Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dzīve uz koferiem

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Es šobrīd jūtos šādi, tik tiešām dzīvoju uz koferiem, šajā pasaulē. Vai ir arī kāda, kas dzīvo uz koferiem un blandās pa pasauli laimi meklējot, braucot uz vienu ta uz otru valsti, un nedzīvojot parasto ikdienas dzīvi ar siltām savām mājām un patstāvīgo darbu ?
03.01.2014 12:41 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
man ir pashlaik tas,bet es nemainu valstis,es mainu dzivesvietas...un jau ienistu vaardu koferis :D

bet vispaar jaa....nespeju atrast savu vietu dziivee,nesaprotu kaada velna pec vispar dzivoju, nekas neinteresee un pat darba nav :D

Jaunaa gada apnjemshanaas-tikt galaa ar sevi :D
03.01.2014 12:43 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Ieva, UK jau apnika ??
03.01.2014 12:43 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
buuuuu, bet kāpēc sevi moki ārzemēs, ja esi vairākkārt teikusi, ka ilgojies pēc Latvijas (piedod, ja ko jaucu ;) )?
03.01.2014 12:59 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tāda dzīve nebūtu priekš manis. man ir nepieciešams kāds pamats zem kājām - dzīvesvieta, ģimene, draugi, darbs utt.
ieteiktu vnk nemainīt vienu dzīvesvietu pēc otras, ja tas ir apnicis, un atrast vienā vietā darbu un strādāt.
kā tev tas tā gadījās, ka esi visu laiku uz koferiem?
03.01.2014 13:03 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Buuuu , arī es daļēji nevaru savu vietu atrast. Biju atradusi vietu Atēnās, jo cilvēki man bija labi apkārt, bet vieta mani nepieņēma, jo darbu nevarēju atrast. Uk, vēl neapnika, bet gribās jau to siltumu, mani tas aukstums moka nost, tā visa pelēcība apkārt. Labprāt dotos, uz Taizemi, Indonēziju vai Malaiziju, Jaunzēlandi, Austrāliju, Ameriku (US vienīgā vieta, kur tiešām es dotos, un man būtu vienalga par attālumu :D ) bet tas ir tiiiik tālu no Latvijas.

Mana jaunā gada apņemšanās ir sasparoties un beigt mētāties pa pasauli un aizbraukt nedēļu ilgā atvaļinājumā uz kādu valsti, nevis pusgada garumā dzīvot tajā :D

Sany , tas viss sanāca dēļ tā, kad man gribējās tur un tur aizbraukt, paskatīties, ka cilvēki dzīvo tur un tur, kaut gan nekur īpaši daudz neesmu bijusi. Viss šķita forši, interesanti, līdz šim rudenim, kad sapratu, kad vajag aizbraukt uz valsti, kur varētu dzīvot, saprast tās valsts valodu, lai varētu atrast darbu. Par savu sapņu Zemi Ameriku, aizmirsu, jo tiesām nezinu, kā tur nokļūt, tāpēc atbraucu uz Angliju. Vēl tā trakā neziņa, kad es pat īsti vēl nevaru saprast ko es gribu savā dzīvē darīt, bet pamazām, tas sāk apskaidroties , domāju, un ceru, kad drīz atradīšu savu vietu dzīvē, bet ar laiku
03.01.2014 13:12 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Favel, nejauc nejauc :) Es eju uz savu meerkji...plaanoju pavasarii but maajaas ;) zinu,ka tas bij jau jaanokaarto pagajushajaa vasaraa,bet nu :) labs nak ar gaidishanu :)
03.01.2014 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!