Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atgūt puiša interesi par mani?

 
Reitings 2
Reģ: 13.12.2013
Sveikas! Lieta tāda, ka pirms gada puisis vēlējās būt kopā ar mani, bet es ar viņu ne. Man viņš toreiz nepatika. Ilgu laiku viņš par mani cīnījās un mēģināja man iepatikties, taču nekā. Tad viņš aizgāja pie vienas citas meitenes, kas piekrita būt kopā ar viņu. Toreiz es pati nožēloju, ka viņu atraidīju, taču nevienam to neteicu. Tagad man par viņu ir radusies interese un man viņš ir iepaticies. Viņam jau ilgu laiku patīk viena meitene no skolas, taču viņai viņš ne, un tā meitene viņu visu laiku atraida, kā vien māk. Šogad skolas ballē mēs dejojām un jauki parunājām, protams, ne es vienīgā ar viņu labi pavadīju laiku. Dažreiz arī skolā sasveicināmies, sasmaidāmies, parunājam, bet nekas vairāk mūsu starpā nav. Ballē es jau sacerējos, ka esmu viņam atkal iepatikusies. Nākamajā dienā pēc balles, es pateicu viņam, ka man viņš patīk, taču viņš teica, ka viņam ir draudzene un ir jau par vēlu. Tad es teicu, ka man par viņu interese ir zudusi un man viņš vairs nepatīk. Tie bija meli. No viņa nebija nekādas reakcijas. Tagad man šķiet, ka viņš ir brīvs, jo draugiem.lv profilā viņam tā ir rakstīts. Lūdzu, iesakiet, ko man darīt!
05.01.2014 22:43 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
viņam ir draudzene un ir jau par vēlu. Tad es teicu, ka man par viņu interese ir zudusi un man viņš vairs nepatīk.

To visu tu pateici vienā teikumā?
Ķipa
- tu man patīc!
-man ir meitene un ir par vēlu
-nu tad tu man vairs nepatīc, interese ir zudusi!

Tā? Nu tad tu sevi nostādīji ļoti pazemojošā lomā:D
Ja puisis ir pateicis,ka ir par vēlu, tad ir par vēlu. ja viņš būtu atbildējis kaut kā citādāk, nenoliedzot iespēju būt kopā, tad varētu mēģināt, bet ja ir par vēlu, tad ir.
05.01.2014 22:47 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Ir citi puiši, kurus vēl neesi atraidījusi! Pamēģini kādu no tiem
05.01.2014 22:50 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Izklausās, ka tev ir kādi 15 gadi, jo saprātīgs, pieaudzis cilvēks šādi neuzvestos:

es pateicu viņam, ka man viņš patīk, taču viņš teica, ka viņam ir draudzene un ir jau par vēlu.


Tad es teicu, ka man par viņu interese ir zudusi un man viņš vairs nepatīk.


Interesē, cik jums abiem ir gadi?

Lai nu kā, ja vien ar to savu bērnišķīgo izturēšanos neesi jau visu izbojājusi, tad pārbaudīt vai viņš tevī vēl ir ieinteresēts vari vienkārši tiekoties ar citiem džekiem, pavērot kāda viņa reakcija ir. Ja būs ieinteresēts, tad sāks tev vairāk pievērst uzmanību un aicinās kaut kur, jo negribēs, lai tevi aizviļ no viņa kāds prom.
06.01.2014 14:34 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nu tad gaidi īsto brīdi, kad viņš atkal būs brīvs (šķiet, ka viņš tur uz izķeršanu) un atkal pasaki, ka Tev viņš patīk. Bet ja būs atkal aizņemts, nesaki uzreiz, ka vairs nav interese. :D
06.01.2014 14:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es ieteiktu samierināties un neskriet viņam pakaļ.
un, ja viņam jau patīk cita, ko tev tur vēl maisīties pa vidu? labāk dzīvo savu dzīvi un atrodi citu puisi.
tas, ka tu viņam agrāk patiki, nenozīmē, ka tu viņam vēljoprojām patīc. iespējams, ka patīc, bet varbūt jau savādāk (kā māsa, piemēram). cilvēkam ar laiku jūtas var vnk pārvērsties.
tu nevari piespiest sevi mīlēt. un to atceries vienmēr..
manuprāt, tev viņu savajadzēs tikai tāpēc, ka viņam tevi vairāk nevajag. beidz vnk kaprīžot un domāt ""ja, nu".
06.01.2014 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 4132
Reģ: 02.01.2011
Liec puisim mieru!
06.01.2014 14:56 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
šķiet, ka viņš tur uz izķeršanu

:D :D

Bet ja nopietni, tiešām liec to puisi mierā, jo ar uzbāšanos tu viņu tikai biedē prom.
Tad tev patīk, tad interese zudusi un nepatīk... Puisis nesaprašanā un arī tas liks vairīties un neuztvert tevi nopietni.
06.01.2014 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!