11.01.2014 14:59 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Patīk
Venta, pie drauga laukiem
Patīk ar draugu vai kompānijā
Nav smieklīgu atgadījumu

Vai šī diskusija ir nopietna?
11.01.2014 15:02 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Aiiij, kā man pietrūkst vasaras un copītes. Man lielākā daļa draugu puiši un viņiem paradums katru vasaru pāris reizes izbraukt, Parasti meitenes lidzi netiek ņemtas, bet kaut kā pēdējā laikā laikam sapratuši, ka nav tik traki :D Daudz alkohola, vidsādu smēķu, lieliska kompānija, un braucieni parasti uz 2-3 dienām. Ahh :)
11.01.2014 15:03 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Patīk, bet ļoti reti sanāk. Tagad tēvs ir aizrāvies ar makšķerēšanu, esam jau sarunājuši, ka šovasar noteikti dosimies kopā makšķerēt :)
Ņemot vērā, ka reti sanāk copēt nav tādu mīļāko vietu, galvenais, lai vieta sakopta un var brīvi piekļūt, kā arī, lai nav baigās burzmas.

Liekas, ka smieklīgu atgadījumu nav, vismaz neatceros. Ir gan gadījies, ka no rīta agri braucām ar ģimeni makšķerēt un es protams, nepaēdu brokastis, līdzi arī neko neņēmām, tad nu pēc pāris stundām tā gribējās ēst, ka ēdu zivīm paredzētās grūbas.
Kad biju pavisam sīka atceros, ka piemājas dīķī ar vectēvu zivis smēlām ar bļodu.
11.01.2014 15:04 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Par mani - man ļoooti patīk, bet sen nekas tāds nav darīts. Kad biju sīka braucu ar brāli un tēti makšķerēt.
Man mīļākā vieta bija pie Spāres ezera, tagad gan tur vairs nevar tikt - privāts :(
Kādi 3km no šosejas, cilvēki maz zināja mūsu vietiņu. Tā kā ideāli. Netālu arī upe, kurā arī makšķerējām. Upē es parasti noķēru vairāk zivju nekā brālis :D
Pa nakti gan tur palikt bija baisi, jo ezers tieši meža vidū, parasti visādi zvēri apkārt staigāja (es ceru, ka tie bija zvēri :D )
Gribētos atrast kādu čali, kam arī patīk aizbraukt pamakšķerēt (ne tik fanātisku kā mans brālis, jo tad viņš neņems mani līdzi, jo redz es zivis aizbaidīšot :D bet tādu, kas vairāk izbauda to būšanu pie dabas un procesu ne tik daudz loma lielumu :) )

Vienreiz copējot man pie kājas piesūcās dēle (pirmo reizi mūžā). Un tieši nesen pa tv biju redzējusi kaut kādu sižetu, ka dēles var dabūt nost tikai tās piededzinot. Tā nu man sākās panika. Sāku lēkāt cenšoties nokratīt to dēli (velti protams) Panikoju kā tāda blondīne par ko tagad jāpasmejas, bet man bija bail no tās piededzināšanas vairāk kā no tās dēles. :D BEigās brālis paņēma nazi un to dēli vienkārši nokasīja, lieki piebilst, ka vēl ilgi dabūju klausīties kā viņš mani apsmej pēc tam :D
11.01.2014 15:04 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
ēdu zivīm paredzētās grūbas.
Kad biju pavisam sīka atceros, ka piemājas dīķī ar vectēvu zivis smēlām ar bļodu.


Ir bijušas reizes, ka es apēdu zivīm paredzēto baltmaizi, jo gribas ēst :D

Tas varētu izskatīties labi, ka smeļ zivis ar bļodu. Forši :)
11.01.2014 15:07 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Pirmkārt, applaudēju QB par tēmas izveidi! :) Ja vēl kāda izveidos diskusiju par sestdienas rīta kafiju garāžā, tad vispār no priekiem lekšu gaisā, ka esmu atradusi domubiedreni :)

Četros no rīta vilka mani, un vēl visi piektdienas sestdienas vakari pie ezera.


Es būtu laimīga :) Štrunts par tām zivīm, tās tikai tāds blakus efekts, bet es dievinu tos agros rītus pie ūdeņiem... smaržu, dzestrumu, krāsas dabā... ah, fantastiski! :)
Agrāk ļoti patika pie labākā drauga , viņiem bija dīķis netālu no mājām, bet tagad māja pārdota, dīķa vairs nav, būs jāmeklē man kāda cita vieta :)
Vienai man nepatīk, bet patīk ar cilvēkiem, kas ļauj man domāt - ar vīru vai labāko draugu vai abiem kopā, bet noteikti bez tarkšķēšanas pa tukšo. Var runāt, bet tā citādi nekā pie rīta kafijas. Nemāku izskaidrot :)
11.01.2014 15:07 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nēsmu baigi aizrautīga makšķerniece un draugs tāpat, bet vismas reizi vasarā patīk pacopēt :)
11.01.2014 15:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kārdinājums makšķerniekiem.
11.01.2014 15:14 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Ebe - kur tu biji visu manu dzīvi? :D
Pirms kādiem 2 gadiem manam kaimiņam bija draudzene apmēram mana vecuma. Parasti visas ballītes notika garāžā vai pie garāžas pagalmā. Mana mamma nezināja, ka es pīpēju un tad nu mums ar to meiteni bija tradīcija, ka es eju tip pie viņas garāžā dzert kafiju (+uzpīpēt). :D

Jā.....smarža, krāsas, gaiss....perfekti. Savējie sapratīs :)

Ja es pateikšu, ka man patīk tīrīt zivis, laikam lielākā daļa šeit esošo meiteņu apvemsies :D Bet tā ir. Tiešām patīk :) Un tieši ezera krastā, svaigi noķertas, nomazgātas ezera ūdenī un pēc tam izcept ugunskurā un apēst :)
11.01.2014 15:14 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
QB, hah, es arī gāju pie sava labākā drauga garāžā pīpēt, jo mamma nezināja ( vai arī man likās, ka nezina, ka es pīpēju :D ). Tās bija fantastiskākās nedēļas nogales, kad ar abiem saviem puišiem (labāko draugu un vīru, kas toreiz bija tikai man čalis :D ), dzīvojos pa garāžu! Mums arī tur bija gan ballītes, gan tiešām mašīnu skrūvēšana! Es tā gribētu atkal! Bet garāža aizgājusi līdz ar dīķi un mazdrusciņ līdz ar manu agro jaunību :)

Man ļoti garšo ugunskura zupa, tā kūpinājuma garša...ņammm :)
11.01.2014 15:28 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu tā, nevaru teikt, ka baigi nepatīk, bet mans hobijs tas arī nav.
Pēdējo reizi draugs mani aizvilka makšķerēt. Berģos ir kaut kādi privātie dīķi. Samaksājām padsmit latus un noķērām divas mini karūsas :D
Man labāk patīk makšķerēt vienai.
Smieklīgi bija tad, kad es savos 10-12 gados izvilku ļoti lielu zivi ar savu koka makšķerīti, vietā, kur pieredzējušiem copētājiem nekas neķērās :D
11.01.2014 15:41 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Patīk, bet ar kādu kopā. Varētu kaut sēdēt naktī un makšķerēt.

Smieklīgākais gadījums- biju maza, ar māsīcu makšķerējām dīķi, un kaut kas pieķērās. Abas laimīgas velkam ārā, bet tur kaut kāds monstriņš. Ielikām burciņā, vedām uz māju un biedējām mazākās radinieces. Beigās izrādījās, ka tas bija tritons.
11.01.2014 15:42 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Ebe, QB - Kā es jūs saprotu par to garāžu! Man pie vecāku mājas ir liela garāža, 2 mašīnas var iedzīt, bedre + tāda kā 'atpūtas' telpa ar vecu dīvānu, radio un galdiņu. :D Tur parasti notika visādas pasēdēšanas, ballītes - visi smēķēja, dzēra alu un skrūvēja mašīnas, draugi sabrauca, pagalms pilns ar mašīnām, kādas 4-5 vienmēr. :D Ļoti patīkamas atmiņas un no tiem laikiem man ir mīlestība pret auto un mašīnu skrūvēšanu. :D
11.01.2014 15:46 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Ebe - jā, mums jau arī bija ar visu mašīnu skrūvēšanu, jo tam kaimiņam garāžā bija sava remontdarbnīca :) Man arī pašai vienmēr ir gribējies mācēt labot mašīnas, bet nav vēl neviens gadījies, kurš būtu ar mieru kaut ko iemācīt :D
Ja godīgi nesaprotu, kāpēc man neveicas attiecībās, jo teorētiski esmu katra vīrieša sapnis :D Esmu tieva, formīga, staigāju augstpapēžu kurpēs utt, patīk datorspēles, makšķerēt un mašīnas utt :D

Par makšķerēšanu - bļitkotāji gan, manuprāt, nav normāli cilvēki.
Un vispār, piemēram, spiningot man nepatīk. Man patīk tas process, kad tu sēdi un vaktē pludiņu, lai noķertu īsto brīdi, kad uzcelt :)
11.01.2014 15:49 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
topmodele - forši :) Sailgojos pēc tādiem laikiem :)
11.01.2014 15:50 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Ja godīgi nesaprotu, kāpēc man neveicas attiecībās, jo teorētiski esmu katra vīrieša sapnis Esmu tieva, formīga, staigāju augstpapēžu kurpēs utt, patīk datorspēles, makšķerēt un mašīnas utt


Tu laikam lasi manas domas!! :D

No mašīnu skrūvēšanas es šo to sajēdzu un māku, jo brālis pēc profesijas ir automehāniķis un viņš man šo to ir iemācījis + garāža ir mini darbnīca. ;D Ar mašīnu arī iemācīja saulītes mest un driftot. :D
11.01.2014 15:52 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Labs :D To gan es nemāku. Tu mani sit pušu :D
11.01.2014 15:54 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
Ārprāts ar mani, attaisu diskusiju, lasu par copi un nesaprotu kas tā par bildi, jo nevaru meitenei saskatīt copi, ideālo frizūru.. :D
11.01.2014 15:54 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
roozija, tad tava vieta ir otrā diskusijā - perfekta cope :D
šī diskusija tika radīta līdzīga iemesla dēļ. Tām meitenēm, kas izlasot "perfekta cope" iedomājās makšķerēšanu :D
11.01.2014 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits