Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai vīrieša rīcība ir pareiza?

 
Reitings 262
Reģ: 19.07.2011
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/139552/virs-norada-uz-maniem-apalumiem-man-tas-sap?utm_source=delfi&utm_campaign=portal&utm_medium=newsbox

Kā jūs domājat, vai vīrietis ir tiesīgs kaut ko tādu teikt savai sievai/draudzenei? Varbūt kādai no Jums ir nācies dzirdēt šāda veida piezīmes?
20.12.2013 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Atkarīgs no tā, kā viņš to pasniedz - ja ķircinoties, tad viss ok, atdaru ar to pašu :D

Bet nu ja man čalis reguāli maltu par, to ka esmu pārāk resna, riepiņa par lielu utt, vēl pie tam zinot, ka tik traki nemaz nav - nekad nespētu būt kopā ar tādu cilvēku! Vajag vismaz kaut minimālu cieņu, lai attiecības būtu foršas

Godīgi - nesaprotu tās, ar kurām notiek - es nespētu mīlēt vīrieti, kurš pret mani tā izturētos
20.12.2013 18:06 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jā un nē. Vienmēr jautājums ir kā to pasniedz, pasaka. Var saprast gan vīru, gan sievu. Vīrs, iespējams, apprecēja slaidu dāmu, bet gadiem ejot, tā ir pārvēŗtusies krastā izskalotā valī. Nu grūti pārmest viņam nepatiku. No otras puses, šis mūžīgais jājamzirdziņš-man ir bērni. Kas zina, varbūt arī man patiks to izspēlēt kādreiz, bet Dievs dod - nē. Piekrītu, ka ja tu prasi no otra, tad pašam ir jābūt attiecīgā līmeni, šeit - attiecīgi jāizskatās.

Kopumā, ja otrā puse ir krietni apvēlusies, rekomendējošā tonī varbūt vajadzētu ko bilst, bet noteikti ne ar pārmetumiem un riebumu, tas nav motivējoši. Tas ir sāpīgi.
20.12.2013 18:07 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Man vislabāk patīk tie varianti, kad vīrietis, kurš daudz nepelna, kuram nav veiksmīga karjera, nav skaistulis, nemaz necenšas sevi sakopt, ar manierēm arī pašvaki, aizrāda sievietei, ka viņa nav pietiekami skaista vai laba (pāris lieki kg pēc 3.bērna). Vot tas mani pārsteidz :D Sievietei vienmēr jācenšas, vienmēr jāskrien, vienmēr jāizpatīk, bet vīrietis var izlaisties un vēl muti palaist :D Nav visi tādi, bet daudzus redzu (kaut vai lielveikalos)...
20.12.2013 18:10 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Jā, pats kā valis izplūdis, bet sievai aizrāda :D
20.12.2013 18:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man sakrīt domas ar _paris :)
Es domāju, ka mīlošs vīrietis varētu satraukties ne vien par estētisko pusi, bet arī par 2. pusītes veselību! Liekai svars tomēr mums nodara kaitējumu :)
Cita lieta, ja puisis jau no attiecību pirmsākumiem sagājis ar apaļu meiteni un tad tik zāģē.. Tas liecina par to, ka puisim ir smagi kompleksi..
20.12.2013 18:13 |
 
Reitings 262
Reģ: 19.07.2011
Es šo tēmu aizsāku tāpēc, ka pati esmu izjutusi šādus vārdus no puiša puses, tiesa, jau bijušā puiša. Tas tajā brīdī tik nereāli sāpēja, jo manī saskatīja tikai vienus vienīgus trūkumus. Un tas pasniegšanas veids bija pavisam tiešs- kā naglai uz galvas. Bez nekādas žēlastības, bez nekādas sapratnes. Jau iepazīstoties viņš redzēja kāda es esmu un jau pašā sākumā viņam bija iespēja visu pārtraukt, ja jau nebiju 100% skaistule. Viss kas man no tā ir palicis, ir 0 pašvērtējums un kompleksi par sevi, kas traucē šajās attiecībās, jo man pat ir nepatīkami puiša pieskārieni. Un es neteiktu, ka neko nedarīju lietas labā, vienkārši manī nekas nemainījās.
20.12.2013 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Latvijā ir drausmīgs skaistuma un diskriminācijas kults, salīdzinājumā ar pārējo Eiropu. No kurienes mums tas tik īsā laika posmā? Vai tad mūsu mammas pirms 20 gadiem bija pārbalinātas blondīnes ar visu mākslīgo klāt un visu nemākslīgo nost?

Vai pareizi? Tas atkarīgs, no kuras puses skatās - vīrieša vai ētikas.
20.12.2013 18:21 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.12.2013
Pat par spīti tam, ka sporta zāle ir manas otrās mājas, nekad neaizrādīju savai draudzenei par to, ka viņai varētu būt riepiņa vai vēl nez kas cits. Manuprāt, puiši, kuri tā dara, paši par kaut ko ļoti komplekso vai ir garīgi nelīdzsvaroti (aizmirsu vārdu sindromam, kurā cilvēks pats ir gandrīz 0, bet sev blakus un apkārt grib tikai labāko un visi viņam klanās). Lielākā daļa džeku nemaz neapzinās kā šādas piezīmes liek meitenēm justies. Ja viņi saņem tādas piezīmes no čomiem - pasmejās un aizmirst, bet meitenēm tas grauj pašvērtējumu. Liela daļa meiteņu ar anoreksiju u.c. ir cietušas no kā tāda.

Ja cilvēks ir laimīgs un apmierināts ar to kā izskatās - man problēmu nav. Ļoti sāk nepatikt, ja pati meitene komplekso un neklausās manos mierinājumos un mēģinājumos palīdzēt.
Protams, te es neiešu galējībās.. ja meitenei ir +50 kg liekā svara, tad pieietu tam no citas puses. Dažādos veidos mēģinātu pastāstīt, kas notiek ar viņas veselību un piedāvātu iet cauri pārvērtībām kopā.
20.12.2013 18:24 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ir tiesigs teikt, ja pats ir

bet, ja vins ir

tad labak, lai aizver savu paksti!
20.12.2013 19:02 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nu, kārtējo reizi meitenes ieslīgst galējībās. Ja pats nav supermodelis, tad jātur mute. Kamēr sievietes no vienas vietas noķngā vīriešus - viņu peļņu, darbu, mašīnu, ģērbšanāš stilu, gaumi attiecībā uz interjeru, ēšanas paradumus, brīvdienu vēlmes un pat izvēli par vai pret bārdu - vīrietis nedrīkst aizrādīt neko. Tā kā tādu suni iedzen būdā un liek turēt muti - ja sieviete būs kārna vai resna, slikti ģērbta, nepatīkamu matu krāsu, tizliem nagiem, klauna gaumi attiecībā uz apģēbu - tad, lai kādā tonī/pakāpē/intonācijā/caur puķēm/bez puķēm viņš par savām domām liktu manīt, tas vienmēr būs slikti! Vēl trakāk - kamēr vīrietis nedrīkstēs pat miesīgam brālim sirdi izkratīt - būs pilnīgi normāli, ja sieviete pierakstīs pilnus i-neta forumus, izklačosies draudzenēm un ģimenei, uzrakstīs pāris žurnāliem ar pārspīlētu problēmas attainojumu. Un tas viss tikai tādēļ, ka sieviete lūk, ir vājais dzimums, kuram neko nedrīkst neviens aizrādīt, jo tas dzen kompleksos un vēl nez ko. Varbūt, der tad padomāt, ka nevajag norīties - vai tad tieši pretēji, meklēt kādu ar kuru kopā esot tavus "mīlas rokturīšus" dievinās tik pat kā žilbinošo smaidu.
Es uzskatu, ka nav objektivitātes no sieviešu puses, jo īpaši - ja tās par savām problēmām runā internetā, jo vecis ir cūka - nevis tādēļ, ka dzer un sit; bet tādēļ, ka mīl un seko veselībai.
20.12.2013 19:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits