Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hobijs/Nodarbības

 
Reitings 9
Reģ: 04.09.2012
Pēdējā laikā man ir tāds nomākts garstāvoklis un izdomāju, ka man vajadzētu atrast jaunu hobiju vai kādas nodarbības. Vēlos atrast kaut ko kolektīvu un saistībā ar dziedāšanu, bet ne kori. Protams, ir dažādas vokālās studijas, bet tām esmu jau par vecu, jo nesen palika 18. Gribētos atrast tādu "pulciņu" kur satikt savus vienaudžus, bet tajā pašā laikā gūt prieku par to ko daru. Varbūt jums ir kāda ideja? Es te minēju par dziedāšanu, vet varat ieteikt JEBKO. Varbūt atradīsies vēl kas saistošs, jo liekas, ka no visa jau esmu izaugusi.
05.01.2014 01:07 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Mani pēdējā laikā interesē adīšana un tamborēšana. Gribu uzsākt veidot pūriņu savam bebukam, bet nevaru atrast ne kursus, ne nodarbības vai meistarklases. Interesē tieši zīdaiņu zābaciņi, cepurītes, kombinezoniņi u.tml. varbūt kāda var ieteikt?

Tēmas autorei varu ieteikt paskatīties, ko dara latviešu amatnieku kolektīvi, dziedāšanas ansambļi. Daudzas manas paziņas apguvušas arodu, tagad dizainē savas lietas. Īsāk sakot, ar hobiju pelna maizīti.
05.01.2014 01:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits