Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izsakat viedokli!

 
Reitings 3
Reģ: 14.09.2012
Sveiki! Es gribu zināt jūsu viedokli, par to, ka daudzi cilvēki, jaunieši, ejot pa ielu u.t.t. klausās uz austiņām mūziku, man tas liekas tizli, labi var pa reizei, bet man liekas, ka tādi cilvēki ir vientuļi.
Varbūt esmu dīvaina, bet klausīties katru dienu mūziku, tas nav mans. Vēl par interneta sērfošanu, nju ko katruun visu dienu var sēdēt pie datora, ir taču citas lietas, kaut ko aktīvāku var darīt.
Ko jūs domājat par tādiem cilvēkiem? Varbūt dīvains jautājums, bet man tas nav saprotams. Šī tēma ir domāta par tādiem cilvēkiem, pārsvarā jauniešiem, kas to dara katru dienu.
05.01.2014 11:00 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
bet man liekas, ka tādi cilvēki ir vientuļi

Tev tas traucē? :)
Pati mēdzu no rīta klausīties austiņās StarFM zoopastu tādēļ, lai mierīgāk un pozitīvāk pamostos + esmu pārgurusi klausīties citu cilvēku problēmas sabiedriskajā transportā.
05.01.2014 11:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.09.2013
Tas ir pilnigi normali.
Es bez muzikas nevaru sakt savu dienu. Manuprat, in-eta izmantosana ikdiena ari ir ok.
05.01.2014 11:29 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es mūziku klausos katru dienu, no rīta, kamēr taisos iziet no mājām, uzlieku savu rīta playlisti kompī, Ja braucu ar mašīnu, vienmēr klausos mūziku no diskiem, arī, ja eju pa ielu, vienmēr austiņās klausos mūziku. Man patīk, jo mūzika uzmundrina vai nomierina, atkarībā no situācijas, ejamais ceļš paiet ātrāk un ir iespējams atslēgties no visa notiek apkārt, nav jādzird, ko runā apkārtējie.

Un ar ko cilvēks, kas viens iet pa ielu bez tām austiņām, ir mazāk vientuļš par to, kurš ejot klausās mūziku?
05.01.2014 11:36 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es par to nedomāju vispār, tev arī iesaku.
05.01.2014 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits