Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vingrovingroleclec

 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
Hello, meičas!!
Gan jau daudzām šogad ir apņemšanās saistībā ar veselīgu dzīvesveidu, vai vismaz vēl līdz 2.janvārim bija :D vai arī kādām šādā apņemšanās ir jau vairākus gadus..

Gribēju pajautāt, kuras no jums apmeklē sporta klubus un kuras ir izvēlējušas ekonomiskāko variantu - vingrot kopā ar jūķubu? Kas katrai izvēlei ir par iemeslu? Piemēram, mājās, jo ekonomiskāk, vai sporta klubs, jo tad veiglāk sevi piespiest tiešām ar to nodarboties, jo nauda tak jau samaksāta.
Ja ejat uz sporta klubu, kādam tieši nodarbībām dodat priekšroku?
Un, ja mājas, tad ko arī izvēlaties - jogu, pilates, aerobiku utt?

Droši, dalieties arī tās meitenes, kuras tagad varbūt uz kādu laiku ir nolikušas maliņā šīs lietas, pastāstiet ko izvēlējāties agrāk vai arī ko ir doma darīt, kad atsāksiet?

Jauku vakaru!! :)
06.01.2014 21:44 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Skrienu ārā cauru gadu, visādos laikapstākļos. Vnk patīk skriet. Daru to no 14 gadu vecuma.
06.01.2014 21:49 |
 
Reitings 13
Reģ: 18.02.2013
jūķube :D pēdējais http://www.youtube.com/watch?v=FSRu6D_0rVE
pa svētkiem sanāca, protams, mazākas lietas pietupieni utt
06.01.2014 21:50 |
 
Reitings 138
Reģ: 16.08.2013
Man pašlaik ir katastrofāls laika trūkums, tāpēc sportu esmu mazliet atlikusi līdz februārim vai martam. Tad vai nu atsākšu iet uz nodarbībām vai uz trenažieriem.
Pirms tam gāju tikai uz dažādām grupu nodarbībām, bet vēl daudz senāk gan uz nodarbībam, gan uz trenažieriem.
Mani motivē iet tas, ka pēc tam labi jūtos, un pašas nodarbības patīk, sevišķi tās, kur tu sevi izpumpē riktiīgi.
06.01.2014 21:58 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
AAAaa, un vēl ko nepierakstīju pie jautājumiem - ja, piemēram kādreiz gājat uz sporta klubu, bet tagad mājās vai otrādi, kas lika pārdomāt??
06.01.2014 22:05 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
eva.eva,

kur gāji?
06.01.2014 22:08 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
es gribetu iet uz sporta klubu,bet pagaidam vel nav sanacis un reali eju tur izmantot tikai skrejcelinju,to pashu varu darit aaraa ;) kaut kaa nejutos eerti sporta klubaa taisit preses vingrojumus utt utt ... maajaas lekaaju pie youtube jau gandriz kaa gadu :)
06.01.2014 22:08 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es kādreiz biju sporta klubu gājēja, bet nu jau kādu gadu vingroju mājās. Visi tie sporta klubi un arī vingrošana mājās notiek kampaņveidīgi. Pašlaik mājās pildu Jillian Michaels Body Revolution.
Uz sporta klubu pārstāju iet, jo:
1) nevarēju saņemties tieši braukt uz nodarbībām sporta klubā, vienmēr bija baigi jāplāno, lai tieku uz konkrētām nodarbībām, kuras parasti notika 18 vai 19. Tas paņēma vismaz 2 h mana laika.
2) kad sanāca aiziet tikai, piemēram, reizi nedēļā, šaustīju sevi, ka velti iztērēta abonementa nauda
3) dodu priekšroku vienatnei, nevis cilvēku baram.
06.01.2014 22:30 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
buuuuu un kādi panākumi vingrojot mājās?

es kādreiz pa sporta klubiem, tagad atrašanās vietas dēļ nesanāk. cerēju jau ar janvāri, bet nesanāk. skrienu un sāku youtube vingrošanu :)
06.01.2014 22:33 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
nifnif, te diezgan daudz ir celjojushas manas bildes pa visiem tievetaju saitiem :D nuuuuuu...man jau patik:D tik nespeju tikt pie savas sapnju preses :(
06.01.2014 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 5350
Reģ: 29.01.2009
Es izturēju Jillian Michaels vingrojumus kādas 3 nedēļas, vingroju katru dienu, bet pēc tam man vnk apriebās :D Joprojām nevaru atsākt, kaut gan zinu, ka vajag izkustēties un saņemties, bet laikam esmu par slinku... Bet tas pats attiecas uz tren.zāli! :D Tur arī pāris nedēļas aktīvi pastaigāju un viss.... čušššš..... :D
06.01.2014 23:35 |
 
Reitings 82
Reģ: 09.12.2013
Kādreiz vingroju mājās, bet vienmēr trūka motivācija un izdomāju visādas atrunas. Arī dažreiz gāju skriet, bet bieži vien laikapstākļi iespiež motivāciju stūrī, lai gan šobrīd ir sevišķi labs laiks skriešanai - janvāris un sniega vēl nav :D
Šobrīd eju uz sporta zāli - motivācija ir daudz lielāka, jo vienmēr domāju par to, ka maksāju naudu un man vienkārši ir jāiet! Bet lielākoties motivē atmosfēra, kas ir sporta klubā. Visi dzelži, hanteles, cilvēki ar labiem augumiem un mūzika :)
06.01.2014 23:37 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
Ahh, nevaru izdomāt ko darīt
Mazliet agrāk gāju uz pilatēm, tad pārvācos uz Rīgu, un turpināju mājās darīt, bet tagad motivācijas un laika trūkuma dēļ neko neesmu darījusi
Tad nu izdomāju, ka varbūt var aiziet uz sporta klubu, atradu diezgan izdevīgu piedāvājumu, sāku jau tam nobriest, jau atradu ideālu sporta tērpu (zin kā, lai nav kauns rādīties cilvēkos :D), nu tā teikt visa tā doma, kā tagad ar jauno tērpu iešu nopietna uz nodarbībām, piedod diezgan tādu motivāciju un spēku, bet tad sākās second thoughts par to, ka vai ir vērts tērēt to naudu, varbūt labāk kaut kur citur izlikt tos eiro (gribēju jau rakstīt latus :D ). Jo kaut kur redzēju tādu ideju, ka sastāda tādu treniņu plānu mēnesim, tad atķeksē vai ir izdarīts (nu mājas vingrošanā) un tad balvā sev uzdāvina teiksim masāžas apmeklējumu :D
Bet bail, ka izlemjot par labu mājām, atradīšu tāpat visādus ieganstus, bet atkal, ja iešu un pirkšu abonomentu, tad būs grūti savienot tos laikus, pff, first world problems :D

Tā kā, meičas, rakstiet vēl, jo jūs man liekas apdomāties, piemēram, pirmstam lasot, man bija tāds jāāā, mājās, mājās vingrošu, bet tad camra pēdējais rakstītais teikums man lika sākt apdomāties no jauna :D
07.01.2014 00:33 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Eju uz CityFitness. Mans galvenais arguments par labu klubam ir treneris, kurš pienāks klāt un pagriezīs kāju/roku vajadzīgajā virzienā vai augstumā, ja kkas tiek darīts nepareizi. Mājās šāds variants atkrīt un man ir svarīgi nevis vnk vingrot, bet darīt to pareizi, lai iegūtu vislabāko rezultātu.

Nodarbību izvēle manā gadījumā ir švaka, jo tieku tikai darba dienu rītos no apm. 10:00 - 12:00 un brīvdienās. Tad nu attiecīgi eju uz tām nodarbībām, kuras šajā laikā notiek. Bet man patīk - darba dienās ir balance un stretch nodarbības (ļoti labi pirms darba nepārlēkāties), savukārt brīvdienās Fat burning, kas ir kārtīgs kardio.
07.01.2014 00:45 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
Bet man tur jau tā lieta, ka es pagaidām īsti neplānoju iet uz tādiem kardio un riktīgiem aerobikas treniņiem, man vairāk sākumā interesētu tādi pilatveidīgie, jogas utt., ko es principā varu darīt arī mājas apstākļos pēc idejas, tāpēc man tāds sajukums ko darīt, ko ne
07.01.2014 00:52 |
 
Reitings 138
Reģ: 16.08.2013
eva.eva,

kur gāji?


Kādu laiku gāju Veselības fabrikā, bet vairs kaut kā nepatika. Tagad gāju uz City Fitness Berga bazārā un Dominā. :)
07.01.2014 00:57 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Es pa mājām, gan ar jūķūbu, gan solo. Iemesli vairāki.
Man no sporta zāles inventāra neko nevajag, ja nu vienīgi skrejceļu, jo man nepatīk skriet parkā, labāk vienatnē uz celiņa. Plus šeit, kur dzīvoju, sporta zāles abonaments ir dārga un ķēpīga lieta.
PLUS mūsu garāža ir iekārtota kā sporta zāle (ar sporta matračiem apklāta), grēks būtu neizmantot.
Taisu aerobiku visbiežāk, dažādus spēka vingrojumus un staipos.
07.01.2014 00:58 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
samanta, nu man motivacija vingrot maajaas ir ljooti speciga ;) ir bijis,kad mekleju ieganstu,bet tad sanjemos un pec tam jutos ideali :) ja nevingroju,saku justies slikti un citreiz pat veelaa vakaraa celjos un vingroju :D

man tieshi uz zaali butu grutak-taisities,braukt,pavadit laiku transportaa..maajaas-chik chik,botas kaajaas un aidaa :)
07.01.2014 01:01 |
 
Reitings 32
Reģ: 31.07.2013
buuuuu,
paldies par ieteikumiņiem :)

A kāds nezin, kā ir, ja, piemēram, pērk tos abonomentus tajos sporta klubos, tur tā maksa mainās attiecīgi no tā uz cik mēnešiem slēdzu, nu, piemēram, uz pusgadu, bet es, piemēram, eju tikai vienu mēnesi, tad man vnk par tā līguma anulēšanu jāmaksā kkāda soda nauda, ka tomēr nemaksāšu viņiem par pārējiem 5 mēnešiem? Vai arī es neko nesaprotu? :D

Jo man tīri intereses pēc, gribētos vienu mēnesi vismaz pastaigāt uz to klubu, lai uzzinātu kā ir, varbut iemācītos kaut ko jaunu, iemēģinātu kkādus skrejceliņus, varbut pat pakustinātu kādus dzelžus un tad varētu arī netērēt to naudu un mājās tās lietas darīt. :)
07.01.2014 11:22 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es griežu mājās riņķi un lecu ar lecamauklu, dažas reizes nedēļā, ja paspēju nokļūt mājās, pirms satumsis, eju skriet uz stadionu:)
07.01.2014 11:31 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
eju tikai vienu mēnesi, tad man vnk par tā līguma anulēšanu jāmaksā kkāda soda nauda, ka tomēr nemaksāšu viņiem par pārējiem 5 mēnešiem?

Tu nevari saņemt vispārīgu un derīgu atbildi uz savu jautājumu. Nav tādu vienotu visu sporta klubu noteikumu.
Katrā klubā savi noteikumi, katrā mājaslapā vai zvanot administratoriem var sīkāk uzzināt visu.
Kādreiz Atlētikā, ja ņēma uz gadu un grib pārtraukt, soda apmērs bija atkarīgs no jau iztērētajiem mēnešiem. Neatceros precīzi to sistēmu.

Vispār ilgi nevilcinies ar izlemšanu, ja nolemsi apmeklēt, piemēram, Cityfitness, tad akcija ir tikai līdz rītdienai.
Parasti pāris dienas pēc akcijas beigām te diskusijās parādās meklēšana pēc kāda kluba par izdevīgu cenu.
07.01.2014 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits