Sievietes vēdera "vēsture"

 
Reitings 70
Reģ: 19.05.2011
Iesāku skatīt šo foto-projektu un iedomājos padalīties.. Interesanti, kādas izmaiņas sievietes ķermenī atstāj bērniņš, ķeizars, ēšanas traucējumi vai citi pārdzīvojumi.

http://thebellyproject.wordpress.com/
07.01.2014 16:15 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
un manis teikto var attiecināt uz visām sievietēm Latvijā. mums ir tiešām skaistas un slaidas sievietes, pat ļoti daudz! procentuāli, cik es esmu novērojusi, to slaido un seksīgi formīgo ir vairāk nekā apvēlušos, bet tad rodas jautājums, kāpēc pērnā gada pirktāko grāmatu statistika Latvijas grāmatnīcās liecina, ka pirmajās vietās ierindojas grāmatas par diētām? Un Googlē arī meklētākie vārdi ir "kā notievēt". Labāk mēs vairāk lasītu par to, kā mīlēt sevi un sev apkārt esošos!
07.01.2014 19:23 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Stella, cilvēki arī mēdz būt vienkārši resni jau kopš bērna kājas, cilvēki mēdz būt arī resni slimību dēļ, tāpēc nosodīt nav korekti, ja vien bilde nav uzņemta stāvot maķīša rindā. Savā ziņā piekrītu Šarlotei, jo reizēm tiešām šķiet, ka apaļīgs, resns šajā sabiedrībā tiek uztverts par sinonīmu vārdam "slinks". Un tas tomēr daudzus dzen depresijā un vēl dziļākās problēmās. Ne velti pastāv jēdzies "kompulsīvā pārēšanās".

Pazīzstu 2 meitenes, kas vienkārši NEVAR nomest svaru. Vienai no viņām izdevās nomest 8 kg... lietojot vitamīnu. Skumji, cilvēks aizgāja pa pieskari. Un viss tikai tādēļ, lai tiktu vaļā no kaut kādiem 8 kg, kas arī ir viņas griesti.
07.01.2014 19:32 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
dazas te tiesam smiekligas,neta daudz ko piepusko klat neta.
saja foruma ta vien visas diskusijas nomest svaru dietas. nu comon jus vispar apjedzat ja varar klut kaulinas anoreksijas slimnieces? lv uz ielam redzu formigas sievieties. bet tas kuras redzu tievas nu ir par traku. daudzas kuras grib nomest svaru 10kg vai cik sevi nemil :)ir jaed regulari jasporto un dietas bullshits man ir arsti pazinas radinieki un gimene. un tas ko vini redz pedeja laika paliek baisi tas ko sievietes nodara badojoties.un pa rakstu jus nevar tiekt fuj ja nezinat kas tam cilvekam ir vrb dazas nevar nomest svaru ar sportu. es gribetu redzet cik perfekti augumi ir tam cosmo kuras noliek sis sievietes.
07.01.2014 19:32 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ance - bet es taču teicu - kuras nav māmiņas vai ar konkrētām pataloģijām.
Tādēļ, šo:
cilvēki arī mēdz būt vienkārši resni jau kopš bērna kājas, cilvēki mēdz būt arī resni slimību dēļ

tu vēsā mierā varēji izlaist, ja vien izlasītu kārtīgāk.
07.01.2014 19:35 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es domāju, ka tās sievietes, kuras dzemdējušas un ir liekā āda bez kaut kādas ķirurģiskās iejaukšanās nemaz nevar tikt pie plakana vēdera.
07.01.2014 19:36 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
princese8_, ok, nu nevajag jau arī tievas sievietes uzreiz norakstīt par anorektiķēm. Pati esmu diezgan kaulaina, bet es neslimoju ar anoreksiju, kaut gan daudziem tā ir pirmā doma, kas ienāk prātā.

Ir jāmācās dzīvot harmonijā starp prātu un ķermeni. Tiekties uz ideālu ķermeni nav nekas slikts, vienkārši ir ļoti daudzas lietas, uz ko tiekties, tam nav jākļūst par pašmērķi čerez nihaču.
07.01.2014 19:37 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Stella, piedod, es izlaidu laikam rindiņu.

Bet, nu, tad jau ko tur nosodīt? Nevar jau zināt, kura tur ir norijusies un kurai ir problēmas.
07.01.2014 19:40 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Norīties un veselības problēmas ir vizuāli ļoti atšķirīgi.
07.01.2014 19:42 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ok, es izgāzos - tur dažām bildēm apakšā ir skaidrojums, kas par vainu.

Norīties un veselības problēmas ir vizuāli ļoti atšķirīgi.


Bet, par šo, es tiešām varētu pastrīdēties vai vismaz pajautāt, kādas tad ir tās atšķirības vizuālās starp to, vai cilvēks ir slims/aptaukojies vai norijies/aptaukojies. Ja runājam par vēderiem, protams, bez rētām un grūtniecības atstātām strijām kā indikatoriem.
07.01.2014 19:45 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man reizēm rodas sajūta, ka tām cosmietēm, kas sevi lauž, lai dabūtu to super svaru, moka sevi un badina, vienkārši skauž, ka citas par sevi un savu figūru, svaru nekomplekso, tāpēc arī ir tik agresīvas pret visām, kas neiekļaujas viņu noteiktajos slaiduma rāmjos :D
07.01.2014 19:48 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Slims un tāds, kurš svaru nomest nevar noteikti nebūs tik ļumīgs (nezinu kā precīzāk nodefinēt), jo viņš nemitīgi - ar to saprast regulāri - vingros, pareizi ēdīs vai kā savādāk būs procesā. Arī ļoti apaļš cilvēks var būt tvirts, ja ne slaids. Un tvirtums ir daudz vairāk no svara vizuāli kā -10kg.
07.01.2014 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Es zinu veco labo teicienu par to, ka koncentrācijas nometnēs nebija resnu cilvēku, bet vai arī norīšanās vismaz daļā gadījumu nav klasificējama kā slimība? Nē, slimība ir par skaļu teikts,nu psihisks traucējums, kas cilvēkam ļauj iebraukt absolūtā slinkumā, bezgribā un bezjēgā, vien turpināt ēst, ēst, ēst un meklēt emocionālo komfortu ēdienā? Vienkārši interesē jūsu domas.
07.01.2014 19:55 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Neesmu sava dzive ieverojusi nevienu dietu, esmu tada, kada esmu, teiksu ar normalu svaru, bet esmu sava virziena dzirdejusi apzimejumus distrofike vai ari ieteikumus izdzit lentenus. Ir meitenes, kas nesaprot, ka es varu est visu un man par to nekas nav, bet est visu mana gadijuma nenozime 3 pa nakti leduskapja gaisminas romantika notiesat aukstus cisinus vai divas sprotu bundzinas ar baltmaizi. Ta vieta labak pienem, ka es badojos vai ari ka man ir lentenis. Ta ka "cies" ne tikai korpulentiem.
07.01.2014 19:55 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
ance-es nenosodu tievas sievietes jo pati esmu veseliga,tieva .ka ari draudzenes ir sportiskas tievas :)
es nosodu tas kuras badojas speciali un kuras nirgajas pa resnim cilvekiem kuriem kautkas kais :)
07.01.2014 19:55 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ja tas ir vienīgais indikators, es nezinu... :D

Nu nevajag norakstīt cilvēkus izskata dēļ, tas nav nopietni. Tas, ko tu minēji iepriekšējā komentārā, arī nav nopietni. Kāds tur tvirtums, ja sev pie 100 kg uz 170 un slimo ar, piemēram, vairogdziedzera problēmām? Tas pats ar tiem, kas tievē - āda nokarājas, strijas un sazin lkas vēl uz tā vēdera. Kādai tāds ir pēc dzemdībām, kādai pēc svara nomešanas. Kā tad to atšķirt?

Katrā ziņā man nav vēlmes par šo lietu strīdēties, it sevišķi ar tevi, Stella, es vienkārši palikšu pie tā, ka nenosodīšu resnus cilvēkus - ne sliņķus un rīmas, ne slimos un iedzimti resnos.
07.01.2014 19:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Parasti, ir vairāk kā viens indikātors, bet tas noteikti ir uzskatāmākais un pirmais, kurš man nāca prātā. Bet, tavs un mans viedoklis ir atšķirīgs jau pašā saknē - šķiet, Tu uzskati, ka resnums iedzimst, bet es tā neuzskatu; Tu acīmredzami vēlies attaisnot šos cilvēkus, kamēr man viņu bezatbildība šķebina. Nu, katram savs un vidējais aritmētiskais tomēr ir kopīgs: slims ir slims, māte ir māte; bet brīvi aiz slinkuma tas īsti labi tomēr nav.
Šajā sakarā, pirms ilgāka laika lasīju pētījumu, kurā tika aprakstīts šis jautājums un izrādījās, ka tikai 3% no visiem liekā svara īpašniekiem ir ar lieko svaru veselības (jau pieminēto vairogdziedzeru un co) dēļ, pārējiem tā ir izvēle.
07.01.2014 20:03 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
bet vai arī norīšanās vismaz daļā gadījumu nav klasificējama kā slimība? Nē, slimība ir par skaļu teikts,nu psihisks traucējums, kas cilvēkam ļauj iebraukt absolūtā slinkumā, bezgribā un bezjēgā, vien turpināt ēst, ēst, ēst un meklēt emocionālo komfortu ēdienā? Vienkārši interesē jūsu domas.

Es piekrītu, arī tā uzskatu.

Tāpēc iedomājos, kas notiek tā apaļīgā, depresīvā, nestabilā cilvēka prātā, kad viņš ierauga šo diskusijā, ieiet mājaslapā un nopriecājas, ka nav vienīgā tāda, un tad izlasa šajā diskusijā, ka ir resna, pretīga mātīte...
07.01.2014 20:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Labāk ir viņu mierināt? Un žēlot? Ja problēma ir galvā jāārstē galva, bet nevajag aklajam teikt, ka viņš redz, jo visiem ir tiesības redzēt, lai nočakarētu arī domāšanu.
07.01.2014 20:08 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Stelle, pārprati. Es neattaisnoju nolaidību pret savu ķermeni, es vienkārši neatbalstu tukšu "nolikšanu" nezinot konkrētās situācijas iemeslu. Tas ir tāpat kā randomu musulmani dēvēt par teroristu, kaut gan teroristu starp viņiem, nešaubos, arī nav vairāk par 3%.
07.01.2014 20:08 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Nu, bet Jūs rakstu vsp atvērāt?

Jā un es tur saskatīju vienu (visu, protams, neizskatīju līdz galam) resnu sievieti, tā, kas te jau ielikta iepriekšējā lapā. Visām citām ir normāli vēderi, pat ja ir liekais svars, tas ir normas robežās. Tas parāda, kā izskatās dzīvi cilvēki, neCosmietes, neideālās bārbijas, kuras sporto un 100% pareizi ēd. Tā kā, ja jūs apspriežat tikai to vienu bildi, nevis visu rakstu kopumā, tad varbūt tā arī teikt vajag.
07.01.2014 20:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits