Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sporta zāle un idejas

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Kādi ir pareizi veidi kā sporta zālē neuzaudzēt muskuļus, bet dabūt stingru tvirtu augumu.. Ar svaru viss man ok, varētu vēl pie kājām un rokām pastrādāt:)
Tātad, lūdzu ieteikumus:)
15.12.2013 21:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Veic tikai kardio, vispār muskuļus neuzaudzēsi. Ēd ar kaloriju deficītu, arī tā muskuļi nevar uzaugt. Bet vispār jau sievietes nav radītas ģenētiski tā, lai tām augtu tādi muskuļi kā vīriešiem. Es būtu laimīga, ja tie muskuļi augtu ātrāk un vairāk, bet ņifiga.
15.12.2013 21:49 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
_paris Bet ja es ēdīšu ar kaloriju deficītu, nepazudīšu vispār? :D man 49 kg un 164cm :)
15.12.2013 22:17 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ar pašsvaru nekādus baigos muskuļus neuzaudzēsi, tiksi pie tonusiņa (ko tev arī vajag).
Tā, ka mierīgi vari veikt kardio (skriet, slēpot, mīties uz velotrenažiera), ko papildini kaut vai ar pumpēšanos, pietupieniem, kādiem citiem kāju vingrojumiem bez hantelēm, svariem utml
15.12.2013 22:22 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Pazudīsi, bet muskuļu arī nebūs :D Nu nomierinies, pastrādā zālē un sapratīsi, ka muskuļi tev nekādi TĀDI nebūs kā iedomājies. Ja nu tiešām kļūsi par mutantu, divus mēnešus netrenēsies un muskuļiem arī varēsi māt atvadas. Bet citādi - kardio un droši saku - muskuļu masas pieaugums 0.
15.12.2013 23:10 |
 
Reitings 67
Reģ: 28.04.2013
Vispār sievietēm daba nav devusi uzaudzēt lielu muskuļu masu, ja arī Tu to tik ļoti vēlētos, tev vajadzētu sekot savam uzturam,lietot sporta uzturam nepieciešamos vitamīnus, vielas , nu ļoti stingri, kā arī biežī apmeklēt treniņus sporta zālē. Mierīgi vari strādāt ar hantelēm, taisīt pietupienus, izklupienus un būs tvirtums, vienkārši neņem tik lielus svarus, vari strādāt ar hantelēm līdz 5 kg, tas arī ir tas grūtums..to tvirtumu, stingrumu dabūt nav tik viegli ;) Nevajag arī aizrauties tikai ar kardio, tā tvirtu ķermeni nedabūsi..Arī seko savam uzturam un kaloriju deficītu netaisi, ja negribi tievēt :) Veiksmi!
15.12.2013 23:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti savas rokas noturu formaa ar svariem.Esmu vieniigaa sieviete aerobikas grupaa ,kura straada ar 10lb svariem-katraa rokaa!Man negribas nenormaali muskulotas,bet nenoliegsu,ka patiik komplimenti,kurus dzirdu par savaam rokaam!Rokas bijusas muskulainas vienmeer.Es noteikti piekritiisu tam,ka tas nenaak "vienaa dienaa".Esmu speeleejusi volejbolu,peldeejusi.Tagad veel naak klaat teniss,sleeposana-varbuut pirmjaa momentaa liekas ,ka tur vajag tikai kaajas,bet noteikti rokas arii nepieciesamas treneetas.
15.12.2013 23:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits