Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fotokursi :)

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Čau, meitenes (l)
Pirms kāda laika (rudenī) iegādājos spoguļkameru :) Tagad, janvārī būs mazliet brīvāks laiks un dikti gribētos iziet kādus fotokursus - tīri tā priekš sevis! Zinu, zinu, ka internetā daaaudz informācijas, bet gribu dzirdēt no Jums - kur esat gājušas, vai bija derīgi, ko iemācījāties (nu tā īsumiņā) kā arī izmaksas! :) Padalieties, lūdzu! (l)
12.12.2013 11:25 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Izgāju te:
http://www.portreti.lv/foto-kursi-pamata-foto-kursi-iesacejiem-un-amatieriem/
Kādu laiku bija pārtraukta kursu organizēšana, bet skatos, ka atsācis.
Milzīgs plus, salīdzinot, piemēram, ar Next fotokursiem, ir praktiskie plenēri.
Teorētiskās lietas apguvu labi, nodarbībās liek domāt līdzi, nevis pliki noklausīties lekciju. Fotoaprstrāde man jau ir pūriņā no pašmāčības un augstskolas.

Pasniedzēja metodes un viņš pats var nepatikt visiem, bet, ja esi gatava uz īpatnējiem jociņiem, tad tas var būt arī mazsvarīgi.

Cena arī salīdzinoši zema, it sevišķi iekļauto plenēru dēļ, pavisam izdevīga.
12.12.2013 11:32 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Un viņam labāk patīk Canon, tie ir kā savējie, pret Nikon-istiem ir nepārtraukti sarkastiski izteikumi. Bet mācīties jau var (grupā bija vairāki)
12.12.2013 11:34 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man ir nikon D3200, tādēļ varbūt vēl kādi ieteikumi citām :)

Paldies, womankind! :)
12.12.2013 11:37 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.06.2011
protams, es par savējiem :)
Bet tā kā pati arī gadu atpakaļ gāju, un ikdienā redzu un dzirdu kursantu sarunas, par kvalitāti varu likt galvu ķīlā.
Galvenais ir pedagoga cilvēcība. Tāds čomiskums, kas iet roku rokā ar zināšanām.
Ja vēl neesi neko atradusi, papēti- http://www.arstudio.lv/kursi/foto-kursi-1 . Varbūt, kaut kas der ;)
29.04.2014 18:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits