Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvains Tele2 operators

 
Reitings 5
Reģ: 16.12.2013
Man zvanīja Tele2 operators un piedāvāja kā bijušajai pastāvīgajai klientei atlaidi- pāriet no Bites pieslēguma uz pieslēgumu Tele2 tarifu 5 uz pusgadu par 3 Ls/mēnesī. Bet man lika aizdomāties tas, ka viņš jautāja apmēram tā: ,,Jūs esat bijusi Tele2 pastāvīgā kliente, vai NE?'' Mazums kaut kāds krāpnieks..Viņam taču datorā būtu jāuzrādās, vai es biju pastāvīgā kliente vai nē. Viņš izklausījās nedaudz aizdomīgs. Turklāt vienā brīdī (nemaz nerunājām gari!) viņš tā vienkārši izdomāja un sāka uzrunāt mani uz ,,TU''! Piekritu piedāvājumam, ka 7. janvārī atbrauc kurjers un es parakstu līgumu ar Tele2, bet, ja tā globālāk padomā, tad jebkurš varētu piezvanīt un tādā veidā izkrāpt no manis personas kodu un adresi. Lai es noticētu, ka viņš patiešām ir Tele2 operators, gribēju jautāt, vai vēl kāda pēdējās dienās ir saņēmusi šādu piedāvājumu?
20.12.2013 17:31 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ak jel, vēl kurjers brauks? es nekad uz to neparakstītos
20.12.2013 17:34 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.12.2013
Nu pases datus es vēl neiedevu, teicu, lai atzvana rīt.
20.12.2013 17:39 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Vienkārši-piezvani uz TELE2 oficiālo nr un noskaidro, vai bija šāds zvanītājs. Ja nē, viņi ir paši ieinteresēti novērst krāpniecību, saistībā ar savu uzņēmumu un vēl Tev palīdzēs. Easy!
20.12.2013 18:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits