Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis, ceļojumi u.c.

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Nē, šoreiz es nesūdzēšos par to, ka puisis ir aizdevies tālā ceļojumā un man nežēlīgi viņa pietrūkst :)

Es vienkārši grbiēju parunāt par ceļošanas tēmu un attiecībām. Tātad puisis ir ļoti liels ceļotājs, pabijis ļoti daudzās valstīs, visos kontinentos, no tuksnešiem līdz džungļiem utt. Arī turīgs ir pietiekami, lai to visu atļautos. Darbs arī liek bieži ceļot.

Viņa bijusī meitene arī bija turīga un darbs tāds, ka vajadzēja dažkārt braukāt. Un tā nu viņi kopā daudz kur bijuši. Un visos draugu tusiņos ceļojumu tēmas bieži tiek paceltas un tad nākas dzirdēt, kā viņš ar anniņu bijis Bali, Āfrikā un kur tik vēl ne. Nē, viņš speciāli bijušo nepiemin, bet, ja kāds paprasa, ar ko kopā bija, protams, viņš atbild, ka ar to un to. Un man tas bišķi kremt...

Ok, teiksiet, ka mums vēl tikai attiecību sākums un būs mums arī sava kopīgā pieredze. BET es ne tuvu neesmu turīga un ceļojumus atļauties nevaru. Pēdējo reizi biju ārpus Latvijas pirms 5 gadiem uz Turciju uz lēto ceļojumu :)

Tagad viņš ir aizbraucis kārtējā pasaules ekspedīcijā un... jā, man manzliet skauž, ka viņš tā var, bet es nevaru. Un tā kā viņš man ceļojumu neuzsauca, un vispār izskatās, ka viņš nav no tiem, kas tādus ceļojumus pa tūkstošiem tā vienkārši arī uzsauktu.

Kā tad sanāk? Viņš ceļos apkārt un baudīs dzīvi, jo to var atļauties? Kamēr es sēdēšu kā ubadze mājās?

Par šo viņš pats laikam arī ir aizdomājies, jo nesen bija saruna, un no viņa puses izskanēja aptuveni šādi: laikam kāds gads būs jāpaņem mierīgāks bez braukāšanas apkārt, esmu jau gana izbraukājies, turklāt tu jau neesi no ceļotājiem bla bla bla.
Jā, es neesmu no ceļotājiem, jo es to vienkārši nevaru atļauties. Bet tā jau es ļoti gribētu.
Laikam, lai es nejusties neērti par savu stāvokli, viņš gatavs arī nekur nebraukt.

Kā jūs vērtējat puiša rīcību? Un kā manējo? Māsa teica, ka esmu bitch, jo klusībā ceru, ka viņš man uzsauks ceļojums :)
07.01.2014 14:53 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man liekas viss jums kārtībā. Es neredzu problēmu. Gribēt jau var daudz ko,arī tūkstošvērtos ceļojumus,bet puisis pats izteicies,ka piebremzēs tad ar to visu.. nu jā,viss iet savu gaitu.
Kad būsi sievas kārtā vai ilggadējā draudzene, tad varbūt kādu daļu sponsorēs Tev. Vai viņš ir tik turīgs,ka dubultās izmaksas būtu kā piliens jūrā?
07.01.2014 15:01 |
 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Nu attiecību sākumā cerēt, ka tev uzsauks super dārgus ceļojumus, ir diezgan smieklīgi.

Gan jau ar laiku, ja jūsu attiecības būs tiešām spēcīgas un noturīgas, ar pozitīvu turpinājumu, būs arī kopīgi ceļojumi.
07.01.2014 15:02 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
No vienas puses ļoti labi saprotu tavas izjūtas. No otras - kāpēc gan viņam savai jaunajai draudzenei vajadzētu uzsaukt dārgus ceļojumus? Kad būsi sieva un budžets būs kopīgs, tad varēsiet plānot ģimenes izbraucienus.
07.01.2014 15:04 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ai, kā es saprotu. Man gan nav šāda situācija, drīzāk pat otrādi, esmu ceļojusi vairāk nekā puisis, bet es gribu vēl un vēl. Un es viņu visur gribu ņemt līdzi, bet viņam darbs, studijas, nav naudas... Es zinu, ka arī viņš ļoti vēlas ceļot, bet iespējas nav nekādas dižās, arī es uzsaukt nevaru. Tā nu nekur daudz nebraucam.
Par to, sagaidīt vai nē no puiša ceļojumu (var jau arī pačīkstēt) ir atkarīgs ceļojuma raksturs. Ja tā ir gulēšana pie baseina Turcijā, nafig vispār braukt. Ja tā ir vizināšanās apkārt ar mašīnu un kāpšana Kanāriju klintīs, jēga ir krietni lielāka.
Nav obligāti jātriecas uz Taizemi, lai paceļotu. Aizbrauc uz Zviedriju, Norvēģiju, ne tikai pilsētām, bet izīrē auto un pavizinies pa valsti. Kādu 2-3-4 dienu ceļojums nebūs nemaz tik dārgs, toties sāks uzkrāties kopīgie iespaidi un puisis arī redzēs, ka Tavs sapnis nav palikt savā virtuvē, bet gan redzēt ko vairāk
07.01.2014 15:04 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nu es piedāvātu puisim paceļot kopā, bet atrast lētāku variantu, lai to varētu arī es atļauties. Kaut vai uz kaimiņvalstīm, bet tas parādītu to, ka man patīk ceļot un daru to savās iespēju robežās ;)
07.01.2014 15:10 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ja gribi ceļot, sāc vairāk pelnīt vai iemācies krāt. Un vispār, lai ceļotu, daudz naudas nemaz nav vajadzīgs.
07.01.2014 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Es ieteiktu tev arī vienai aizdoties ceļojumā. Protams, tādā, ko vari atļauties. Jā kaut vai uz to pašu Zviedriju uz nedēļu. Lai padzīvo bez tevis mājās un mazliet iejūtas tavā ādā, kā ir tad kad otrs ceļo un bauda dzīvi.

Citādi vienmēr paliksi cietēja un mazā nabadzīte, kas tik visur piekāpsies, kaut ko gaidīs un cerēs.
07.01.2014 15:11 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Piekrītu māsai .. :)
Puisis malacis, jo jūt, ka Tev kremt viņa dzīvesveids un dara kaut ko lietas labā.
Nu Tev ir visas iespējas pacelties ja ne līdz puiša līmenim, tad vismaz pietuvoties tam! Gadiņš ir :) Un ja būsiet pietiekami ilgi kopā, tad arī viņs Tev uzsauks kādu ceļojumu .. bet gaidīt to nevajag, kamēr viņa budžets neietilpst ģimenes budžetā ..
07.01.2014 15:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es arī daudzko gribētu redzēt pasaulē, bet tā nebūtu Turcija pie baseina, noteikti ārpus jebkuras komforta zonas, jo trakāk jo labāk :)
Ja Tevi neapmierina situācija meklē citu vīrieti, jo Tu čīksti par to, ka viņš var bet tu nevari!
07.01.2014 15:11 |
 
Reitings 284
Reģ: 21.05.2013
Neapskaužu par tādu situāciju.. Es vismaz nevarētu būt ar puisi, kuram ir tāds dzīvesveids, ka visu laiku kaut kur braukā, redz jaunas vietas, pilnveidojas, satiek jaunus cilvēkus un hmmmm eksotiskas sievietes un sazin kas viņiem notiek talāk, tur svešumā... Bet es sēžu LV, viena, savā darbā, ilgojos. Es ar šādu cilvēku vienkārši nebūtu kopā, jo lai arī cik foršs viņš būtu, es nevarētu sadzīvot ar to, ka esam tik ļoooooti atšķirīgi savā dzīvesveidā.

Vari mēģināt iekrāt un sarunāt, ka viņš brauc tik bieži, ka arī tu tiec līdzi!
07.01.2014 15:13 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
No vienas puses ļoti labi saprotu tavas izjūtas. No otras - kāpēc gan viņam savai jaunajai draudzenei vajadzētu uzsaukt dārgus ceļojumus? Kad būsi sieva un budžets būs kopīgs, tad varēsiet plānot ģimenes izbraucienus.


Piekrītu.
07.01.2014 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Un stulbums par to sievas statusu. Redz, tikai tad, kad būsi sieva, tad viņam tev jāuzsauc.
Man draudzene ar puisi knapi mēnesi kopā bija un viņš jau vinu aizveda ceļojumā.
Nav jāgaida nez cik gadi un kāds tur statuss. Ir vienkārši vīrieši, kas grib pavadīt laiku ar savām sievietēm un lutināt viņas, lai viņas ir laimīgas. Nevis ka tik pašam labi.
07.01.2014 15:14 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
cik ilgi esat kopā?
ja esat kādus..vismaz 2 gadus, tad es sāktu domāt, ka viņam būtu jāpadomā, kā arī Tev apmaksāt vai vismaz..ja vinš viens brauc uz dārgajiem ceļojumiem, tad jums abiem kopā aizbraukt uz ko tuvāku, tepat Eiropā, arī galīgi nav slikti un būs par ko runāt! :)
07.01.2014 15:19 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Nu labi, ka aizveda. Tas ir labās gribas žests, nevis obligāts pasākums. Ir labi, ja ved, bet neredzu iemeslu to prasīt vai gaidīt, ja neved - kā autores gadījumā.
Un laime noteikti neslēpjas uzsauktos ceļojumos.
07.01.2014 15:22 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Mēs esam kopā tikai dažus mēnešus. Es jau no viņa neprasu tagad ceļojumus. Un kaut arī bišķi pacepos, es jau saprotu, ka viņš man nebija gatavs izmaksāt šo tagadējo ceļojumu. Viss kārtībā.

Es runāju par situāciju vispār, par to, kā ir būt attiecībās, kur viens bauda dzīvi, jo ir bagāts, bet otrs paliek mājās, jo ir nabadzīgāks.
07.01.2014 15:22 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Sorry, bet Jūs, meitenes, esat pārāk pieticīgas.
Andzelij, neesi Tu bitch. Jāzina sava vērtība, tad atradīsies puisis, kurš ne tikai ceļojumus izmaksās, bet daudz ko vairāk.
07.01.2014 15:23 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
andzelija, jāskatās, vai viņš tiešām ir BAGĀTS kā Tu saki.
Ja bagāts un nezmaksā, bet pats brauc - tad skops. Un ar skopu vīrieti pret savu sievieti vispār labāk nesasieties.
07.01.2014 15:25 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tiešām sievietes vērtība ir mērāma naudā un ceļojumos? Tā, kura dabūjusi biezu un dāsnu, ir vērtīgāka, par to, kurai neuzsauc ceļojumu apkārt pasaulei un dārglietas?
07.01.2014 15:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, tad es tā ļoti nepārzinu viņa finansiālo situāciju... Trūkt viņam nekā netrūkst. Bet ar naudu pārāk nemētājas.
07.01.2014 15:28 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Un tas bagātais, kurš neizmaksā, varbūt vienkārši vēlas pārbaudīt, vai sieviete ar viņu kopā nav tikai naudas dēļ. Kā noprotu, finasiālā situācija ir krasi atšķirīga. Nu viņš varbūt meklē tādu, kura ar viņu būs kopā ne jau ceļojumu un naudas dēļ, tāpēc pagaidām neko no tā nepiedāvā.
07.01.2014 15:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!