Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizturēju...

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Es neizturēju to, ka draugs, būdams ceļojuma laikā, dienā atraksta man labi ja rindiņu pa skype un vienu bildīti, un pateicu, ka jūtos pamesta un aizmirsta un tas galīgi nav tas, kā es gribu justies attiecībās :( Visa mana apņemšanās, ka būšu mīļā, jaukā, smaidīgā draudzene ir noskalota podā :( Puņķi un asaras...
Jautājums nekāds nav, vienkārši gribēju nolaist tvaiku un varbūt, ja kādai ir kāds padoms vai pašas pieredze, lūdzu, padalieties. Man šobrīd tiešām smagi :(
10.01.2014 09:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un ko draugs par to teica?
jūs taču neizšķīrāties?
tu pateici savas domas, bet jums saruna bija jāturpina, lai saprastu, ko darīt tālāk. varbūt tavs draugs nemaz nezināja, ka tu tā jūties, jo visu laiku izlikies..
10.01.2014 09:06 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Viņš atbildēja, ka zina, ka man ar to vienu rindiņu nepietiek, ka saprotot mani. Un pateica, ka viņam lādējas ārā telefons un pie elektrības tiks pēc pāris stundām. Taču sarakste pa skype viņam liekoties bezpersoniska, tāpēc ierosināja sazvanīties skype vakarā. Ha ha... pēkšņi viņš atcerējās, ka ir arī tādi skype call? Smieklīgi... tikai tad, kad es uztaisu scēnu.
Es nezinu, es nejūtu, ka man tiktu izrādīta uzmanība, un man tas ir ļoti svarīgi
10.01.2014 09:12 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jēziņ, aizej uzvāri zupu - nopietni. Nodarbe 2 stundām, un nedomāsi par tādām glupībām! Cilvēks ir ceļojumā! Ja es būtu kaut kur ārpus LV, man arī nebūtu laika savai otrai pusītei sūtīt mega garās vēstules un 500 bildes.
10.01.2014 09:17 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
attiecībās galvenais ir runāt, teikt, ko jūti un savstarpēja cieņa un sapratne!
Tikai tā var dzīvot un gadu garumā justies iemīlējusies kā rozā brille ;)

Nevajag problēmas radīt, kur tās nav.
Tas, ka sākāt runāt, viņš sāk pievērst uzmanību- forši.

Domāju, ka tas, ka viņs ieteica sazvanīties, jo tas esot personīgāk, ir super! Maini domāšanu, nevis " sacēlu scēnu, tad attapās", bet " es pateicu savu sāpi un viņš reaģē, tātad esmu viņam svarīga!"


veiksmi ;)))
10.01.2014 09:21 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Cilvēks ir ceļojumā! Ja es būtu kaut kur ārpus LV, man arī nebūtu laika savai otrai pusītei sūtīt mega garās vēstules un 500 bildes.

+++
10.01.2014 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 29.01.2009
Tiešām!
Lai jau draugs izbauda ceļojuma. Uz cik ilgu laiku ir aizbraucis?
Atpūties pati un viņam ļauj. Nav par ko trakot.
10.01.2014 09:23 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Nu tiešām,lai viņš atpūšās. Es arī nesēdētu skype visu ceļojumu laiku!
Taisot scēnas viņam vispār drīz negribēsies tev rakstīt,vai arī uzrakstīs tikai tapec,lai tu neapvainotos. Puisi atgriezīsies no ceļojuma un varēsiet atkal pavadīt laiku kopā.
Kapēc tu nebrauci ceļojumā līdzi?
10.01.2014 09:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Es jau neprasu mega garas vēstules vai simts bildes, bet normālu komunikāciju... nu kaut ko vairāk par "čau, sveicieni no paradīzes". Es saprotu, ka viņš tur ir paradīzē un jūtas super labi, kamēr es te pārdzīvoju un jūtos... pareizsāk sakot nejūtos mīlēta.


Angry, es uztvēru, ko gribēji pateikt, ka svarīgi ir kā es to interpretēju. Bet tomēr atzīsti, ja viņam būtu svarīga, viņš iepriekš būtu man zvanījis. Kāpč tad viņš to nedarīja? Un kāpēc tagad baigi grib? Taču saprotams, ka tikai tāpēc, ka es te čīkstu. Nejau tāpat no labas gribas un pats no sevis. Vai ne?
10.01.2014 09:26 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Pēc tava teiktā sanāk, ja neesat blakus tu nevari bez viņa, izdomā taču kā pavadīt pašai laiku, Jūs neesat tik ilgi kopā lai tādas scēnas katru dienu taisītu mans puisis aizbrauc ceļojumā viens un mani napaņēm līdz un tagad pat ar mani nerunā. Saprotams pati stāstiji ka viņš izbauda katru zemi kur ir viņam nav laika stundām čatot... Ja es esmu kaut kur izbraukusi vispār telefonu nevazāju līdz, jo nepatīk ja traucē, ļau taču viņam atpūsties...
10.01.2014 09:27 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.07.2012
Es arī neredzu problēmu... Kad es vai viņš ir ceļojumā, tas ir pilnīgi normāli, ja pat nesazvanamies katru dienu :)
10.01.2014 09:27 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Ja saieviete zāģē par kaut ko, vīrietis centīsies darīt visu,lai viņa nezāģētu, līdz viņam tas izbesīs.
Tu pazāģēji un tad nu viņš tagad tev zvanīs,lai atkal neizraisītu scēnu mājās.
Vai tagad jutīsies labāk, zinot,ka tas ir tāpēc,ka tev tā vajadzēja, nevis tāpēc,ka viņš tā gribēja?
10.01.2014 09:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet viņš ir ceļojumā.. viņš nevar ar tevi sarakstīties no rīta līdz vakaram..cilvēki arī piekūst. kad atbruaks atpakaļ, taču būsiet kopā.
10.01.2014 09:31 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Tev tiešām bez puiša vispār nekas cits dzīvē neeksistē, ar ko savu prātu nodarbināt?
Angry, es uztvēru, ko gribēji pateikt, ka svarīgi ir kā es to interpretēju. Bet tomēr atzīsti, ja viņam būtu svarīga, viņš iepriekš būtu man zvanījis. Kāpč tad viņš to nedarīja? Un kāpēc tagad baigi grib? Taču saprotams, ka tikai tāpēc, ka es te čīkstu. Nejau tāpat no labas gribas un pats no sevis. Vai ne?


Ja Tu to pati saproti, tad ko čīksti? 100% viņš to dara tikai tāpēc. Cilvēks atpūšas, viņam ir labi, bet viena histēriķe nepārtraukti bojā garastāvoklī, tādēļ mīļā miera labad viņš kko atmet.
10.01.2014 09:31 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
andzelija esmu ar savu vīru kopā gadiem (tikai statuss manījies šogad). Vīrieši līdz tādām lietām vienkārši neaizdomājas. Man nereti sanāk vīram pateikt, ka varētu tā un tā izdarīt utt., un šis attopoties smaida un saka, ka pats nebūtu iedomājies.

Vīriešiem tā pasaule un uztvere ir citāda. Problēma būtu, ja viņs nereaģētu, tici man!
Kašķi var atrast vienmēr, centīšos būt objektīva, bet man liekas, ka Tu to meklē. Priekš kam?:)

elpo brīvi, atpūties, ilgojies skaisti, priecājies, esi laimīga, lutini sevi, nespringsti nevietā, novērtē ;)
10.01.2014 09:32 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Ļoti egoistiska rīcība no tavas puses.
10.01.2014 09:35 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Igy, to es ļoti labi sparotu. Es skaidri zinu, ka viņš grib ar mani sazvanīties dēļ šīs scēnas, nevis tāpēc, ka pats grib. Tur jau tā lieta, ka viņš pats no sevis NEgrib. Tas jau man sāp.

Es turēšos, turēšos... centīšos nezāģēt, nepārmest. Atceļšu arī šo sazvanīšanos
10.01.2014 09:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Maini domāšanu, nevis " sacēlu scēnu, tad attapās", bet " es pateicu savu sāpi un viņš reaģē, tātad esmu viņam svarīga!"


pilnīgi piekrītu.
padomā pati- ja tu viņam būtu vienaldzīga, tad arī pēc tavas scēnas viņam būtu vienalga. un, starp citu, visiem riebjas scēnas. jo vairāk tādas taisīsi, jo vairāk puisi atgrūdīsi. pašlaik es nesaprotu, ko tu gribi. būtu bijis labāk, ja viņš pateiktu, ka ies labāk gulēt, nekā ar tevi strīdēsies?
10.01.2014 09:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tev nav jāatceļ sazvanīšanās. tas vēl vairāk parādīs to, ka tu psiho.
parunājies NORMĀLI. noskaidro, kā viņam iet (nevis - kāpēc tu man neraksti?). ja nespēsi ar viņu tiešām normāli runāt, tad labāk atsauc sarunu.
ja viņš negribētu ar tevi kontaktēties patiešām, tad arī tev nezvanītu. kā jau teicu, viņš iespējams nav iedomājies, cik ļoti tevi sāpina. pat, ja ir, ja viņš visu ceļojuma laiku tevi mierinās, tad tas nebūs vairāk ceļojums.
vnk atrodi sev nodarbošanos. tu tā dari, jo tev ir vnk pārāk daudz brīva laika. tev nav ko darīt. tāpēc arī krīti virsū draugam. bet viņam atšķirībā no tevis ir visu laiku, ko darīt. ieteiktu atrast vismaz pagaidām hobiju. es tavā vietā izmantotu laiku, ietu uz zāli un patīkami pārsteigtu sevi un draugu ar savu jauno formu :)
10.01.2014 09:39 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Varbūt tad iesakiet ko konkrēti darīt? Atpūsties pašai, izklaidēties, lutināt sevi utt es jau daru. Es doāju tieši komunikācijā ar puisi. Vēl ir trīs nedēļas un man vajag reālu rīcības plānu, citādi es vai nu nojūgšos, vai sadirsīšu šīs attiecības.

Kā man turpmāk būt. Vienkārši turpināt, kā ir, but ar to mierā. Viņš man atraksta kādu rindiņu, es atbildu, viss, dzīvojam tālāk. Tā katru dienu. Vai šādi?

Vai arī kaut ko mainīt, ierosināt, kā uzvesties?
10.01.2014 09:41 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Viņš man atraksta kādu rindiņu, es atbildu, viss, dzīvojam tālāk. Tā katru dienu. Vai šādi?

Nu protams! A kā savādāk? Cik saprotu, esi attiecību pašā sākumā, kad vēl ir tas nešķiramais - nedalāmais periods, kad puisi vajag visur un vienmēr klāt. Kļūsti pašpietiekama, tas atrisinās daudzas problēmas dzīvē.
10.01.2014 09:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits