Tautas līdzekļi.

 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Labs rīts Jūsmājās!

Mans rīts sācies ar piecgades problēmu - urīnpūsli.
Gadus piecus atpakaļ urinpūšļa iekaisums mani aizveda līdz slimnīcai, no kuras tāda pusslima tiku palaista mājās pašai par to nezinot, tikai vēlāk kaite atgriezās ik pa laikam, kad apaukstējos. Griezos pie ginekologa, apstiprināja - jā, ir baktērijas, ārstējam. Dzēru dzērveņu tabletes, ārste teica,ka viss kārtībā, baktēriu nav, esmu vesela. Super!
Še te, esmu apaukstējusies un atkal vecā dziesma.
Tad nu jautājums ir tāds, meitenes, kuras ar šo pašu cīnījušās, tad kādām metodēm? Vai varbūt ir zināms speciālists, kurš iekaisumu tiešām izārstē līdz galam?
19.12.2013 10:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cik esmu dzirdējusi, tad ir tā, ka, ja vienreiz apsaldē, tad pēc tam to pašu dabūt ir baigi viegli. pašai nekas tāds nav bijis - tfu tfu tfuu. vsp jau tad ir ļoti daudz jādzer dzērveņu, upeņu sula. mēģini dabūt. tirgū noteikti ir. un ģērbies silti. nesaldē kājas pat istabā un nevelc īsas virsjakas. tas ir pirmkārt, lai neapsaldētos vēl vairāk un nākotnē atkārtoti. ieteiktu vnk vēlreiz iet pie ārsta, kamēr nav kaut kas trakāk palicis. otrkārt- dzer daudz C vitamīnu, ēd augļus, dārzeņus, lai stiprinātu imunitāti. kamēr imunitāte tev būs vāja, visādi draņķi metīsis klāt. un cīnīsies visu mūžu tad ar šo te.
19.12.2013 10:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
nejauši nospiedās ''enter''


- miltenāju tēja (aptiekās ir)
- soluro dzērveņu kapsulu koncentrāts (ja nemaldos, pat ražots LV)
- Urinal
- pašas sāpes un dedzināšanu noņem NO-SPA
- vnk daudz šķidrums
- kumelīšu tēja
- siltas kumelīšu vanniņas gan parasti atvieglo sajūtas, tomēr baktērijas labāk ''nesildīt'' :)
19.12.2013 10:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ak dievs, tā ir slimība, ko vienreiz izārstē, bet nākotnē tā var atkal atkārtoties uzliesmot.. nevaino savā nolaidībā ārstu!!! pastaigāji varbūt slapjām kājām kādu laiku un īsā kurciņā - pati vainīga. labi, tas tā asi sakot. varbūt tā arī nemaz nebija, bet tas ir mans minējums, jo visbiežāk sievietes tādēļ arī slimo ar šādām kaitēm..tāpat arī,ja cilvēks saslimst vienreiz ar gripu, viņu izārstē, bet tas negarantē, ka nākošgad atkal neslimosi ar gripu, ja pats sevi neuzmanīsi.
19.12.2013 10:35 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Sany, šaubos,ka apaukstēju urinpusli vismaz reizi gadā. Skaidrs ir tas, ka neesmu izārstēta līdz galam. vai arī iekaisums ir hronisks. Kā jau minēju, ārstu nevainoju, vaina ir mana, speciāli neviens man baktērijas nav injicējis.
19.12.2013 10:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ramona, ir ĻOTI daudz meiteņu ar tādām pašām (pat trakākām) problēmām. Citas nēsā antibiotikas somiņā gluži kā Ibumetīnu :)
Ir pat meitenes, kam iekaisums regulāri parādās tik smagā formā, ka urīnā ir manāms asiņu piejaukums..
19.12.2013 10:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu, lai tev meitenes pastāsta forumā, kā ir tad, ja kaut vienreiz apsaldējies. Manuprāt, baigi ar šito cīnījas čāča, ja nemaldos. Viņai ik pa laikam parādās šī problēma.
un, jā, ja katru gadu aukstajā periodā neseko līdzi tam, kā ģērbies un visam pārējam, tad ir iespēja, ka slimosi ar to katru gadu.un tad arī var apsaldēt urīnpūsli reizi gadā, jo pēc šādam apaukstēšanām ir baigi jāseko līdzi, lai nenosalsti, lai nesapūš vēji, lai kājas siltumā un ir sausas. KATRU GADU.
19.12.2013 10:55 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
, viss labākais ko darīt pie šādas kaites ir doties uz laukiem . Vienalga kur kur tev ir pieejams siena šķūnis- salasīt šķūnī siena smalkumus kur iekšā visādas lapiņas un zālītes salasīt to visu spainī un apliet ar karstu ūdeni. Tad bikses nost un ar pliku dupsi uz spaiņa lai garaiņi tev tur visu izsilda! Bērnībā tā tikai mamma arstēja kad apsaldējos! Tiešām iesaku!!
19.12.2013 11:00 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Man regulāri agrāk asinis parādījās. Pēdejo reizi 6dienā devos uz slimnīcu, jo nevarēju pat soli paspert, sāpēja mežonīgi un sajūta, ka jāčurā bija ik pa 2-5 minutēm. Murgs. Tiklīdz tiku pie antibiotikām, tā jau pēc 12 h palika labāk.

Antibiotiku paciņa man patiešām ir vienmēr, vienmēr... Ja diennaksts laikā Fitolizins nav līdzejis - dzeru AB un pāriet.
Pie pie nefrologa ar šo kaiti, pie ginekologa utt. Skaidrs ir viens - vienu reizi apaukstējot var iekulties baigā ķezā. Kā auksts laiks, vai ilgak vasarā ar slapju peldkostīmu pastaigāts - tā urīnpūlsim čau.
Tā ir un tur neko nevar darīt. Ės pat teiktu, ka tas ir kā herpes vīruss - iekšā sēž un nāk laukā, kad grib.
Un zelta likums - sausas kājas (arī vasarā - ja samirksti lietū, atnākot mājās uzreiz vanniņā iekšā kājas un profilaksei dzērvenes), apsegts dibens (ziemas mēteļi pāri dibenam), nekādi slapjie peldkostīmi visas dienas garumā (peldos - sauļojos-peldos - sauļojos variants galīgi neder)... Un kā Sany raksta - tas ir jāievēro katru gadu, visu gadu, visu mūžu. Tā tas ir.
19.12.2013 11:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Leseda - daudz ko darīja agrāk, bet, kā jau tika minēts, baktērijas nevajag sildīt. tās var vēl vairāk savairoties. bet nu var jau būt, ka palīdzēs.

man, piemēram, ir tā, ka, kā nedaudz sapūs vējš vai sākas slimošanas laiks, es īpaši tā nekrītu nost kā citi, bet man sāp zobi un mēdz arī parādīties strutas kaut arī vēl pavisam nesen zobārste ir apliecinājusi, ka viss ir kārtībā. kā šogad savlaicīgi sāku valkāt cepuri un nesaldēties, tā ar zobiem vsp problēmu nav. nekur nekas nesāp un strutas neveidojas. a tā man savādāk katru gadu rudenī sākās visādas problēmas. zobārste man teica, ka tā varot būt, ka citi tā neslimo, bet pirmie to jūt zobi. ieteica vnk vairāk stiprināt imunitāti un nesaldēties.
šogad esmu līdz šim izdzīvosi veiksmīgi. bet, pateicoties, kam? -tam, ka es ļoti sekoju līdzi, kā esmu apģērbusies, lai šādā laikā lieki nesasvīstu un nevazājos pa āru tāda vai nenosaldēju galvu, kājas un vispār sevi. protams, tā jau nav, ka vienmēr esmu ideāli un piemēroti saģērbusies, bet tagad tādu problēmu nav. padomā par to..
19.12.2013 11:07 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Tā fitolizīna pasta ir elle man :D Draugs bēg no virtuves, kad es viņu dzeru.
Bet es kā hroniskais cistīta cilvēks ar nu jau 6 gadu stāžu un intensitāti ik pa 3-4 mēnešiem esmu tikai par tradicionālo medicīnu šīs slimības sakarā. Personīgi man ar visiem uroseptiem, urinaliem un tējām izdodas vien atvieglot simptomus nevis kko izārstēt.
Man neviens ārsts nevar izskaidrot, kapēc šī problēma atkārtojas, ja tiek darīts viss, lai tā nebūtu.
19.12.2013 12:55 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
tad bikses nost un ar pliku dupsi uz spaiņa lai garaiņi tev tur visu izsilda!

TIKAI TAD, JA URĪNĀ NAV ASIŅU. JA IR ASINIS, TAD NEDRĪKST SILDĪT!
19.12.2013 12:56 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Riry, nav tā, ka analīzes arī ir labas? :) Pat tad, kad mirsti nost?
19.12.2013 13:44 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Kad mirstu nost, uzrādās eritrocīti, kurus bez visām analīzēm podā var redzēt :D Kā es vienmēr smejos - atkal cūka ir kauta - skats briezmīgs... Visas iespējamās infekcijas ir izslēgtas, jo analīžu rezultāti ir negatīvi.
19.12.2013 13:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Riry - neteica ārsti, ka tas ir dēļ tām vairākām cistām?
19.12.2013 13:51 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Pirms 4 gadiem man sākās šī problēma. Ielikos slimnīcā.. Izgāju no slimnīcas ar tādu pašu neziņu , kā iegāju. Ārsti teica, ka iespējams urīnpūšļa iekaisums, lai antibiotikas padzeru.
Šī urīnpūšļa problēma piemeklē, katru gadu rudenī un pavasarī, lai arī kā es nesargātu kājas un nesēdētu caurvējā.
Vienīgās tabletes, kuras man palīdz ir"Furamag",tās man mājās ir vienmēr. Tikko parādās simptomi - vilkšana un sāpes urinējot, tā uzreiz dzeru iekšā antibiotikas. Nezinu, cik tas ir pareizi, bet sāpes ir tik briesmīgas, ka nekādi Ibumetīni nelīdz.
Vēl profilaksei es dzeru miltenāju tēju. Ieteicams ir ēst dzērvenes karotēm (ja nevari tāpat dabūt iekšā, nopērc tās, kas ir ar pūderi).
19.12.2013 13:53 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Nē, saka, ka viss kā cilvēkiem, tikai pūslis citādāk izvietots. bet tgd mana daktere saka, ka tas arī neesot pie vainas, jo, ja pūslis būtu tas sliktais, tad man būtu pamperos jāstaigā, ko es, protams, nedaru, jo nav nepieciešamības :D
19.12.2013 13:56 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Malibu - Tu, ja sāc dzert, arī izej pilno kursu (3 x d. 7-10 dienas), vai iedzer tableti tad, kad jūti to X stundu pienākam?
19.12.2013 14:02 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Riry, nu eritrocītu daudzums (asins piejaukums) ir ok, bet vajadzētu būt arī citie rādītājiem pozitīviem.
Ės akūtā stāvoklī slimnīca nodevu visas iespējamās analīzes. Ārsti šokā - pie tādas stadijas analzīzes visas ir IDEĀLAS!!!!
Vārdu sakot - tas ka izrādās, uz nervu pamata. Un ja tici visādam karmām, čakrām un reiki, tad urīnpūslis šādi niķojas, ja ir rūgtums par kaut ko dzīvē, aizvainojums :)
Es ar reiki palīdzību no šitā tiku vaļā uz 4 gadiem. Un tad pie kārtejās lielās problēmas, kad dusmojos uz visu pasauli, atkal viss atgriezās. Atkal aizčapoju uz reiki.
I man po*** vai tas palcebo efekts vai kas, bet ja man ir labi, tad iešu kaut pie purva raganam burties :D
19.12.2013 14:05 |
 
Reitings 1569
Reģ: 25.07.2010
Pašlaik esmu kļuvusi gudrāka un izeju visu kursu.
Agrāk es dzēru tikai 3 dienas - itkā viss labi, bet pēc dienas atkal viss no sākuma.
Tāpēc labāk, ja dzer tad visu kursu.
19.12.2013 14:09 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man īstenībā arī būtu vienalga, ka tik palīdz un nekaitē :)
vienīgi man ar ticību pašvaki..
19.12.2013 14:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits