Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas...

 
Reitings 3
Reģ: 21.12.2013
Šis laikam ir kā sauciens, kā pārdomas pēc kā tāda, kas mani ir sāpinājis.
Ar draugu esam kopā jau 5 gadus mums ir maza meitiņa kurai tūlīt būs 4 gadiņi.
Visus šos gadus kautkā mēs cietām kopā,bija jūtas un mēs dzīvojām kopā. Bet jau kādu laiku secinu ka esam dažādi. Mēs neko nedaram kopā nēejam nekur.Viņam patīk pasēdēt pie datora. Kad grib ko darīt kopā tad piedāvā, bet tas ir reti.Viņam nu ir vienalga viss,viss man ir jāizdomā un jadara,viss uz maniem pleciem.
Bet es nejūtos labi, jo visus šos 4 gadus es neko nedaru,sēžu mājās nestrādāju nemācos.Esmu palikusi par peleku peli. sev nepatīku sevi nenovērtēju. Un nu draugs mani sauc par " plaušu",man neesot mugurkaula.
Un nu nesen notika pats trakakais,es cietu avarija un nu manas vainas dēl mums nav mašīna,jutos drausmīgi,tagad skiet ka labak butu nomirusi lai nav jacies nevienam,bet kads gudrs cilvēks teica ka man tika dota otra iespēja sakt visu no gala,es piedzimu otreiz lai labotos lai sanemtu sevi rokas un nebutu tada. Vai tiešām tas ta varetu but? Vai es tomer varu but kaut kas? Ka saņemt sevi rokas?
Sāku domat ka tiešām es sevi noniecinu un taja pasa laika draugam sāk zust interese par mani,ja es tomer pastavetu par sevi un sāktu jauno gadu mainoties vina atgrieztos patika pret mani...
Man pat radas doma ka varetu pavadit laiku kopa macoties dejot..

Viss tik juku jukām,ka man šobrīd domas neveidojas raiti,tas ir visas juceklī galva.Varbut kada var ieteikt kautko.?
Paldies!
22.12.2013 16:05 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Bet es nejūtos labi, jo visus šos 4 gadus es neko nedaru,sēžu mājās nestrādāju nemācos.Esmu palikusi par peleku peli. sev nepatīku sevi nenovērtēju. Un nu draugs mani sauc par " plaušu",man neesot mugurkaula.


Jautājums, kuru tev vajadzētu uzdot pašai sev - kāpēc tu kaut ko tādu esi pieļāvusi?
22.12.2013 17:30 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pati vainīga...
22.12.2013 17:38 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es strādāju, vazājos pa ballītēm, teātriem, izstādēm, skatos filmas, burtiski vienmēr esmu cilvēkos un joprojām neliekos pati sev gana interesanta.
Ir tikai loģiski, ka Tu pēc 4 gadu nekā nedarīšanas priekš sevis, tikai auklēšanās ar mazo, esi kļuvusi vīrietim neinteresanta. Padomā, ko Tu viņam vari dot bez vakariņām un seksa? Vīrietis no sievietes sagaida arī kaut kādu fun vai intelektu, kas nu kuram ir svarīgāks.
22.12.2013 17:38 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Vai meitiņa iet dārziņā? Ja jā, tad vienkārši sāc kaut ko darīt pa dienām - būt par brīvprātīgo, mācīties, ja līdzekļi atļauj, kaut kādus kursus, vai iet uz darbu.
Šis nav par attiecībām, šis ir par tevi. Kad tu atgūsi pašapziņu, sāksi dzīvot SAVU dzīvi, tad, iespējams, arī attiecības uzlabosies, ja vien jums vispār sapasē.
22.12.2013 17:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nezinu neko par "otro piedzimšanu", bet lai nu kā - sasista mašīna ir štrunts. Galvenais, ka ar tevi viss ir kārtībā! Un ceru, ka tavs draugs spēj to saprast!

Ja saproti, ka esi "iesūnojusi" sēžot mājās, tad sāc rīkoties. Ej šopingā, apmeklē kursus, atrodi kādu darbiņu, aizej uz kādu izstādi, sarīko mājas ballīti ar draugiem u.tml. Varbūt tas arī necels tavu pašapziņu, bet vismaz savam vīrietim tu noteikti atkal kļūsi interesanta un pati varēsi nedaudz atslāb un neciklēties uz to, cik daudz un cik kvalitatīvi vīrietis tev pievērš uzmanību un pavada ar tevi laiku.
22.12.2013 17:45 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
es nejūtos labi, jo visus šos 4 gadus es neko nedaru,sēžu mājās nestrādāju nemācos.Esmu palikusi par peleku peli.


Lūk, arī ir problēma, kura jārisina. Ja mainīsi kaut ko savā dzīvē, tad pati sev iepatiksies, ja pati sev patiksi - celsies pašvērtējums, celsies pašvērtējums - vīrietim radīsies interese.
Lai Veicas!
22.12.2013 17:59 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Nemainies, lai iepatiktos savam virietim. Tas nekadu dzivotspejigu rezultatu nedos. Dari visu, lai nostaditu sevi pasu pirmaja vieta un strada sevis del. Saproti, kas Tev patik. Vienalga vai ta ir kuku cepsana, dejosana, sports vai blogosana. Galvenais, lai Tu pati butu prieciga. Neiznieko savu dzivi, dzivojot to no malas. Dari visu, lai Tev pasai ir interesanti ar sevi.
22.12.2013 19:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
man neesot mugurkaula


Spriezot pēc ta, ko tu raksti, šaja punkta viņam ir taisnība. Cik korekti ir tev to pārmest, tas gan ir cits jautajums.

Pareizi tev meiteens saka - mainies pati, maini savu ikdienu tā, lai tu pati sevi saktu mīlēt. Viss pārējais nāks pats no sevis.
22.12.2013 19:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits