Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dr.Mauriņa klīnikā- lāzerepilācija.

 
Reitings 67
Reģ: 28.04.2013
Sveiki, vai kāda ir veikusi lāzerepilāciju Dr.Mauriņā klīnikā ar jaunāko tehnoloģiju?
Ja arī nav tieši tur, tad vismaz padalaties pieredzē, ja tāda ir :).
Vai sāp un cik procedūras veicāt Jūs, esat apmierinātas?
Lieta tāda, ka es vēlos tomēr doties un sākt ar bikini zonu (sānu malas+sēžas vietas).
Man tie matiņi tādi rupji un tumši, tāpēc it kā vajadzētu būt labākam efektam un mazāk procedūras jātaisa..
20.12.2013 15:42 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.04.2013
Sveikas, mīļās meitenes! Varbūt kādai ir interese par lāzerepilāciju (bikini zonu). Es varu padalīties pieredzē, šorīt no rīta man veica Dr.Mauriņa klīnikā (kalnciema ielā 33). Gāju ar nelielām pārdomām, bet pie sevis domāju - kā būs, tā būs un īpaši pat neuztraucies. Sagaidīja laipni, dakterīta arī jauka, visu izstāstīja, apvaicājās, kas un kā. Teica, ka procedūra nebūšot sāpīga, tikai vietās var likties karsts. Apgūlos (vajag novilkt apakšbiksītes) , atzīmēja vietiņas, kur taisīs lāzerepilāciju, man bija arī jaāpskatās vai būs tā labi :). Tā, nu sāka taisīt - es tiešām biju tādā ''šokā'', starā , patīkami! Sāpes tiešām nebija, varēju mierīgi gulēt, smaidīt, nedīdījos :). Tikai dažās vietās bija tāda karstuma sajūta, bet tas arī viss! :) Es tiešām visām Jums to iesaku, ja līdzekļi to atļauj. Minēšu, ka veicu - bikini maliņas un sēžas vieta. Neņēmu pilno, jo baidījos kā būs..:D hehe :) . Tagad zināšu, ka sākot no nākošās procedūras ņemšu pilno. Ceru, ka viss būs kārtībā. Vienīgais, kas pie ''lūpiņām'' esot jūtams tas karstums vairāk. Toties, tas ir ātri un praktiski nesāpīgi - pēc tam būs tāds konforts! :). Vienīgais tas viss atduras naudā, bet ne kur citur! :). Minēšu, ka īpašu ierobežojumu nav, tikai tas, ka 4 dienas pirms un pēc nebūtu vēlams solārijā vai saulē sauļoties, ja gadās, tad noteikti ar aizsargājošo stipru krēmu! Uz gaišas ādas vienkārši tas efekts esot labāks!. Arī 2 - 3 dienas pēc nevajadzētu apmeklēt saunu, pirti un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm! ;)
Veiksmi arī Jums! Ceru, ka kādai arī noderēs šī informācija!
27.12.2013 11:50 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Un cik Tev tas prieks izmaksāja?
27.12.2013 11:55 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.04.2013
Es nopirku kuponu - www.kolosali.lv par 49.90 Ls ;) Pilnais maksā - 60 Ls
27.12.2013 12:06 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.04.2013
Vēl būs jāveic 3-5 procedūras aptuveni..
27.12.2013 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!