Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko iesākt?

 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Es nesaprotu kas notiek ar mani. Esmu šausmīgi noslēgusies , kā tāda mūra siena, visi vienkārši sitas , sitās un es neko, kā stāvu mierā tā stāvu! Kad biju mazāka biju riktīgs spridzeklis 16 gados es šausmīgi izmainījos, esmu palikusi vēsa pret visiem. Tik daudz puišu kas vēlās iepazīties, bet es visiem ar savu uzvedību atsaku, uzvedos tik vēsi, kompānijas ar cilvēkiem ar kuriem kādreiz mazāka smējos, jokojos nevaru atrast kopīgu valodu, tieši ar zēniem, kuri tagad mani uztver jau nopietnāk, jo paaugos, ar meitenēm vel kaut kā, bet zēni kas kaut kā vēlās sākt runāties, saka ka es kā koks, neko vispār nevaru pastāstīt un esmu vēsa. Es to tik tiešām sāku ievērot, man tas šausmīgi sāk riebties, kā tā ? kas pa vainu?
kas jums sakāms? ko iesakat man darīt?
30.12.2013 00:18 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Cilvēki mainās. Varbūt pati esi nobriedusi un sāc saprast, kas tev ir interesanti, kas nav, kas saista un kas nesaista. Un vairs netērē laiku ar tiem, kas tev nešķiet interesanti un saistoši. Cilvēciskajā ziņā es šādu izvēlību uztveru vairāk kā plusu, nekā mīnusu :)
Parādīsies īstie cilvēki, tad gan jau arī atvērsies :)
30.12.2013 00:22 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ka tu jūties tādās situācijāš, kad cilvēki mēģina ar tevi iepazīties? Neērti, bailīgi vai vnk - tevi neinteresē?
30.12.2013 00:24 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Es jūtos, tā itkā šeit neiederos. Itkā palielam viss patīk, forša kompānija, bet es neatrodu vietu kur lai pasaka savu vārdu, man liekas ka es kaut ko pateikšu, un visi sāks kaut ko iebilst un tā. Pret mani visi izturās ļoti jauki, man pat negaidīti jauki, puiši kas iepriekš nebija man tik ļoti pievērsuši uzmanību, pievērš, bet es kaut kā skeptiski uz to skatos, es nezinu kā lai rīkojās tai brīdi, jo tik stulbi ir tas ka no bariņa puiši kas man vairāk interesē un ar ko es varbūt kaut ko gribētu pamēģināt vai komunicēt vairāk nekā ar citiem, nepievērš tik ļoti pastiprinātu uzvedību kā citi. Tāpēc es jūtos varbūt tā kā neērti un bailīgi vienā. Es nesaprotu tiešām kas pa vainu ir.
30.12.2013 00:33 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
up
30.12.2013 00:49 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
??????????
30.12.2013 01:22 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Domāju, ka neviens no malas, Tevi nepazīstot, nespēs pateikt, kas par lietu. Pati saki, ka jūties neērti un bailīgi. Tad nu mēģini sevi saprast - kas rada šo neērtumu, nepārliecinātību par sevi?
30.12.2013 01:24 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Man nav ne mazākas nojausmas. Kā tā var neatrast par ko kopīgi parunāt? Nepazīstu jau es viņus visus vienu dienu.
30.12.2013 01:30 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.07.2013
Beidz baidīties, analizēt, spriest kurš ko iebildīs un kurš ne. Komunicē.
30.12.2013 01:34 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.07.2013
Un ja nespēj rast kopīgu valodu, varbūt ir vērts nomainīt vidi sev apkārt?
30.12.2013 01:35 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Lūdzu paskaidrojiet , kā? (skan muļķīgi) Bet es tiešām nesaprotu. Varbūt vaina tajā ka draugi, puiši visi ir stipri vecāki par mani ?! Bet nu nedomāju , ja jau es sāku viņiem kā meitene interesēt tad jau viss kārtībā, jāpārstai būt skeptiskai . Bet kā? kā? kā? Man tas pašai nepaīk sava uzvedība! Nepatīk būt klusai pelei
30.12.2013 01:39 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
Ļoti, ļoti padomā par iespējamiem šādiem uzvedības iemesliem - ja baidies, tad kāpēc baidies? Ja kautrējies, tad kāpēc? Varbūt tagad sāc vairāk novērtēt intīmākas (noteikti ne seksuālā ziņā) sarunas, komunikāciju, kur diskutējat divatā vai mazā lokā nevis ballīšu barā? Un vispār - vai tiešām, tiešām pašai šāda uzvedība nepatīk? Varbūt nejūties pieradusi pati pie šādas sevis, bet īstenībā tieši tā arī vienmēr esi gribējusi uzvesties? Un tiešām esi pieaugušāka un interesē jēgpilnākas sarunas? :)
30.12.2013 01:50 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Kad man pajautā no bariņa kāds puisis kāpēc es nerunāju, vai lai pastāstu šiem kaut ko, man nav ko uz to atbildēt, es nezinu ko pastāstīt, patiešām. Es pati tai brīdi nesaprotu, nu kā var tā nebūt ko pastāstīt?! Lieta tāda ka es šogad sāku dzīvot un mācīties galvaspilsēta, un tagad pa brīvdienām esmu vecajā pilsētā ar draugiem. Varbūt tas ko ir ietekmējis. Bet nedomāju, visi draugi paši kaut kur mācās , strādā, tagad šajās brīvdienās visi satikāmies. Ir tā viņiem patīk mana klātbūtne, bet man neapmierina mana uzvedība tajā, liekas ka jūtos lieka, sēžot, smējoties, un lielākoties klusējot, atbildu uz kādu jautājumu īsi, jā , nē .. Diezgan skumji.
30.12.2013 02:00 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Kad mazāka biju baigā spridzekle, tad bieži vien aizdomājos, nu jāsavaldās taču, un jāuzvedās piedienīgi. Bet tagad kad esmu tā kā pieaugusi, zinu robežas , tad kaut kā vairs nav tas. Prasās kādu uguntiņu, bet nav. Un tagad sēžu un meklēju palīdzību forumā? Nav diez ko pārāk gudri, bet kaut kas jādara lietas labā. Pietam uz Jauno gadu visiem atkal paredzēta ballīte, negribās atkal sēdēt un vērto, un smieties vienkārši. Gribās tā forši pavadīt laiku. Un lai man saka lai es aizveros, nevis kaut ko pastāstu. :D Alkahols protams raisa to runāšanu nedaudz bet gribētos jau arī bez tā
30.12.2013 02:07 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
vel kādi viedokļi??
30.12.2013 12:24 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
īstenībā aprakstiji gandrīz mani pirms kāda laika. interesanti palasīt. nesen kā reiz sāku draudzēties ar puisi un tas pats, visi runājas, bet liekas, ka man tur nav kur iespraukties ar savu sakāmo,jo liksies neiederīgi, tad nu tas pats- izstāsti tu kko. nu tā uz sitiena neko nevaru izstāstīt... pēc dabas esmu introverta, bet man patīk sabiedrība, taču labāk jūtos pazīstamu cilvēku sabiedrībā, tad nu ir tā, ka tos,ko tik labi nezinu, ar tiem tā komunikācija nav tāda, lai gan tas ļoti atkarīgs no cilvēkiem ar ko esmu kopā, jo gadās, ka neatrodos īstajā sabiedrībā, un tad tiešām nav par ko runāt. :)
30.12.2013 12:34 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
jo labāk pazīstu cilvēku- vairāk personiskāk, jo atvērtāka esmu, jo vairāk zināšu par ko parunāt, tas pats ir, ja ir piedzīvots vairāk kopā.
30.12.2013 12:35 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Nu kā jau teicu, nav tā ka es viņus pazīstu vienu dienu, kad es biju maza knīpa, viņi bija tie saucamie lielie puikas, tad viņi nemaz mani neievēroja, tad kad es paaugos, man mainījas draugi, pirms tam es tusēju ar sava gada un mazākiem, bet tagad par gadu vecākiem par mani, visi man draugi ir par mani vecāki, daži pat stipri vecāki . Nekas diži kopīgs mums nav saistījis, esam gājusi bariņā ārā čilojuši, visbiežāk mēs visi ballējam kopā, un tad kad protams visi ir manāmi iereibuši vārdam pakaļ kabatā nav jālien, kaut kā tās tēmas aiziet , bet nekas nopietns, bet kad skaidrā, tad kaut kā nav tad mēs runājam par visu, bet man tad nav ko pateikt. jūtos kā lieka bezmazvai tur sēžot, bet kad grasos iet prom, neviens nevēlās. es vairs nezinu kā lai vel paskaidro notiekošo.
30.12.2013 12:50 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
izklausas, ka Tev ir vainu maz aizraušanos, vai zems pašvērtējums. saprotu, ko ar to domāji, jo pašai tā ir bijis, manā gadījumā tā bija nepārliecinātība par sevi, ko gan citi par mani padomās, pateikšu kko ne tā utt.
30.12.2013 12:58 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
Tādā gadījumā noteikti otrs variants, aizraušanos man ir daudz, ir ko darīt. Ar zemu pašvērtējumu es ar sevi nevaru sakut, tā nu gluži nav. Bet kad esmu tai kompāniju kā jau teicos , nejūtos diez ko patīkami kad man sāk jautāt lai ko pastāstu, un man nav ko.
Tur ir tā, ka patiešām negribās pateikt kaut ko lieku kaut ko pilnīgi garām, lai šie par mani nepadomā sazin ko . Bet es nesaprotu kāpēc es tā baidos, man itkā no tā nav bail, nu patieikšu kaut ko ne tā, nu labi izspēlēsim beigās to par joku ( tā ir bijis, kad pasaku kaut ko pilnīgi aplamu, un tad beigās visi smejamies par to) bet tagad kaut ko baidos. Man nav skaidrs kas notiek?!
30.12.2013 13:08 |
 
Reitings 258
Reģ: 18.08.2013
vel viedokļi ?
30.12.2013 13:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits