Tām, kuras bez prezervatīviem

 
Reitings 135
Reģ: 07.08.2013
Sveikas, cosmo dāmas :)
Man tāds pavisam neērts jautājums. Bet runāšu tieši, citādi neko nevarēs saprast :D

Ar draugu drīz sāksim mīlēties bez prezervatīviem. Tā kā nekad to neesam darījuši bez prezervatīva, tad ir neliels samulsums par to, kas notiek pēc tam, kad sēkla ir izšļākusies. Ja es piecelšos stāvus kājās, tad tā iztecēs ārā? (Piedodiet, par detaļām!)
Ko Jūs dariet pēc seksa? Uzreiz ejiet dušā? Un kā tikt līdz tai? Dvielītis, salvetes? Vai arī viss nav nemaz tā kā es to esmu iedomājusies?

Jauku un pikantu vakaru!
29.12.2013 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
labrīt, mindžas un laizītaji! :D turpinam diskusiju? :D
05.01.2014 14:41 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ligavina, ja godīgi, reti interesanta/smieklīga diskusija. nevarēju atrauties lasot :D :D tikai pa vēlu pamanīju, nebiju šīs dienas cosmo ienākusi :D
05.01.2014 14:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vienīgais, ko gribētos Dionysius pajautāt - vai tiešām aizskriešana līdz wc, 3x dzimumorgānu apskalošana ar ūdeni TIK ĻOTI attiecībās spēj izjaukt pēcseksa romantiku? Tiešām? ... nē, bet Tiešām?


Netraucē
Vienkārši patīkamāk ir ja pēc seksa var gulēt kopā un aizmigt kopā, bez skraidīšanas. Ja nu gribās var arī aiziet. Man nepavisam nav pretīga mana mīļotā sieviete ja viņa ir sasvīdusi un kaut kur ir trāpīts ar spermu. Tas arī netraucē no rīta pamīlēties vēl. Un tad dušoties.

Ko var piekasīties un cepties. Mēs tā daram un mums ir labi tā kā ir.
05.01.2014 14:55 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
DaYa, diskusija principā jautra, bet kaut kā vaŗētu iztikt bez vulgarizēšanas un personīgiem apvainojumiem. Un kaut kā šajā forumā ļoti raksturīgi, ka tieši "labās" ( tīrās, smaržīgās, utt) sievieškārtas pārstāves svaidās ar tik jēlām frāzēm pretējā virzienā, ka nelabi paliek lasot. Bet tas ir tāds novērojums gada laikā.
05.01.2014 15:04 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Ak mans Dievs....

Nekad nebiju domājusi,ka tiiiiiik ļoti var sacepties un ieceklēties uz citu cilvēku privāto dzīvi. Es saprastu ja ar to tiktu ietekmēta apkārtējā vide, sabiedrība.

mja, interesanti, tagad zināšu ko visi dara pēc sseksa :D

Jauku un pikantu vakaru!


Pikants viņš noteikti izdevās, pie tam vairākas dienas :D
05.01.2014 15:04 |
 
Reitings 53
Reģ: 26.11.2013
Netraucē
Vienkārši patīkamāk ir ja pēc seksa var gulēt kopā un aizmigt kopā, bez skraidīšanas. Ja nu gribās var arī aiziet. Man nepavisam nav pretīga mana mīļotā sieviete ja viņa ir sasvīdusi un kaut kur ir trāpīts ar spermu. Tas arī netraucē no rīta pamīlēties vēl. Un tad dušoties.

Ko var piekasīties un cepties. Mēs tā daram un mums ir labi tā kā ir


Pilnībā piekrītu savam sugas brālim. :)
05.01.2014 15:36 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
iisteniibaa, ja to dara vairaakkaartiigi, piemeeram, nakts laikaa, tad es nemaz nespeetu peec katras reizes skraidiit uz dushu pati un veel arii draugu taa trenkaat. Jo, tikliidz atkal sajustu vinju smarzgiigu, tiiru un apzinaatos, ka arii pati esmu atkal 100% "kaa jauna", bez kaveeshanos gribeetu miileeties atkal un atkal! :D
Higieena ir jaaieveero. Bet nevajag taa paarspiileet, miiiiljie cilveeki :D laba diskusija. :D
05.01.2014 15:48 |
 
Reitings 307
Reģ: 16.01.2010
interesanta diskusija :) :)

un cosmo arvien vairak vīriešu parādās...
05.01.2014 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Diamond, kur ir pārspīlēšana? Tas, ka pēc seksa iebāžu salveti vai dvieli starp kājām un guļu (ja nav slinkums, aizejam uz dušu vai es - pačurāt) ir pārspīlēšana?
Nez kāpēc man izskatās, ka te dažas pārprot mūsu tekstus un "izlasa" to tā, itkā pēc seksa, kolīdz vīrietis beidzis, tā uzreiz sieviete lec kājās, nogrūžot no sevis vīrieti, un skrien uz dušu berzties ar mačalku un ziepēm, jo taču "Īīīīu, manī ir sperma. Ak mans dievs, esmu netīra un smirdīga! Īīīīuuu!" :D :D nepārspīlēsim, dāmas, un pārstāsim dramatizēt un uzskatīt par kaut ko slimu manis iepriekš nosaukto "wc papīra/dvielīša iebāšanu starp kājām/zem dibena".
05.01.2014 16:40 |
 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
kolīdz vīrietis beidzis, tā uzreiz sieviete lec kājās, nogrūžot no sevis vīrieti, un skrien uz dušu berzties ar mačalku un ziepēm, jo taču "Īīīīu, manī ir sperma. Ak mans dievs, esmu netīra un smirdīga! Īīīīuuu!"


:D :D :D nosmējos, iedomājoties to skatu :D :D
05.01.2014 16:48 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Cukurvaavere, salvetes, vatiites vai kaadas citas uzsuucoshas lietinjas pashas labsajuutai ir vieglaakais un arii eertaakais veids, kaa piekopt elementaaraako higieenu.
Bet paarspiileeshana ir uz dushu vai vannu skrienoshaas personas, kas domaa, ka var 'galus atdot' vai nezin, ko sakjert, ja vnk nogulsies viirietim blakus un nogaidiis liidz riitam!
05.01.2014 16:51 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Bet te neviena nedoma, ka sperma ir fuj un kaut kas pretigs! Ari tas, kas skrien uz dusu.
Iet runa par komfortu gulot, ka trauce slapjumi, nepatik, ka no rita pieceloties nav tas svaigakais aromats tur leja, un ja, sperma nesmarzos pec pukitem pabijusu vagina vairakas stundas, atskiras ari ph sieviesu un viriesu, neviens jau nesaka, ka virietis ir pretigs, bet kadam nav patikami pamosties ne isti laba aromata.
05.01.2014 16:59 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Bet paarspiileeshana ir uz dushu vai vannu skrienoshaas personas, kas domaa, ka var 'galus atdot' vai nezin, ko sakjert, ja vnk nogulsies viirietim blakus un nogaidiis liidz riitam!

Kura te ir teikusi, ka domā,ka atsipes galus, ja nogulēs nakti tā blakām? parādi man tādu komentāru pirms kaut ko stulbu kverkšķi:D
te elementāri tiek runāts par pašas sievietes labsajūtu. ir kam patīk gulēt slapjumā, ir kam nepatīk. tieši tāpēc tiek iets uz tualeti, jo pašām tā ir ērtāk, nevis ka kāda domātu, ka nu tik atdos galus. Tak guli spermā, ja tev tā ir ērti. Tās,kas negrib, tās iet mazgāties - elementāri savas labsajūtas dēļ un higiēnas dēļ, nevis :
ka var 'galus atdot' vai nezin, ko sakjert, ja vnk nogulsies viirietim blakus un nogaidiis liidz riitam

šitas reāli tika izsīsts no pirksta. Ja nesajēdz diskusijas būtību, tad lieki nedzesē muti.
05.01.2014 17:05 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
domaa, ka var 'galus atdot' vai nezin, ko sakjert, ja vnk nogulsies viirietim blakus un nogaidiis liidz riitam!

Kāpēc man nogaidīt līdz rītam ja es to negribu? kāpēc? Es gribu gulēt sausumā, gribu tīrus palagus un mans draugs tāpat. mēs abi ejam sakopties, nevis vecene izlec panikā no gultas, jo pretīgā sperma, iekļuvusi un tagad ar hloru un domestos berzē vagīnu.
Mēs elementāri paši tā gribam un mums tā ir ērti.Nevis mēs kaut ko domājam vai nedomājam. laikam mans draugs arī domā,ka galus atdos, ja viņš pagulēs slapju krānu:D laikam man viņš jāpiesien pie gultas, lai nedomā iet mazgāties:D
05.01.2014 17:08 |
 
Reitings 691
Reģ: 04.08.2013
Par to, ka sperma ir veseliga utt., ok, tad smerejat uz adas, tacu ja sekss ir regulars, tad mainas sievietes maksts ph limenis. Ta ka nav ta ka viss ir perfekti, sperma ir eliksirs un visu arste.
Ir ari dzirdets ta saucamais medusmenesa cistits, jeb cistits, jo sanak biezi mileties, neviens nesaka, ka vajag dusoties un berzties, bet rekomende aiziet pacurat.
Un ir labi, ja kadam sekss ir tik dievigs, ka nav speka aiziet lidz dusai un nevajag salvetes, bet tapec nevajag parmest citiem, ka sekss nav labs vai cilveks nav istais, tapat ari otradies. Katrs sava gulamistaba dara, ka grib.
Runajot par oralo no rita pec kaisligas nakts nemazgajoties, es justos neerti, ne jau virietis mani mazak miles vai es vinu milesu mazak, bet mes esam ta radusi, ka esam tiri un svaigi:)
05.01.2014 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
un, čāča, neaizmirsti nekad to, ka tavs draugs tevi nemīl un tu neesi viņa īstā sieviete! :D vispār, jūs esat tik kaut kādi piegulētāji viens otram :D es ar savējo ar tāpat. Eh, shit
05.01.2014 17:13 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Meitenes, jums tik uz politiku - šitā cīnīties par savu taisnību! :)
05.01.2014 17:15 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
un higiēnas dēļ
Pēc šī tava teksta pavisam elementāri sanāk,ka tu uzskati, ka tās sievietes, kuras neiet uzreiz mazgāties, neievēro higiēnu.
05.01.2014 17:16 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
un, čāča, neaizmirsti nekad to, ka tavs draugs tevi nemīl un tu neesi viņa īstā sieviete! vispār, jūs esat tik kaut kādi piegulētāji viens otram es ar savējo ar tāpat. Eh, shit

:D nu ā jau sanāk..viņš iet mazgāties - tātad viņš mani arī nemīl, un es eju mazgāties, jo nemīlu viņu. jomajo..
Arī savu ex es nemīlēju un viņš mani...omg...es nevienu nekad mūžā neesmu mīlējusi...kāda tumsonība, kāda tumsonība.
Nu neko darīt. visu dzīvi dzīvošu ne-mīlestībā, bet vismaz tīra un ar sausiem palagiem:D
05.01.2014 17:16 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
čāča, +++++
vnk tám, kas míl gulét slapjumá ar tekoshu spermu no kájstarpes, nepielec, ka páréjám vírieshi neliekas pretígi, nav panika no spermas, ka páréjás arí míl vírieshus, nav slimas ar visádám ginekologiskám problémám, ir tikai viena atshkjiríba, tás páréjás nemíl gulét slapjumá, nemíl, ka uz palagiem iztek sperma un tajá jágulj. un viss!

labi, ka mans vírietis neuzskata, ka es vinju nemílu, jo médzu naktí aiziet uz tualeti :D. pat ja sekss nav bijis, es médzu naktí aiziet uz tualeti, tápéc laikam arí mans vírietis nebrínás, ka es arí kádu laiku péc seksa izeju uz tualeti.
05.01.2014 17:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits