Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaa turpinaat???

 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Sveikas,nedaudz gruziga tema, bet vnk prasaas peec padoma....jo ir pienaakusi taa diena, kad izbeidzu savas 1,5 g ilgaas attiecibas ar puisi, jo parak ilgu laiku esam centushies glaabt attiecibas, bet nekas mums nesanaak..
Probleema tajaa, ka vinsh audzina manu gandriz jau 3 gadus veco delinju, kas ir no cita viriesha, kursh aizbrauca uz UK un taa liidz shim nedod zinju par sevi jau 2 gadus. Kopaa ar vinju nu jau man bijushais ir bijis jau no 1 gada vecuma, berns pienjemis vinju kaa teeti un ljoti miil...
Man grauzh sirdi tas, ka liekas, ka bernam bus salauzta sirsninja... gruti iedomaties dzivi bez vinja atbalsta, jo tas ir gruti but vientuljajai maatei...
kaa, lai vispaar skataas naakotnee uz kaadaam citaam attiecibaam...pat baidos no taam... ja nu taas atkal izjuuk, bet nabaga bernam jaaciesh, bet visu muzhu jau viena nevaru dzivot...
Kaa, lai turpina dziivot?
02.01.2014 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
es ar domaaju, ka beerns ciesh!
Kaapeec izshkjiiraaties iisti? Tieshaam nesanaak labot situaaciju/sevi?
02.01.2014 10:23 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Novēlu Tev izturību un veiksmi!

Tik priekšdienām pasaku savu viedokli, ka nevajag mazam bērnam ļaut jebkuru Tavu draugu saukt par tēti. 1,5 gadu attiecības ir ļoti mazs laiks, lai varētu to visu vērtēt nopietni.
Bērnam būs tāda putra galvā, ja visi Tavi vīrieši būs viņa tēti.
02.01.2014 10:28 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
mees jau pusgadu ciinamies....
izshkiiraamies, jo apnika vienam otru mociit... pedeejaa laikaa tieshaam mocamies... visu laiku kashki , striidi..nav vairs kopiigas valodas, daudz ko dod vinja egoisms, vinsh ir liels patmilis...daljeeji vinjam traucee, ka mazais ir no cita....
ljoti daudz visaadu siikumu...kas paaaugushi milziigaa probleemaa..
02.01.2014 10:29 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
pilniibaa pievienojos Endy*
02.01.2014 10:31 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
tas bija skaisti saakumaa, bet dzilji sevii es jau, tad neticeeju, ka man taa paveiksies, pec gada uzreiz atrast to isto, kas audzinas delinju un rupesies par mani....
pat bija bildinaajums un gredzens....
likaas jau viss nopietni, bet ikdienas dziive to visu nogandeeja...
briinos , ka vispaar esam tik ilgi kopaa, jo vel daudz citu nianshu ir bijis
02.01.2014 10:32 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
nu tik mazam bernam neieskaidrosi to.. mazais pats vinju taa saaka saukt, mazais jau vel neizprot varda noziimi... arii oopi sauc par teeti, tas vaards pagaidam nav tas svarigakais, svarigakais tomer ir blakusbuushana..
02.01.2014 10:33 |
 
Reitings 62
Reģ: 04.11.2009
Izklausās, ka bērnam piedzimis bērns.
mazais jau vel neizprot varda noziimi.

Viņš meklē tēvu, nevis neizprot, ka katrs vecis nav tētis.
02.01.2014 10:36 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
es tikai uzskatu, ka tam vaardam nav tik liela noziime kaa tam vai tas cilveks ir blakus
02.01.2014 10:40 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
No kaut kurienes jau tas bērniņš tā tēta vārdu ir saklausījies un vēlas tos vīriešus par tētiem saukt. Ne jau nu tevi pat papu dēvē. Mazie saprot ļoti daudz, vienkārši ne vienmēr māk to parādīt :)

Mana pārliecība ir, ka bērnam būs labāk ģimenē, kurā nav strīdu un saspīlētu situāciju. pat tad, ja šī ģimene ir tikai mamma + mazais. Izturību tev!
02.01.2014 10:43 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Riry taa jau nu tas ir, taapeec arii shkiramies, jo aciimredzot atrisinat nevaram..
02.01.2014 10:46 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
3 gadīgs bērniņš jau ir pietiekoši saprotošs, lai ar viņu runātu un apskaidrotu situācijas.

Katrā ziņā tiešām labāk, ka Jūs esat divi vien nekā visādi vīrieši Tev un bērnam haoss galvā. Turpmāk pārliecinies par to cik noturīgas ir Jūsu attiecības un tad ved mājās iepazīstināt ar mazo.
Arī es augu tikai ar mammu, bet mamma nekad neatļāvās atvest mājās kādu no saviem draugiem kamēr es vēl biju mazs bērns. Tad kad biju jau lielāka es pati sapratu, ka tie ir tikai mammas draugi un nekad nebūs mani tēvi.
02.01.2014 10:46 |
 
Reitings 62
Reģ: 04.11.2009
Tev nav nozīmē, jo Tev tā ir ērtāk. Tev nav jāatzīst, ka esi kļūdījusies. Tev nav jāatzīst, ka bērnam sāp. Tev nav jāatzīst, ka vīrietis, kurš pameta spēlēs lielu lomu tavā dzīvē kaut vai vārdiskā plānā. Tev ir ērtāk, nevis vārdam nav nozīmes. Katrs normāls cilvēks, jo īpaši bērns. Jo īpaši zēns, meklēs tēvu. Katrā mazliet tuvākā, interesantākā, saturīgākā vīrietī viņš mēģinās atrast tēti. Tas radīs lielus emocionālus pārdzīvojumus, sāpes un vilšanās. Tev nav nozīmes vārdam, bet bērnam vajag to ko šis vārds iemieso un kādu kuru šajā vārdā saukt. Tev nav tiesību iesaistīties nenopietnās attiecībāš, kurām pati netici un pakļaut bērnu kaut kādam pajoliņam ar lielu ego. Bezatbildīgi. Tu esi ne tikai sieviete, bet māte. Un, ja esi vientuļā māte - tad vispirms tev jārūpējas par bērnu - viņa emocionālo drošību. Nedrīkst "likties", bērns drīkst iesaistīties tikai tādās attiecībās, kurās ir iezīmētas skaidras aprises.
02.01.2014 10:47 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
jaa, Sherij, tas jau ir mans vaajums, ka esmu tik taalu aizgaajusi un mociijusi bernu un sevi shajaas attiecibaas...pilnigi tev piekritu, tu man paliidzeeji :)
nu nebija jau taa, ka likaas, ka mums nesanaaks, tas ir tikai tagad paaris meeneshus, kad viss juuk un bruuk....nevar jau uzreiz pamest, jaameegjina straadaat pie attiecibaam....
bet nu viena es evaru saglaabt visu..
02.01.2014 10:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
labāk izšķirties bija tagad, nekā pēc kaut vai 5 gadiem. nediskutēsim, cik daudz no tā visa saprot vai nesaprot bērns, bet, ja viņš būtu vecāks, viņš noteikti vairāk saprastu un grūtāk būtu visiem. labāk, lai bērnam no vecākiem ir viena pati laimīga mamma, nevis nelaimīga mamma un tētis, kas nav tētis, kurš liek ik pa laikam par to manīt.
tas, ka ne vienmēr vientuāljiem vecākiem izdodas uzreiz izveidot jaunas un kvalitatīvas attiecības, nenozīmē, ka tas ir slikti. jā, bērni no tā cieš, bet tāda ir dzīve. es sievieti noteikti tagad nenosauktu par bezatbildīgu. viņa ir atbildīga par atbildīgāku, ja izšķīrās no vīrieša, kurš nevarēja pieņemt viņas bērnu. un to nekad nezināsi, vai otrs spēs pieņemt cita bērnu vai nespēs. tāda ir dzīve. un viņa ir jādzīvo tāda, kāda viņa ir. es nešaubos, ka tu vēli labāko savam bērniņam.
tu atradīsi citu vīrieti, tev būs laimīgas attiecības, un cerams, ka bērns ar to vīrieti jutīsies laimīgi. katram vīrietim nav jābūt tava bērna tēvam. viņam jau ir tēvs, lai arī viņš ir tālumā. jaunais vīrietis varēs pildīt bērnam atbalsta funkcijas, bet viņš nekad nebūs īsts tēvs tavam bērnam, ja tu saproti, par ko es runāju. un tas nav nekas slikts. attiecībās vnk būs visiem jāatrod vidusceļš. tas arī viss.
02.01.2014 10:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja bērns grib saukt vīrieti par tēvu un tā uztvert, tas nav slikti, bet to var tikai tad, ja vīrietis uzņemas to atbildību, ko no viņa prasa. es atjaunotu attiecības ar šo vīrieti tikai tad, kad vairs nebūtu šādu problēmu. līdz tam dzīvotu atšķirti, lai saudzētu bērnu no "esam kopā" un "šķiramies". kamēr šīs attiecības nav pilnībā izbeigtas vai pilnībā atjaunotas, tas vīrietis manā mājā kāju nespertu, kad tur būtu mans bērns.
02.01.2014 11:02 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
protams, ka izshkirties labaak tagad, kad taapat dziivo ar apzinju, ka nav naakotnes, nee nu mees jau varam dzivot taalaak, bet visi busim nelaimiigi...
es arii esmu augusi bez teeva un nemaz neatceros tos mammas draugus.... bet noteikti ir atstaajshi iespaidu uz mani...
tagad noteikti jaabuut piesardziigaakai un tik aatri neuzticeeties laimei... jo laimiga es biju kopaa ar bijusho un ari berns bija laimigs...
02.01.2014 11:05 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
es ar sobrid dzivoju kopa ar puisi un savu berninu,kas ir mo cita.. Laigan bernna istais tetis no mums neslepjas,berns pie vina nepar ko negrib braukt.. :(
Manu puisi iemilejis loti,bet par teti sauc tikai savu teti..
Varbūt ja gribi,vari man uzrakstit privati..
Berninam noteikti bus gruti,bet nevar ari mocities ar cilveku.
Un diezvai autore bernam macija saukt par teti,berna tiesam saja vecuma vel var nesaprast varda patieso nozīmi.
02.01.2014 11:06 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
nu mees ireejam kopiigu dziivokli, bet vinsh meklee jau citu sev... pagaidam par kaut kaa atjaunoshanu nedomaaju, vispirms vajag izshkirties un sadalit dzives atsevishki....
nezinu , kas buus naakotnee ar mums ... bet zinu, ka naakotne paraadiis man vai tas bija pareizs leemums, jo pagaidaam saap sirds veel...
piedaavaa vinsh paliidziibu un arii paskatiit mazo, ja vajadzees, bet prieksh tam man ir mamma, tagad noteikti vajadzes ieturet distanci.. un nevar jau zinat, varbt pec meenesha vinsh jau bus visu aizmirsis...
02.01.2014 11:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es tavā vietā nepiekristu tam, ka bijušais pieskatītu mazo..manuprāt, tā ir apslēpta vēlme atjaunot ar tevi attiecības..
galu galā, kad tev veidosies jaunas attiecības, kā tu paskaidrotu jaunajam draugam, ka bijušais draugs, kurš pat nav bērna tēvs, pieskata tavu bērnu...
ja pārtrauc ar viņu attiecības, tad pārtrauc pavisam. kas viņš visu mūžu auklēs tavu bērnu? un tava dzīve?
un, ja būs pēc mēneša visu aizmirsis, lai tā būtu. tu ātrāk varēsi uzsākt jaunas attiecības un beigt cerēt..tas jau sāk izklausīties pēc sevis žēlošanas.
02.01.2014 11:15 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
nu būs jau grūti sākuma,bet tu tiksi galā un būs viss labi. :)
Es līdzīgi tam visam esmu izgajusi cauri,un saku paldies par to bijušajam,jo nu es beidzot jūtos laimīga un mans bērns tāpat. mes savas dzīves esam pilnība nodrošinājusi,un visu izsāpejuso pārdzīvojuši. Tāka Turies! Būs labi!
02.01.2014 11:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits