Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dežūrārsti.

 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Sveikas, meitenes.

Tā kā slimoju reti, īstas skaidrības par slimības lapu izsniegšanu man nav. Visos iepriekšējos darbos nebija tik strikti nosacījumi attiecībā ar slimības lapām. Neesi darbā ok, 1,2 dienas atstrādāsi. Šajā darbā stingrāk. Esmu apslimusi, temp turās jau no 6dienas vakara. Ģimenes ārsts ir Rīgā, es pati atbraucu ciemos uz laukiem. Pie vietējā dežūrārsta man atteica vērt vaļā slimības lapu. Sagaidīju pirmdienu, sazinos ar savu ģimenes ārstu, izstāstu situāciju, joprojām ir temp. 38.9, slikta dūša. Paskaidroju, ka varu ierasties tikai rīt, lai ver vaļā slimības lapu. Šis man neapmierinātā tonī sāk stāstīt par likumiem un to, ka attālināti ārstam nav tiesības vērt vaļā slimības lapu, lai ejot pie dežūrārsta.

Mans jautājums: vai kādai dežūrārsts ir vēris vaļā slimības lapu? Vai viņiem nav tiesību?
Iesakiet, kādu saprotošu ģimenes ārstu Pļavnieku, Purvciema vai centra apkārtnē. Tas laikam ir atkarīgs no ārsta principiem. Kolēģes, kad rodas šāda situācija, sazinās ar ārstu un telefoniski tiek atvērta slimības lapa!
06.01.2014 14:21 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Atradu iepriekš dažas līdzīgas tēmas, bet īsti skaidrībā netiku, ver vaļā vai never vaļā slimības lapu dežūrārsti?
06.01.2014 14:22 |
 
Reitings 147
Reģ: 16.05.2012
Ver vaļā slimības lapu!
06.01.2014 14:24 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Paldies, tu mani nomierināji! Savādāk sāku domāt, kā paskaidrošu vadībai darbā.
06.01.2014 14:26 |
 
Reitings 147
Reģ: 02.12.2013
Stāvoklī?
06.01.2014 14:26 |
 
Reitings 779
Reģ: 02.09.2009
Nē! Liels klepus, kakla sāpes, temp 38, slikta dūša. Iespēju būt stāvoklī izslēdzu.
06.01.2014 14:28 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Nekad nav bijušas problēmas ar lapas atvēršanu. Esmu pat zvanijusi vīra vārdā. Kaut kāds murgs..
Cilvēks slims, viņam vēl jāvelkas uz poliklīniku un jāsēž pusdienu rindā pie pārējiem slimajiem. Kad tā jau ir slikti, temperatūra gāž no kājām, svīsti kā cūka un deguns tek kā atgriezts ūdens krāns.
Pēc teorijas, saprotu ģimenes ārsti, no praktiskā viedokļa - šausmīgi necilvēcīgi! Un noteikti, ja tu prasītu mājas vizīti (kas būtu normāli), tad viņa sāktu čīkstēt, ka nekur nevar braukt, jo darba daudz, tra-la-la..

Kad būsi vesela pastaigā pa vietējām ģ.ā., paskaties kādi cilvēki rindās sēž, aprunājies. Kad esi uz vietas praksē apvaicājies māsiņai vai administratorei, kā ir ar pierakstiem (cik iespējami pie ģ.ā. tikt pāris nedēļu laikā) Pēc tam izpēti atsauksmes internetā. Nu un tā arī izvēlies savu lielisko un labāko ārstu.
06.01.2014 14:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits