šoks,

 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Sveiki visiem un visām! :)
Vēlējos pajautāt vienu delikātu lietiņu...
Nesen sagājos ar vienu puisi, esam kopā un viss nonāca līdz seksam, kurš man iedvesa šādas tādas bailes. Jau laicīgi saku viss kas būs rakstīts uz priekšu ir tiešām taisnība, neesmu ne trollis nekas tāds. Tā tad, kad pienāca mūsu pirmā reize, bijām ļoti kautrīgi un tā. Viss dīvainākais bija tas, kad puisis no liela uzbudinājuma sāka berzēt savu locekli pret manu kāju!!! Tiešām tas bija tik pretīgi, jo viņš bez maz vai nodarbojās ar seksu ar manu stilbu. Viņam nogāja. Pēc tam domāju, kad iespējams viņš tā dara, lai pēc tam būtu ilgāki mīlas prieki, bet nē! Vēlāk viņš atteicās pat no ta ko ļoti gaidīju. Pagāja dažas nedēļas un tad beidzot mums tas bija, viņš ielaida savu locekli manī un to nekustināja , tad man vienkārši pārņēma dusmas. Viņš bija nevainīgs, bet mēģinot vairāk kārt nekas nemainijas! Tas jau likās dīvaini, līdz brīdim kad ieraudzīju viņa sēklu prezervatīvā, man bija šoks, jo reāli tur bija pus prezis ar viņa spermu, tas vispār ir normāli?
Nevarētu būt kāda slimība? Nekad nekas tads nav pieredzēts.
Iesakiet ko;(
14.12.2013 21:20 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Zaudēt nevainību var arī 14 gados, bet nav jau teikts, ka no tā laika sāk nodarboties ar seksu pastāvīgi. Varbūt nākamā reize bija tikai pēc vairākiem gadiem.
Pati necik ''pareiza'' neesmu bijusi, bet 17 gados nebija jameklē risinajums šādām problēmām forumos. Un ko tur daudz, tagad žēl, ka neieklausījos nevienā no ''lielajām'' tantēm.
16.12.2013 00:39 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.08.2011
nu labi, man pašai ir tikai 19 gadi , bet uzskatu, ka autore ir muļķe, jo kā var tā izteikties par puisi, kurš ir tikko vēl bijis nevainīgs.. nu tā ir normāla lieta, ka puisim ātri noiet, vai prezervatīvs ir piepildīts. ātri vien attapsies, ka puisis būs no tevis aizbēdzis, jo pārāk nopietni to visu uztversi un neļausi viņam atslābināties.
Pašai pirmo reizi bija agrajos 16 , bet nu jutos pilnīgi nobriedusi un puisis jau bija kādu krietnu laiciņu ;)
Ļoti atkarīgs ir no katra cilvēka induviduāli, jo meitene 17 gados var būt daudz nobriedušāka, par meiteni 21 gada vecumā.
16.12.2013 01:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nedaudz pasmīnēju palasot diskusiju, bet, ja abi ir nepieredzējuši, kur lai gūst to padomu? jūs visas mammām prasījāt padomus vai arī jums draudzenes bija super pieredzējušas?
tas, ka puisis uzreiz gandrīz beidz, ir normāli šajā situācijā, jo jūs tikai nesen to sākā darīt. lai jums abiem būtu kāds kaifs, lai viņš arī padarbojas ap tevi. darat to vairākas reizes pēc kārtas. iespējams, tad tas notiks ilgāk.
ja viņam sāp, ka tu tur kaut ko aiztiec, varbūt tu par stingru to dari. atceries, ka tev tur nav viss jāizšķīdina, bet rīkojies maigi. ja nevari saprast, cik stipri, tad vnk tikai pieskaries. jums pagaidām pietieks ar to.

Tas jau likās dīvaini, līdz brīdim kad ieraudzīju viņa sēklu prezervatīvā, man bija šoks, jo reāli tur bija pus prezis ar viņa spermu, tas vispār ir normāli?


un, jā, tas ir normāli. satraukties tev vajadzētu tad, ja tur nebūtu nekas vai ļoti ļoti maz.

slimība viņam diez vai ir. bet viņam varētu rasties kompleksi no tavas nesapratnes un dusmām.
16.12.2013 10:26 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ah jaunība, jaunība ..
1) Jā, tas ir normāli, ka lietus mētelītis ir pilns ar balto prieku. Vispār, pēc tā daudzuma un konsistences var pateikt, kad vīrietim pēdejo reizi bijis sex un vai viņš nodarbojas ar pašapmierināšanos.
2) Tādā vecumā uzbudinājums ir pārāk liels un īsa paberzēšanās vai pat tikko ieejot sievietē var izraisīt ejakulāciju. Čalīts tā jau ir ļoti neapmierināts ar sevi, tici man, tā kā ieteikums būt delikātai par šīm lietām, ja vēlies saglabāt attiecības.
3) Pieskārieni Hārdijam ir lieta, ar kuru arī pieaugušas sievietes feilo. Viņš ir jūtīgs un mazliet spēcīgāki pieskārieni var reāli sabojāt visu pasākumu. Tur vajag nopietnu trenniņu, lai to mācētu izdarīt patīkami. Neiesaku ar to aizrauties.

Negaidi labu seksu tuvākajā laikā. Jauno apvāršņu atklāšanai ir vajadzīgs laiks un prakse, un tad vēl nav garantijas ..

Un neķer kreņķi par te augumā lēcējiem:)
Lai labi sokas:)
16.12.2013 11:09 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Kā man patīk ^^ apzīmējumi - lietus mētelītis, baltais prieks, Hārdijs utt. :D :D :D
16.12.2013 11:22 |
 
Reitings 161
Reģ: 04.12.2013
Paldies:)
18.12.2013 00:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits