Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tā ir norma?

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Labs vakars :)
uzreiz jau atbildu uz pašas uzdoto jautājumu - tas nav normāli!
Man patiešām ļoti sāp šī situācija, kas izveidojusies. Runa ir par man ļoti tuvu draudzeni. Tātad, ir tā, ka viņa nereāli iemīlējusies cilvēkā, kurš jau sākumā teica - vairāk par seksu nebūs! Ok, gāja laiks, bija labi, bet kā jau ierasts, viņa ir iemīlējusies! Un puisis ir drausmīgi vulgārs, prasts, pretīgs! Pilnīgi mierīgi man paprasa - no********? Protams, atbildi parādā nepaliku, bet jutos pazemota. Tas nav vienīgais, ko man saka! Ir pretīgi atrasties ar viņu vienā telpā. Bet visvairāk sāp par draudzeni, pati jau zina, ka labi nebūs, bet mīlestība reizēm ir tik akla :/
Te noteikti nav skaudība no manas puses, ja būtu cits puisis, priecātos līdz ar viņu :) Tikai nesaprotu, kā vīrieši ar tādu necieņu var izturēties pret sievieti, man šķiet, ka pirmo reizi saskāros tik tieši ar to..
Kā lai palīdzu draudzenei? Zinu jau, ka tas viņai pašai jāsaprot, bet šobrīd jūtos tik iztukšota, draņķīgi, gribas ko jauku dzirdēt..
:)
14.12.2013 17:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vari ar viņu parunāt, bet tāpat viņas vietā jau nedzīvosi.
14.12.2013 17:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es arii esmu saskaarusies ar situaaciju ,kad man loti nepatiik draudzenes viirietis.Gruuti pat uztureeties vienaa telpaa ar so cilveeku...(priecaajos ,ka nedziivojam vienaa valstii)To ko tu redzi tajaa viirietii,viss iespeejams, vina neredz!Sieviete ir izveeleejusies so viirieti kaut kaadu iemeslu deel-viss iespeejams ,ka soreiz tas ir tikai sekss,bet taa ir vinas izveele-neko dariit.Ja tu vinai izteiksi savas domas,vina buus dusmiiga...
14.12.2013 17:49 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Nekā jauka te nav. Pastāsti kas ir tavi draugi un mēs pateiksim, kas esi tu. Un tagad padomā... kāpēc tev ir tik naiva un, es atvainojos, stulba draudzene. Jā, rozā brilles, bet ne jau ilgāk par mēnesi, skatoties uz aprakstīto izdzimteni normālai meitenei var neatvērties acis.
Pasaki draudzenei, ka nespēj kontaktēt ar viņas dārgo mīlestību. Kad viņš viņu pametīs, tad draudzene sapratīs un pati atnāks pie tevis, izraudāsies, atvainosies un dzīvosiet tālāk. Esi laba draudzene - ļauj viņai mācīties pašai caur savām kļūdām. Kladzināšana riņķī un apkārt nepalīdz, tieši otrādi, jo vairāk teiksi, ka tas džeks nekam neder, jo vairak viņa mēģinās viņā saskatīt sapņu princi. Un dumas meitenes to māk.
14.12.2013 17:56 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man bija līdzīgi. Mēģināju ar draudzeni runāt, bet nekādas jēgas. Es beigās paliku sliktā. Vairs nejaucos.
14.12.2013 18:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Racoon-man veel bija taada situaacija,ka draudzene stastija par savu depresiivo noskanojumu,visu vainu lika uz klimatu utt.Mees sarunaajamies skype ,un tomeer visam cauri jutu,ka kaut kas ir saistiits ar viirieti...Es pat nevareetu teikt ,ka vins ir rupjs,bet kaut kas vina uzvediibaa ir taads -nepanesams....Es gandriiz jau gribeeju prasiit vinai,vai vinu neietekmee vinas viireitis,bet tomeer nokluseeju...
14.12.2013 18:05 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Ja reiz viņa jau pašā sākumā tika nostādīta fakta priekšā, tad viņa ir informēta, ka puisim nekādi nopietnie nolūki nav. Nez, vai tu tur vari, ko darīt. Vari izvairīties no tā vīrieša sabiedrības, ja viņš ir tik nepatīkams cilvēks, bet draudzenei pašai ir jānonāk līdz saprašanai, ka tur laime nebūs.
14.12.2013 18:09 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Bet trakākais, ka viņa pati to zina, nekas nevar izdoties utt., bet nu tās rozā brilles un iemīlēšanās sajūtas ir tik spēcīgas.. Un nemaz tik ilgi viņien nav šādas attiecības, mazliet vairāk par mēnesi
14.12.2013 18:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Solo-vinai pasai laikam ir jaanonaak liidz tai saprasanai,ka tas cilveeks nebuus taa labaakaa izveele,bet ja tu to teiksi,noteikti buus striids-ar to reekinies!Biezi iemiileejusies cilveeki neredz "iisto cilveeku" apaksaa.Manas draudzenes situaacijaa varbuut ir kaut kas,kas sos cilveekus tur kopaa...kaut kas taads,ko es nespeeju saredzeet.
14.12.2013 18:18 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Bet trakākais, ka viņa pati to zina, nekas nevar izdoties utt., bet nu tās rozā brilles un iemīlēšanās sajūtas ir tik spēcīgas..


Man bija tāpat. Tikai viņa vēl raudāju un sūdzējās par viņu, bet tāpat turpināja to visu. Biju riktīga dirsa un pateicu, ka neko par to džeku vairs dzirdēt negribu. Ja neklausi manus padomus, tad beidz vaimanāt!
14.12.2013 18:19 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
da kādas tur rozā brilles, viņš vienkārši gultā droši vien labs, atradīs labāk un pametīs.
14.12.2013 18:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ziniet, es uzskatu, ka tā ir tikai un vienīgi sieviešu vaina. Kamēr būs tādas sievietes, kas izlutinās vīriešus un ļaus tiem ne vienkārši kāpt uz galvas, bet arī slaucīt kājas - tikmēr pastāvēs tādi.. nē, es nevaru pat nosaukt viņus par vīriešiem. Nē, sieviete nav vainīga, ka tādi vispār pirdzimst, bet vainīgas, ka atļauj un pacieš. Un tad loģiski vīrieši saprot, ka viņus da jebkurus ņems.
14.12.2013 18:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits