Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes no saistībām?

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labvakar!
Man šobrīd veidojas jaunas attiecības ar puisi, tomēr pieķēru sevi pie tā, ka, izrādās, man ir ļoti bail. Grūti noformulēt iemeslu.. Iespējams, negatīva iepriekšējā pieredze, vecāku laulības sekas, bailes no domām par satuvināšanos ar 1 cilvēku un uz ilgu laiku, bailes atklāt sevi,
būtībā no visa, kas ir saistīts ar attiecībām.

Tomēr puisis patīk, viņš ir tiešām ideāls.

Vai Jūs esat kādreiz sastapušās ar tik dalītām jūtām? Kā tikt galā ar to?
14.12.2013 23:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tev, iespējams, ir dalītas jūtas dēļ tā, ka puisis it kā ir ideāls, bet tev pret viņu ir jūtas? kas stiprāks par vnk simpātijām? man jau šķiet, ka nav. bet nevar pavēlēt iemīlēt cilvēku tikai tāpēc, ka viņš tev it kā būtu ideāli piemērots.
cilvēki ir šķīrušies, šķirās un šķirsies. tā ir reālā dzīves situācija. no tā nevajag baidīties. vienīgais, no kā cilvēkiem vajag baidīties no tā, ka viņš neiemīlēsies. nenovēlu nevienam attapties vecumā un saprast, ka viņš nekad nav nevienu tā pa īstam mīlējis. nezinu, es par to daudzkārt esmu aizdomājusies, cik skumji droši vien ir tādiem cilvēkiem.
vnk ļaujies tam visam. iepazīsti cilvēku. domā viņš nebaidās? viņš arī baidās? es vēljoprojām draugam neesmu visu par sevi atklājusi un domāju, ka arī nevajag, bet esmu iemācījusies uzticēties. tev nav uzreiz jāatdod sevi visu viņam un jābūt tagad viņa priekšā baltai kā papīra lapai.
16.12.2013 16:47 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Nav gadījumā tā, ka Tev pret viņu jūtas nav īsti "līdz galam"?
16.12.2013 16:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu tad atdod citai, un baidies talak!
16.12.2013 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits