Skumīgais

 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Situācija tāda, ka šodien man visu dienu nomācošs garastāvoklis. Vairākas problēmas reizē un kaut kā esmu iecietinājusies sevī un negribu par tām īsti runāt ar nevienu. Atnāca draugs, biju vēsa, pagāja laiks un vienkārši man sāka birt asaras, jo draugs vaicāja kas noticis vai atkal kaut ko ir izdarījis. Teicu, ka nekas un viss kārtībā un nezinu kāpēc man tā. Vairākas reizes jautāja, līdz viņam apnika, jo pateica, ka es viņu nomācot un aizgāja prom, lai ar draugu satiktos
Un tagad burtiski visu laiku raudu, jo viņa rīcība manā izpratnē bija diezgan nesmuka. Saprotu, ka viņu nomācu, bet varēja vismaz pavaicāt kā man palīdzēt vai tomēr censties mani piedabūt pie runāšanas, nevis uzreiz skriet prom un šobrīd liekas, kam man tādu draugu, kurš nespēj mani nomierināt.
Jūsu viedoklis?
14.12.2013 22:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja es buutu viirietis, laikam visticamaak, kljuutu par homoseksuaali. Goda vaards, ar lielaako dalju sievieshu var jumts aizbraukt prom. No saakuma sieviskjis izturaas taa, it kaa otra klaatbuutne apgruutinaatu, raud un ignoree jautaajumus par to, kas ir noticies, un dara visu, lai otrs noprastu, ka sieviete neveelaas kompaaniju. Tad, kad viirietis ir aizdziits prom ar savu luupas uzmeshanu, nerunaashanu utt, vinjsh tiek apsuudzeets tajaa, ka nav palicies ar vinju un vinju mierinaajis. Ka lai otrs cilveeks vispaar izprot taadu buutni, kuraas reizees vinja patieshaam grib pabuut viena un kureejaas, grib tieshi preteejo?
14.12.2013 23:06 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Ka lai otrs cilveeks vispaar izprot taadu buutni, kuraas reizees vinja patieshaam grib pabuut viena un kureejaas, grib tieshi preteejo?

Vienkārši pavaicājot, vai gribi palikt viena vai man palikt un kā palīdzēt??? Tieši tik vienkārši.
14.12.2013 23:10 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Šobrīd autorei, dusmu uzplūdā, tādi ieteikumi ir kaķim zem astes.

Man gan izskatās, ka autorei jebkurš ieteikums, kas nav no sērija- viņš ir cūka, kā viņš tā drīkstēja - nav gana labs un nav vērts pat tik daudz, lai tomēr apsvērtu, ka pati dramatizē.
Ja nevēlējies tagad par to runāt, tad varēji pateikt, lai gribi pabūt kopā.
Izskatās, ka tev vēl ļoti daudz, kas apgūstams par vīriešiem un viņu domāšanu. Kad būsu precējusies un gadu gadiem kopā, tad sapratīsi, ka šajā situācijā tu dramatizē.
Bet labi, ja tev gribas, lai arī šeit visas tevi žēlo - es pažēlošu - nabaga tu, vīrieši ir tādi muļķi, cūka viņš ir. cūka!
Ceru,ka vieglāk palika. :)
(Ja mans vīrs atnāktu no darba mājās un tur es priekšā būtu - raudošana un nepamierināta, runāt negribētu, neko pateikt nevarētu - nu arī viņam ir jūtas, un arī viņš var būt nomākts no visādām drāmām un scēnām bez pamata.) Ir jāpieaug, lai tik tālu aizdomātos, kas tev vēl, acīmredzot, priekšā :))
14.12.2013 23:11 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vienkārši pavaicājot, vai gribi palikt viena vai man palikt un kā palīdzēt??? Tieši tik vienkārši.

Vīrieši par to neaizdomājas, viņiem pat tas prātā neienāk, ja nepasaki tieši, kas un kā. Tā nu tas ir. Reizēm skumji, ka tā.
14.12.2013 23:12 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Vienkārši pavaicājot, vai gribi palikt viena vai man palikt un kā palīdzēt??? Tieši tik vienkārši.

Tieši tik vienkārši - tu varēji to viņam pateikt, bet tu izvēlējies uztaisīt mājās scēnu.
14.12.2013 23:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
būtu labāk dalījušās pašas ar savu pieredzi, kā izgājušas no šīs situācijas, nevis pārgudri ieteikumi


Es jau rakstīju, ka man arī mēdz uznākt baisi liels bēdīgums ne par ko. Jā, tajā brīdī, protams, kaļu plānus, kā visefektīgāk sķirties no bezjūtīga monstra, kurš mani nekad, nekad nav sapratis, bet, kad nomierinos, man ne prāta nenāk viņam pārmest, ka viņš (pēc tam, kad vairākkart atgrūsts) nav sēdējis man blakus un turējis rociņu.

Es zinu, ka viņš NEASAPROT. Viņš tam nekad pats nav gājis cauri. Viņš mēģina palīdzēt, kā nu prot (apjautajās vairakas reizes, kas noticis), reizēm, ja pats pārguris, sadusmojas (jo domā, ka es ne par ko dusmojos uz viņu, ka nebūt nav), visādi mēdz būt.

Bet ir jāsaprot, ka šaja situācijā nepareizi ir rīkojusies abi - gan sieviete, kas nav varejusi vai gribējusi vienkārši palūgt mīļumu, gan vīrietis, kas ir sapūties uz viņu un grūtā brīdī kaut kur aiztesies.

Te tiešām jāskatās, cik bieži tā gadās. Ja pārāk bieži, varbūt neesat īstie viens otram, un meitenei jāmeklē iejūtīgāks partneris. Jo nu - cik ilgi var gaidīt no otra ko tādu, ko viņš nespēj sniegt?
14.12.2013 23:13 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
signup, taču iedomājies no otra skatu punkta, tu saki, ka viņš varēja pavaicāt.Varēja, jā. Bet tu varēji to vienkārši pati pateikt. Varēji? Jā! Kāpēc ir nepieciešams sevi padarīt par tādu upuri un meklēt vainīgo? Tev bija slikts noskaņojums, tu pārreaģēji un draugs nerīkojas atbilstoši tavām ekspektācijām - kā viņam it kā bija jārīkojas. Nav gluži tā, ka tikai viņš ir tas ļaunais lohs, kas tagad ir prom un vispār viss ir slikti. Godīgi, ej gulēt, tagad ir vēls, nekādi labie lēmumi šajā laikā nepieņemās, saku no pieredzes. Visu tikai sadramatizēsi vēl vairāk.
14.12.2013 23:14 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vienkārši pavaicājot, vai gribi palikt viena vai man palikt un kā palīdzēt??? Tieši tik vienkārši.

Vai tad veel speciaali ir jaaprasa? Nebuutu ignoreejusi vinja jautaajumus, varbuut arii paprasiitu. Vai tieshaam ir otru cilveeku jaaterorizee tikai taapeec vien, ka pashai egoistiski sagribaas, lai otrs saaktu lasiit vinjas domas? Es puisha vietaa arii buutu aizgaajusi un nogaidiijusi, kameer diivainiiba paariet. Ja nerunaa, tad nerunaa. Kaada velna peec veel ir jaaluudzaas, lai otrs saaktu runaat? Smiekliigi.
14.12.2013 23:15 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Godīgi, ej gulēt, tagad ir vēls, nekādi labie lēmumi šajā laikā nepieņemās, saku no pieredzes. Visu tikai sadramatizēsi vēl vairāk.


++
14.12.2013 23:15 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Paldies tev! Pēc kādas stundas, ja nedos ziņu, noteikti uzrakstīšu, kā manās acīs viņa rīcība izskatījās.

Jā, varu saderēt, ka viņš jau gaida no Tevis kādu draudu sms ar tekstu, kāds viņš ir ļaundaris, ka pameta tevi tādā stāvoklī vienu, slīkstot savās asarās un, ka viņš noteikti tevi gana stipri nemīl.
Pieaudz.
Šīs lietas varētu izrunāt rīt no rīta un nebojāt vīrietim vakaru. Aizsūtot šādu sms, tu noteikti gaidīsi, ka viņš skries mājās pie tevis, lai atvainotos un lūgtu piedošanu un ja viņš to neizdarīs - atkal skandāls.
14.12.2013 23:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Bet ir jāsaprot, ka šaja situācijā nepareizi ir rīkojusies abi - gan sieviete, kas nav varejusi vai gribējusi vienkārši palūgt mīļumu, gan vīrietis, kas ir sapūties uz viņu un grūtā brīdī kaut kur aiztesies.

Protams, abi vainīgi, bet kādam jau tā problēma būs jāsāk šķetināt, ja neatrisinās šo problēmu, radīsies vēl lielākas un čiks vien sanāks. Visticamāk, sieviete uzņemsies šo lomu, kurš gan cits, tāpēc tagad viņai jāuzsūc šeit info, kā pareizāk rīkoties :D
No savas pieredzes, skrienošajiem vīriešiem pie jebkuras problēmas, nepalīdz nekas. Ir tāda zorte un viss.
14.12.2013 23:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tu noteikti gaidīsi, ka viņš skries mājās pie tevis, lai atvainotos un lūgtu piedošanu un ja viņš to neizdarīs - atkal skandāls.

+++

Izgulies. Viņš uz tevi sobrīd noteikti ir tikpat dusmīgs, kā tu uz viņu.

Labak no rīta satikties mierīgiem, sabucoties, un dzīvot kopa laimīgi līdz mūža galam :)
14.12.2013 23:18 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Man gan izskatās, ka autorei jebkurš ieteikums, kas nav no sērija- viņš ir cūka, kā viņš tā drīkstēja - nav gana labs un nav vērts pat tik daudz, lai tomēr apsvērtu, ka pati dramatizē.

Slikti lasīji, jo iepriekš minēju par dramatizēšanu.


Bet labi, ja tev gribas, lai arī šeit visas tevi žēlo - es pažēlošu - nabaga tu, vīrieši ir tādi muļķi, cūka viņš ir. cūka!


Absolūti nē, es vēlējos dzirdēt citu pieredzi un ko viņas darītu tādā situācijā.

Ja mans vīrs atnāktu no darba mājās

Viņš neatnāca no darba, viņš visu dienu pavadīja kopā ar draugiem ;)
14.12.2013 23:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Aizsūtot šādu sms, tu noteikti gaidīsi, ka viņš skries mājās pie tevis, lai atvainotos un lūgtu piedošanu un ja viņš to neizdarīs - atkal skandāls.

Tak neskries. Lielaakajai daljai viirieshu piemiit pashsaglabaashanaas instinkts. Iet pie satrakojushaas, dusmiigas meitenes reti kurais riskees.
14.12.2013 23:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
skrienošajiem vīriešiem pie jebkuras problēmas, nepalīdz nekas. Ir tāda zorte un viss.


Mēs jau nezinam, ka viņš vienmēr skrien, varbūt šī bija vienīga reize.
14.12.2013 23:19 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Jā, varu saderēt, ka viņš jau gaida no Tevis kādu draudu sms ar tekstu, kāds viņš ir ļaundaris, ka pameta tevi tādā stāvoklī vienu, slīkstot savās asarās un, ka viņš noteikti tevi gana stipri nemīl.


Absolūti nepareizs priekšstats tev ir radies un liekas, ka arī dramatizēšana tev nav sveša :)
14.12.2013 23:20 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Igy, nevajag dramatizēt.
Var uzrakstīt savas izjūtas bez taviem spilgtajiem piemēriem tā, ka vīrietis nejutīs pārmetumus.
Pieaudz.

"ideāls" ieteikums.
14.12.2013 23:21 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Tak neskries. Lielaakajai daljai viirieshu piemiit pashsaglabaashanaas instinkts. Iet pie satrakojushaas, dusmiigas meitenes reti kurais riskees.

Protams,ka neskries. Un no rīta gultas otrā pusē gulēs Pūķis Baisulis, kas neļaus pat roku aplikt, jo ,cūka tāds, nesēdēja ar viņu un pat pēc draudu sms neskrēja atvainoties.
14.12.2013 23:21 |
 
Reitings 199
Reģ: 29.10.2012
Mēs jau nezinam, ka viņš vienmēr skrien, varbūt šī bija vienīga reize.


Šī ir pirmā reize, kad viņš šādi izrīkojies. Lai kādas problēmas bijušas, bet vienmēr palicis, kamēr mēs neatrisinam problēmu, tāpat es neskrienu prom.
14.12.2013 23:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Šī ir pirmā reize, kad viņš šādi izrīkojies


Tad laikam tavs "skumīgais" sakrita ar sliktu dienu darbā vai kādām viņa problēmām. Piedod šoreiz!
14.12.2013 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits