Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaadas mees esam?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeejaas saakt jauno gadu ar kaut ko pozitiivu,bet taa iiisti nesanaaca...!
Es gribeeju parunaat par teemu,kaada vareetu buut vispaar loti noderiiga katram cilveekam-jebkuraa vecumaa.
Tad laikam saaksu pati ar sevi-kaada es esmu?
Es noteikti piederu pie taam sievieteem ,kura ir loti patiesa.Man ir pilniigi vienalga ,vai taa buutu "pienemsana pie prezidenta",vai runaasana te Cosmo forumaa-es savu runas manieri notureesu .Tas nenoziimee ,ka esmu "dzelzs leedija", un nekad nesmaidu un nav humora izjuutas.Meitenes darbaa smejaas,ka vinaam loti patiik klausiities manii tiesi taapec,ka protu staastiit visu ar interesantiem piemeeriem un interesantiem izteicieniem,kurus reizeem pati izgudroju...!
Esmu noteikti pateikusi daudz par sevi un savu dziivi svesumaa-nav likusies nepieciesamiiba taa iipasi kaut ko sleep,jo arii tad ,ja kaadai vairs neesmu anoniima,tad jaasaka-nu un tad?
Atceros ,ka "vecos laikos" te meitenes luudza,lai vairaak pastaastu tiesi par savu dziivi-taadu parastu ikdienas dziivi,tad varbuut arii tas ir viens no iemesliem,kaapeec iznaak piemineet to Hawaii,kalnus utt.Noteikti variet man uzdot arii jautaajumus?
Man Cosmo forums nekad nav bijusi vieta,kur ir gribeejies ienaakt nosist laiku nevajadziigi.Mans laiks ir loti veertiigs ,un ja esmu forumaa,tad zinu -kaapeec!:)
Varbuut kaada veleetos padaliities ?Loti gribeetu uzklausiit.
08.01.2014 19:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kaadreiz nepateikti vaardi noziimee vairaak ,kaa liels vaardu birums!
08.01.2014 20:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tikai manas domas, bet uzskatu, ja cilvēks neprot pasniegt sevi interneta vidē, tad visticamāk reālajā dzīvē nekas labs arī nebūs - audzināšana, manieres un pieklājība ir tas kas trūkst daudziem jauniem cilvēkiem.
Par sevi nevarēšu pateikt līdz galam (šo var izteikt tikai apkārtējie), bet pieklājīga esmu gan.
08.01.2014 20:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vispār man nepatīk runāt par sevi, man liekas, ka manī nav nekā daudz laba.

Principiāla līdz riebumam. Bieži tas man traucē dzīvot. Tas laikam tāda spilgta īpašība, nevaru teikt, ka laba/slikta.
08.01.2014 20:37 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
meksikanka, Tu esi noteikti cīnītāja. Tas ir ļoti jūtams komentāros :)
08.01.2014 20:39 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Es, man , par sevi, esmu...

Neauglīga diskusija, kāds vispār ir mērķis?
08.01.2014 20:43 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man sis svetku laiks, bija pardomu laiks. Un soreiz tradionalas "to do" listes vieta, bija cita. Es velos daudz sevi izmainit.

Esmu divaine! It ka mani butu vairakas personibas viena. No riebigas un iedomigas maitas, lidz sapnainai romantikei.
08.01.2014 20:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es iemiesoju pilnīgi visu gan labo, gan ne tik labo. Visas īpašības manī sadzīvo draudzīgi - tādēļ ar cilvēkiem saprasties ir ļoti viegli. Bet noteikti tas traucē dibināt ilglaicīgas uz draudzību balstītas attiecības. Vienkārši nespēju pieņemt netaisnību un liekulību, tādēļ daudziem ir grūti ar manu stipro pusi sadzīvot - prātu, loģiku, pārspēku, atjautību. Es māku būt vienlīdzīga, bet ne tapt nolikta zemāk. Un nekad neesmu piedzīvojusi nekāda veida zaudējumus... Ar to visu vienā putrā cilvēkiem ir grūti mani pazīt, bet viņus es lasu kā atvērtas grāmatas - citus tas biedē, citiem tas rada raizes, bet vēl kādam grūti to pieņemt.
Bet es esmu pilnīgi mierīga un nosvērta, iespējams, tādēļ es nekad neesmu viena dzīvē. ā, un man piemīt kaitinošā īpašība - es esmu jauka. :D
08.01.2014 20:46 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Hm...man liekas, noreklamēji sevi, Emmanuelle.
Nerakstīšu neko par sevi. Lielu daļu jau esmu pateikusi diskusijās. Tāpat kā par pārējām meitenēm iespaids ir radies.
08.01.2014 20:49 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Man Cosmo ir izklaide un labs laika kaveklis, bet loti lietderigs, attistoss un noderigs. Tik patiesa, cik esmu seit, laikam reti, kur esmu, jo sobrid esmu tada posma, ka mans patiesums dzive nedaudz trauce un skiet, ka butu daudz vairak saniegusi un ieguvusi, ja butu diplomatiskaka, viltigaka un slidigaka, bet no sevis jau neaizbegt, tapec si ir ta vieta, kur varu but es pati.

Stastit visas ikdienas lietas nedomaju, jo, piekritu, ka daudziem ir interese un vienmer gribesies iebazt savu mazo deguntinu otra dzive dzilak, bet esmu pamanijusi, ka atrak vai velak kada izdeviga bridi uziinatais tiek iebazts acis. Nesapratu, kapec spermas diskusija meitenes piemin Emmanuellei kaut ko par Havaii, bet tagad saprotu, ka laikam par to ir stastits un, kad nav, kur piekerties, tad keras klat pie visa ari pie Havaii.
08.01.2014 20:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Madonna ar lozmeteeju-sauj tik valaa...Es noteikti sapratiisu tevi:D
Manas meitenes darbaa jau saka taa,ja es ko saku,tad tur ir liela doma apaksaa...
Queen-bet varbuut sii diskusija tik neaugliiga nav ,ja paskataas mazliet dzilaak.Tiesi taapeec,ka sis forums ir anoniims(vairaak ,vai mazaak)mees varam tomeer mazliet parunaat pasas par sevi arii taa atklaataak-kaa sieviete ar sievieti!:)
08.01.2014 21:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man par sevi nav daudz ko teikt. Neuzskatu sevi par kaut kādu super puper sievieti - esmu ļoti vienkārša, un daudziem noteikti šķietu ļoti garlaicīga, par daudz pareiza...
08.01.2014 21:03 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Godīgi... uzskatu, ka šādam virtuālam pašraksturojumam/ "pašreklamējumam" nav pilnīgi nekādas nozīmes. Var jau sevi noraksturot jebkā - augstiem vārdiem, manierēm un cēliem tikumiem (:D), bet, ja mana iekšējā sajūta par kādas rakstura iezīmēm komentāru ietekmē jau ir nostiprinājusies, tad nekāds sevis pašraksturojums to nekādi nemainīs...
08.01.2014 21:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paldies par atklaatiibu Luiizeluiize.Pie viena apsveicu ar beerniniem-vai tev ir dviiniisi?:)
08.01.2014 21:13 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nepatīk izplūst garos tekstos, tāpat arī dzīvē. Īsi un konkrēti man patīk daudz labāk.

Ne pa tēmu, bet varbūt tomēr arī:
Kpc katrā diskusijā ir jāraksta, ka esi dzīvojusi Hawai? Tas ir kāds milzīgs dzīves sasniegums, kuru jāpiemin vienmēr? Es atceros, ka 2011. gadā sāku te lasīt diskusijas un tad jau ievēroju to un ir 2014. un nekas nav mainījies :D Vai dzīvē, runājot ar kādu no Latvijas, tas arī tiek visu laiku pieminēts?
08.01.2014 21:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Sevi raksturot tiešām nav īsti jēgas, jo tas, kā mēs katra redzam sevi kā cilvēku, var ļoti, ļoti atšķirties no tā, kādas mūs redz citi cilvēki.
Un pa lielam jau nav svarīgi, kādas esam, bet gan tas kāda ir mūsu rīcība. Svarīgāk ir nevis būt, piemēram, labam cilvēkam, bet gan darīt labus darbus. Un tajā brīdī, kad cilvēks spēj pārkāpt sev pāri, un rīkoties pareizi, labi, tad, kad to nemaz negribas, nav svarīgi, ka tas nav patiesi un nenāk no sirds. Labi, es laikam aizgāju vispār prom no tēmas.
08.01.2014 21:23 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
saprotu, ka diskusija nav domáta prieksh tám, kam viedoklis ir citáds neká autorei. un atkal te es ielídíshu, ar viedokli par to, ka stástot par sevi, var piestástít, ko sirds káro, bet biezhi vien pats cilvéks sevi neredz no malas...

par sevi - já ietiepíga, já, varu pasmieties par citiem, médzu bút riebíga. bet, nekad nesáku pirmá klupt kádam virsú ar aizvainojumiem, un parasti arí uz apsaukáshanos neatbildu ar to pashu. tá ká pati necieshu lielíties, un labák pakluséshu, ja redzu, ka esmu ar kaut ko par kádu páráka vai pieder kas vértígáks, laikam tápéc man ljoti acís lec citu cilvéku lielíba, ípashi, ja tas, ar ko lielás ir sasniegts tikai apprecot bagátu víru, pieméram. tik pat tieshi ká forumá, arí dzívé jebkuram pateikshu acís to, kas man nepatík, nebaidos iesaistíties konfliktos, aizstávu viedokli, kam piekrítu, nevis cilvéku, kas patík. brínos, ka man ir daudz draugu, jo varam izplésties par kádu tému, kur viedokli ir pretéji, bet péc tam iet smejoties kokteiljot.

tátad - riebíga radíba.
08.01.2014 21:25 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Bet kāpēc cilvēkiem tik bieži gribas, lai visi pārējie dzīvotu pēc viņu pasaules uzskatiem?
To es tiešām nsaprotu?!:D
08.01.2014 21:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
nekas personisks, bet šoreiz pievienojos pure heroine. un ja jau viss pārējais teksts ir latviski, varētu arī to vārdu rakstīt latviski, proti ir Havaju salas, bet tas tā :)
08.01.2014 21:26 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
par sevi - esmu forša :D
08.01.2014 21:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sarlote-es laikam nekad nebuutu par salaam tik daudz staastijusi,ja man nebuutu tik daudz prasiits privaataas veestulees...bet paldies!Turpmaak rakstiisu par dziivi tur tikai privaati,arii par dziivi kalnos...Un par to anglu valodu-es censos ,cik varu rakstiit sakariigi,nemot veeraa to ,ka tik ilgi dziivoju svesumaa tas laikam tomeer buutu jaapiedod.Katraa zinaa liels paldies par atklaatiibu.
Mis Take-tici man ,es esmu saniegusi daudz vairaak dziivee,kaa apprecot bagaatu viiru...bet jaasaka kaa ir- domaaju ,ka zinamaa meraa, tas arii ir jaamaak...Un es nesaprotu kaapec man buutu jaakaunaas no ta,ka mani vareetu te atpaziit?Tiesi tu mineeji,ka neesmu tik anoniima, kaa domaaju...
08.01.2014 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits