Intīmais apmatojums

 
Reitings 20
Reģ: 04.01.2014
Sveikas! Cik noprotu šī tēma ir daudz kur pārrunāta vissdažādākajos veidos. Taču es vēršos pie jums ar savu stāstu un sev interesējošiem jautājumiem.
Tā tad, tādā veidā kā ar matiņu likvidācija es sevi kopju jau daudzus gadus. Bet tā kā mana pigmentācija ir tumša un matiņi paši par sevi ir gana daudz, rodas dažādas "problēmas".
Mana pirmā un viss ilgākā pieredze ir parastā skūšana- esmu to darījusi gan ar lētiem gan ar gana dārgiem skuvekļiem. Bet pēc šis procedūras uz pirmajām 5 stundām jūtos labi, bet pēc tam parādās diskomforts, kā piemēram, nieze, izsitumi, sīkas pumpiņas utt. Acīmredzot neko labu šī procedūra man nedod...
Tad izdomāju doties uz vaksāciju salonā- vaksēju gan kājas, gan bikini. Pēc pirmās reizes vis bija ļoti labi - skaisti un gludi. Aizgāju arī otru reizi- viss labi. Un tad izdomāju , ka naudas taupības nolūkos šo procedūru varu arī veikt pati. Nopirku visu nepieciešamo - sildaparātu cietajam vaskam priekš bikini un sildaparātu šķidrajam vaskam kājām. Sapirku arī vaska strēmelītes, tās koka karotītes, eļļiņas- Visu ko vien vajag un kā ir salonā. Gandrīz veselu gadu vaksējos un sapratu ka kaut kas nav tā kā vajag- man bija ieauguši matiņi kuri zem ādas veidoja sāpīgus bumbuļus un iekaisumus. Atkal jāsecina, ka tas ne tik nav piemērots man...
Šad un tad vēl biju ar matu mašīnīti visu nodzinusi - bet tas arī nav tā kā gribētos..
Arī esmu izmēģinājusi krēmus- bet jo tuvāk intīmajai vietai, Jo vairāk dedzina...
Un beigu beigās esmu atgriezusies pie vecās skūšanas- kas mani pat ļoti neapmierina. Ko lai daru, man nav ne jausmas , ko vēl lai izmēģinu. Saprotu ka var veikt lāzerepilācijas utt. bet tās taču maksā gana daudz, ņemot vērā, ka tādas liekas naudas man nav.
Ko jūs varētu ieteikt???
04.01.2014 01:18 |
 
Reitings 27
Reģ: 14.11.2013
Vai kāda ir lietojusi fotoepilatoru? Kādas atsauksmes?
Ir vēlme iegādāties, bet gribas zināt vai rezultāts ir tā vērts.
04.01.2014 19:27 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.01.2014
Skuju visu, tā kā dziļajā vaksācijā...
04.01.2014 19:40 |
 
Reitings 145
Reģ: 05.06.2013
spradze un Winterra man jums jautājums - tie trimmeri cik saprotu nav tas pats kas epilātori? Viņi nevis izrauj matiņus, bet darbojas kā elektronisks skuveklis? :)
Un kādās cenās viņi veikalos ir nopērkami? :)
04.01.2014 21:44 |
 
Reitings 318
Reģ: 19.01.2010
Kaķis, Maya -- nu nav jau tā, ka negulēs ar mani dēl 2 mm :D :D bet vispār viņš ir no vīriešiem,kam nepatīk, ja kaut ko atstāj :)
04.01.2014 22:01 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Black Afrodite pēc tava stāstītā izklausās, ka tev tomēr derētu tā vaksācija salonā, jo tad tu biji apmierināta ar rezultātu. Tikai taupīšanas dēļ sāki vaksēties pati, nu ko lai saka, netaupi uz vaksāciju un aiziet uz salonu. Kaut gan man arī vaksācija neliekas superlīdzeklis, jo jāgaida līdz matiņi ataug tādā garumā, ka var novaksēt, turklār ilgstoši vaksējot sāk ieaugt matiņi :( Ehh nu kapēc nav izdomāts brīnumlīdzeklis, kas nesāpīgi un superefektīi mūs atbrīvotu no matiņiem bikini zonā? :D Jo tā fotoepilācija ar nav nekas baigi efektīvs diemžēl :(
06.01.2014 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Epilators bikini zonā ir nāve. Kājas, paduses mierīgi varu izravēt, bet kad saņēmos pamēģināt bikini zonai, tad vienkārši asaras sprāga pa acīm. :D

Meitenes, man jums jautājums - tās lāzer, foto un citas krutās epilācijas joprojām darbojas tikai uz riktīgi tumšiem matiņiem, vai arī varbūt tagad jau var arī gaišmatainās?
06.01.2014 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits