Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezatbildīgie,riebīgie cilvēki!

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Šoreiz tēma par dzīvniekiem,tā kā visām,kam sāpēs par dzīvniekiem ir neizprotamas vai vienkārši vienaldzīgas rekomendēju tālāk nelasīt.

Esmu pamatīgi sacepusies.Tētim 18. decembrī no pagalma pazuda suns-rotveilers.Es par to uzzināju tikai nedēļu pēc tam,kad suns jau bija prom(nedzīvoju ar tēvu),bet nu nolēmu tomēr sludinājumu ielikt-mazums atrodas.Atradās arī.24. decembrī rotveilers pieklīdis kādas mājas pagalmā,esot traumēts, briesmīgi izvārdzis.Cilvēki aizveduši vakar pie vetārsta.Viss super,ja neskaita,ka par to,ka atrasts suns man zvanīja nevis atradēji,bet vetārsts pie kura suni veda un atradēji nav ielikuši nekur sludinājumu vien draugos galeriju ar nosaukumu "Ziemassvētku dāvana".Nu radās iespaids,ka neviens pat negribēja suni atdot,jo kad ieradāmies pakaļ uztaisīja baigo traci un izlamāja kāds suns šausmīgā stāvoklī un pataisīja tēvu par mežoni,kas suni novārdzinājis un aizvedis aptuveni 20km no savas mājas ziemst viņu pagalmā.(domāju gan,ja nedēļu klimst bez ēšanas,ka suns nav diezko labā stāvoklī)Nu labi,velns ar viņu,suns ir mājās un viss kārtībā.Tikko bijām atbraukuši mājās,piesēdos iedzert tēju-zvana mamma,esot pazaudējusi suni tikko!
Dusma,suns bija mans 5,5 gadus,atdevu pirms 4 mēnešiem,jo sāka kauties ar manu otru suni.Nobijusies no salūta un aizmukusi.5 cilvēki viņu meklējām,es ar riteni visu ciemu izbraukāju krustu šķērsu-nav,kā zeme būtu aprijusi.
Neko,atmetam uz šovakaru cerību atrast.Masīcai mamma strādā maximā,šī saka,ka veikalā bijis ieskrējis tāds suns,kaut kāds vīrietis savācis,iedevis apsargam numuru ar tekstu,ka ja 2 dienu laikā pie viņa nepieteiksies saimnieki vedīšot uz laukiem!Par šo man vislielāka dusma!
Bļāviens,aks tie par stulbiem cilvēkiem,kas maximu uzskata par sludinājuma dēli?Ja tur nestrādātu šodien tā mana tante,man prātā neināktu maximā jautāt pēc pazuduša suņa,nekur citur sludinājumi joprojām nav salikti-tātad cilvēks ķekša pēc paziņojis apsargam,droši vien ar cerību,ka neviens nepeiteiksies,jo suns tiešām ir forš,ļoti mīļš,maziņš un lai arī tūlīt jau 6 gadi izskatās pēc kucēna.Kur tad paliek mēģinājumi atrast suņa saimniekus un tikai tad,kad tiešām nesnaāk savākt sev?Divas dienas?Suņi reizēma trodas pēc mēnešiem!Turklāt šims sunim ir reģistrēts mikročips,suns oficiāli ir uz mana vārda,bet te viens paziņo,ka ja divu dienu laikā neviens maximā to nemeklēs viņš viņu savāks sev-atrasts nav zagts!
Dusma!Nu kas ir ar tiem cilvēkiem?Labi,kam negadās suni pazaudēt(nosodāmi,protams,un es jau uz māti sabļāvu),bet kāpēc ir jāmēģina piesavināties sveši suņi pat nemēģinot atrast,kam tie pieder?Šovakar pazudusī taksene ir labi kopta,spožu spalvu,nu acīmredzams taču,ka suns nav pamests,ka tam ir īpašnieks,bet nē,necetīsies tak sameklēt kam tas pieder,bet savāks sev!Vai tiešam sunim jāiemontē mūsdienās GPS,lai būtu pārliecība,ka to varēs atrast un kāds,kas sagribēs to vienkārši nepievāks?
29.12.2013 00:48 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Te jau ir jūsu pašu bezatbildība, ka suni nevarat normāli noturēt mājās, sētā. Priecājusies būtu, ka jums vsp atdeva. Un jā, iemontē tak čipu, tas nav nekāds baigais atklājums!
29.12.2013 00:56 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
ká var savu suni atdot? shausmas, kádi cilvéki, pieradina un tad atdod kádam péc 5 gadiem! tas sunim tachu nenormáls stress... :D redzi, arí par tevi var teikt,nu kas ir ar tiem cilvékiem? labák bútu priecájusies, ka sunji nav mirushi no bada, noshauti/sabraukti, ka ir atradushies cilvéki, kas ir gatavi parúpéties par suníshiem, já, protams, ka varéja likt visur sludinájumus, utt. bet, tikpat labi varéja tavus sunjus padzít prom, nepabarot, nosist. nu varbút nav cilvékam laika skraidít pa visurieni un meklét bezatbildígos saimniekus, un vinjsh varbút padomája, ka pie vinja sunítim bús labák (droshi vien bútu arí) ceru, tu vismaz paldies pateici cilvékiem, kas pienjéma un pabaroja nabaga dzívniecinjus
29.12.2013 00:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
shie cilvéki nav riebígi (fui, ká tu vari tá nosaukt cilvékus, kas izglábushi tavus sunjus), riebígi ir tavi vecáki. bezatbildíba!
29.12.2013 00:59 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Pēc šī stāsta dīvaināk liekas, nevis tas, kā cilvēki parūpējas par suņiem, bet kā sunīši mūk prom no jums un nenāk atpakaļ uz mājām.
29.12.2013 01:01 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tēva rots pazuda no 4ha lielas teritorijas laukos,kur tuvāvākajā 1 km radiusā ir 2 mājas.Vēl zinātnieki spriež vai suns pats aizgāja 20km no savām mājām vai tomēr viņu nozaga un konstatējot,ka kuce sterilizēta izdomāja tomēr atgriezt.
Par māti es neizteikšos,viņa suni bija palaidusi no pavadas pilsētas centrā un jau rakstīju,ka uz viņu sabļāvu,uzdāvināsu 5m garu pavadu un lai pat nedomā viņu no pavadas kādreiz atlaist vaļā,jo pie kairinājumiem tas suns viņu neklausa.Taču šim sunim ir reģistrēts čips,bet redz,ka neviens to pat nedomā iet meklēt,bet vienkārši paziņot maxima apsargam,ka es redz te suni savācu un vedīšu uz laukiem.Jāsak,ak ka tas laikam kkāds Dieva darbs,ka es vispār uzzināju,ka to suni man maximā būtu jāmeklē.
29.12.2013 01:03 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Mis Take, Tev pašai ir suņi? Tu vsp iedomājies kā ir ar viņiem? :D It īpaši medību suņiem... Lai kā viņus sargā, reizēm gadās neparedzēti gadījumi, kad aizskrien, uziet kādu smaku (mednieciņiem tas īpaši raksturīgi).
29.12.2013 01:03 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Izskatās,ka cilvēkiem jājūtas vainīgiem,ka atraduši Tavus suņus..priecājies,ka pie vetārsta aizveda un cilvēks vestu uz laukiem,nu un? Vsiamz prieks,ka grib parūpēties,nevis atstāt novārtā..Pari vainīga,vajag audzināt!
29.12.2013 01:04 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
+ tie jau nav suņi, kas bēg prom no dzīvokļa (tieši par to būtu jāaizdomājas).
29.12.2013 01:04 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Jā,jā un ritveleris un taksis ir tie mega dārgie suņi,kurus visi grib zagt:D un noteikti,viņi neaizmika,bet viņus nozaga:D saprastu,ja būtu kkāds pomerānijas utml suns.
29.12.2013 01:05 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Jā,jā un ritveleris un taksis ir tie mega dārgie suņi,kurus visi grib zagt


Nez, kur dzīvo autore, bet mazpilsētās tie ir zagšanas vērti suņi :D
29.12.2013 01:06 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Atvinojos,par gramatikas kļūdām.
29.12.2013 01:07 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Neesmu nedz vienaldzīgā, nedz suņu noliedzēja, bet tavs sašutums liekas absurds. Jā, neielika sludinājumu, bet to var saprast, ja suns bija sliktā stāvoklī (izbadējies) un/vai bez siksnas. Es arī nemeklētu visdrīzākais īpašniekus tādam sunim. Par to maksimas variantu - saki paldies, ka cilvēks tavu suni pie sevis pieņēma, tās jau ir klapatas. Ne visiem ir laiks sēdēt pie kompja drukājot sludinājumus vai līmēt pie katra staba skrejlapas.

Īsti arī nesaprotu, kā var vienu suni 2x pazaudēt dažu dienu laikā un atdot 5 gadus vecu suni, bet tas uz tēmu neattiecas.

Man arī reiz pazuda suns, meklējām 2 nedēļas, bet tas, nabags, pa to laiku nonāca Līčos, uz kurieni viņu aizveda kaut kāds tantuks. Tas bija baisi, priecājies, ka viss beidzies labi un tavs suns nav nonācis metāla būrī vai iemidzināts.
29.12.2013 01:07 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Mis Take,diezvai,ka būtu prāta darbs turēt vienā istabā 3 kuces,kuras savā starpā kaujas uz dzīvību un nāvi.Sune,kuru atdevu mammai mammas mājā arī uzauga un nemaz nepārdzīvoja,ka atgriezās pie mammas.Es viņu uzaudzināju par sabiedrības dvēseli,mīl visus un visu,draudzējas ar visiem,bet vai tāpēc ir jāmēgina pa kluso sev viņu pievākt?Nelaimes gadās visiem(jāsaka gan,ka manā ģimēnē tās šomēnes npotiek par biežu).

Diez vai sunīši var atnākt uz mājām,ja tos piesien vai iebāž padusē un aiznes mājās.Tēva suns vispār ir bez ožas un vāju dzirdi,iepsējams,ka aizgāja par tālu un apmaldījās,kaut parasti nekur tālāk par pagalmu negāja,nu kas viņu zin kāpēc tas suns izdomāja,ka viņam kaut kur jāiet,ja no dabas klejotājs enbija.
29.12.2013 01:09 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Harmony, tač atslābsti un pamēģini ieraudzīt tajā visā mācību un arī pozitīvo iznākumu! Parastais aritmētiskais cilvēks neatšķirs takša jaukteni no tīrasiņu takša (es, piemēram), tāpēc reāli īsti neticās, ka suni kāds apzināti vēlējies nozagt. Priecājies, viss taču ir ok! :)
29.12.2013 01:13 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ļoti iespējams, ka pateicoties šiem ''riebīgajiem'' cilvēkiem sunīši vispār ir dzīvi. piekariniet kaklasiksnu ar tel. numuru.
29.12.2013 01:17 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ance,runa iet par diviem dažādiem suņiem!Rots no laika gala ir bijis mana tēva suns,kāpēc atdevu savu suni-es jau uzrakstīju.
Sašutums nav par to,ka kāds tos paņēmis-liels paldies,bet kāpēc ir jāmēģina suni slēpt?Ja es atrastu dajebkādu suni,kauč visprastāko kranci noplukušā stāvoklī es saliktu sludinājumus visās iespējamajās vietās.Tas neprasa daudz laika ielitk ss.lv sludinājumu,ka es esmu atradis tādu un tādu suni.Par tēva rotu pieļauju,ka suns tiešām izskatījās kā pamests,bet nu bļāviens tas taksis ir ļoti labā stāvoklī,spožu spalvu,veselīgs,tīrs,atblusots,attārpots-nu jebkurš satiekot tādu suni saprot,ka suns kādam pieder un tas,kam tas suns ir viņu ir tikai pazaudējis,noteikti meklē un uztraucas,bet vienīgais,ko dara atrodot tādu suni-pasaka maxima apsargam.Nu vai grūti sskā iemest sludekli?Galu galā suns atrasts Iecavā,mums ir tikai viena vetklīnika,nu ievediet suni klīnikā,varbūt viņu tur atpazīs,bet nē-2 dienas un vedam uz laukiem.Bļāviens nu!Tas,ka mana māte to suni ir pazaudējusi nenozīmē,ka nevienam viņs nav mīļš un nevienam viņu nevajag..Es raudāma ar riteni stundām ilgi krustu šķērsu braukāju pa visām Iecavas ielām,lādēdama pati sevi,ka es to suni mammai atdevu,jo man neviens suns nekad nav pazudis,kamēr kāds vēsu sirdi izdomā,ka vedīs viņu prom un pat necentīsies sameklēt saimniekus.
29.12.2013 01:19 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Donata,vai tev ir zināmi daudz lauku cilvēki,kam suns ir ar kaklasiksnu un tel. numur pie tās?Diez vai.Lileākai daļāi tie vnk staigā brīvi pa teritoriju vai ir piesieti.
Mans(nu jau mammas) taksis jau ļoti laicīgi,tikko bija tāda iespēja tika sačipēts un piereģistrēts,tieši ar domu,ka ja nu nedod Dies,kādreiz pazūd,cilvēki var uzzināt kam tas pieder un mani vienkārši traku padara,ka visi mani centieni šādos gadījumos palīdzēt sunim un tam,kas to atrod ir kaķim zem astes,jo cilvēks ir gatavs savākt jebko,kas ir mīlīgs!
Man tikai gribās pateikties Dievam,ka tas cilvēk to numuru atstāja kaut maximā,jo ļoti daudzi ir nākuši klāt un piedāvājušies man maksāt simtus,lai tik es viņiem to suni atdodu,jo suns ir ar tiešām fantastisku raksturu un savos,gandrīz 6 gados,izskatās pēc galīga kucēna.
29.12.2013 01:26 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Nevienam nav pienākums par taviem suņiem ziņot sludinājumos utt,tas būtu tikai cilvēcīgi ziņot....ja nu atrod kāds,piemēram,pensionārs nu neies viņš likt sludinājumus! Priecājies,ka viss ir labi,tā ir tikai un vienīgi jūsu bezatbildība,palaist suni vaļā centrā un nepieskatīt 4ha lielā zemesgabalā,uztaisiet sunim atsevišķu vietu ar sētu,jā ok,suns nav nekur gājis entos gadus,bet suns ir un paliek un suns un ja viņš tā izdomā,viņš iet!
29.12.2013 01:28 |
 
Reitings 153
Reģ: 07.09.2013
Nu bet redz,ka tādi kuloni ar numuru ir vajadzīgi,pat laukos! Depo pa 3ls tādu var uztaisīt!!! Veidz te visus vainot!
29.12.2013 01:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vēl zinātnieki spriež vai suns pats aizgāja 20km no savām mājām vai tomēr viņu nozaga un konstatējot,ka kuce sterilizēta izdomāja tomēr atgriezt.
lai jau zinátnieki spriezh tálák :D

man personígi nav sunja, jo dzívoju dzívoklí. visiem radiem, draugiem ir sunji. dreséti, klausa, nebég.

Mis Take,diezvai,ka būtu prāta darbs turēt vienā istabā 3 kuces,kuras savā starpā kaujas uz dzīvību un nāvi.
kártéjá bezatbildígá rícíba no tavas puses, pirms njem tresho suni, padomá, vai sadzívos, pietiks vietas utt. lai nepléstos lídz návei - pastáv dresúra/apmácíba.

priecájies, ka tavi sunji ir dzívi (un atceries, ka dzívi vinji ir pateicoties riebígajiem cilvékiem)
29.12.2013 01:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits