Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prob

 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2013
Sveikas :)
Man ir mazliet sasāpējusies tēma, gribētu dzirdēt padomus vai līdzīgas situācijas.

Nedaudz par attiecībām:
Ilgums: vairāk kā gadu (otrā reize, kad esam kopā, 1mā bija, kad bijām pavisam maziņi)
Mūsu vecums: nedaudz virs 20, puisis teju 2 gadus vecāks
Nedzīvojam vēl kopā, bet domājam par to.
Attiecības labas, viens otru atbalstam, mīlam, palīdzam.

Bet man sasāpējusies ir viena lieta:
Viņam vajag satikt draugus - to es saprotu.
Bet vienmēr kā it kā tiek iets satikt draugus, tā viņi satiekas kādās mājas ballītēs (mazās kompānijās) - visi ņem līdzi savas meitenes.
Es netieku ņemta nekad, esmu, protams, pusim teikusi, ka man tas nepatīk. Viņš vienmēr saka, ka nav zinājis, ka tur būšot citas meitenes, domājis, ka tikai puišu vakars.
Nu kauns no manis nevarētu būt, jo es esmu normāla, simpātiska meitene.
Nekad nesaprot manu greisirdību, jo viņš ta ar citām nerunā un neko nedara, kur esot problēma?
Bet man tak sāp tas, ka viņš iet sabiedrībā, bet mani neņem, bet citi ņem savas meitenes.
Divatā mēs bieži ejam ārā, uz kino, paēst vakariņas u.tml.
Citu cilvēku kopmānijā, esam 2x uz klubu aizgājuši un viss!!!
Visi viņa draugi man pazīst un zin, arī tās viņu meitenes.
Tā draugu satikšana notiek 1-2x mēnesī.


Man vienīgajai liekas, ka nav normāli, ka viņš līdzi neņem?

Tāpēc, lai viņš saprastu, kā ir palikt vienam mājās, esmu bijusi ar draudzenēm pasēdēt piektdienā, draugs vēlāk tomēr atnāca, un bija pie mūsu galdiņa, bet nečubinājāmies, rezultātā man 2 puiši garām ejot savus nummurus iedeva lapiņās(uzrastītus)... draugs bija ļoti dusmīgs.

Nezinu, ko lai dara, jo runāts jau ir, bet rezultātā nekas nemainās.
Sāksim dzīvot kopā, arī ies tusēt, mani atstās, un man sāpēs.. :(
07.12.2013 10:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Varbūt tur ir vēl brīvas meitenes ar kurām viņš grib iepazīties?kāpēc jāņem līdzi meitene,ja var iepazīties ar citām.

varbūt viņam nepatīk kā uzvedies tusiņos? varbūt ,tomēr kaut kas nepatīk Tevī?varbūt Tu viņa drauga tusiņos uzmet lūpu un uzvedies kā cimperlīga čaca, pīksti visi laiku ejam mājās ,man te nepatīk un Tevi draugi ir lohi:D negribi ar viņa kompāniju kontaktēties? -ja tā nav ,tad nesaprotu,kur ir problēma

nav jau katru reizi jāņem līdzi,taču vismaz šad tad vajadzētu paņemt līdzi otro pusīti neviss pateikt-sēdi mājas, neņemšu tevi līdzi!
07.12.2013 10:38 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2013
Lielākoties visas meitenes aizņemtas, pie tam, viņš nav tas, kas ies iepazīties u.tml.

Nu viņa draugus par labākajiem cilvēkiem neuzskatu, bet to zina tikai viņš, un es vienmēr uzvedos normāli, tajās puišu sarunās nelieku un tā

Nu bet tik naiva, lai ticētu, ka viņš nav zinājis, ka meitenes būs, es neesmu.
07.12.2013 10:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ok.. sāc pati rīkot mājas ballītes, kurās aicini viņa draugus ar 2. pusītēm! Varbūt situācija mainīsies :)
07.12.2013 10:49 |
 
Reitings 164
Reģ: 07.09.2012
Negribu vērpt intrigas,bet varbūt viņam patīk kāda no draugu draudzenēm?
Tev nav to ciu meitenu telefonu?
Interesanta kompanija, ka rikojas tikai dzeki, un meitenes ka astes tiek vilktas lidz?
Parasti jau draugi kopa sazvanas,aicinas,tusejas. Ja man draugs teiktu ka dzeku ballite, es zvanitu meitenem ko shis dara,un uztaisitu atsevisku balliti vai pasedeshanu
07.12.2013 10:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iedraudzējies ar meitenēm.. un Tu zināsi, kad līdzi iet ;)
07.12.2013 11:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2013
Es tās meitenes pazīstu, bet viņas ne soli neatkāpjas no puišiem, tā kā viņu ēnas, klausa ik uz vārda un tā....

Nu bet es gan nē, un muļķe vienmēr palaižu draugu prom, beigās saku ka man nepatīk, un tad beigās esmu vainīga, ka nevaru tikt tam pāri...
07.12.2013 11:28 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Pašai bija tāda situācija - draugs neņēma līdzi NEKUR!
Kamēr pati pēc darba biju mājās, gatavoju vakariņas, uzkopu dzīvokli, tikmēr viņš tai pat laikā beidzot darbu uz mājām nesteidzās. Ne no viņa, bet gan no viņa twitter ierakstiem nācās uzzināt, ka šis atpūšas Vecrīgā, ka atpūšas bāros, ka dodas izbraucienos ar velosipēdu un meklē sev kādu kompāniju. Runāts tika neskaitāmas reizes, bet nekas nemainījās. Ar laiku kļuva vēl sliktāk un kad viņš no savām pasēdēšanām mājās pārradās nakts vidū un piedzēries, bet manas vakariņas dienām ilgi kalta uz pannas, viss mūsu starpā arī izbeidzās. Tā arīlīdz šim brīdim nesapratu kāpēc viņš, kurš visai pasaulei izkliedza, cik ļoti laimīgs ir ar mani, tomēr nekad nekur neņēma mani līdzi..
Protams, ceru, ka jums viss būs savādāk, tāpēc iesaku varbūt mēģināt vēlreiz parunāt ar viņu par šo tēmu..
07.12.2013 13:36 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pf, man arī tā bija, tikai problēma nebija manī, bet puiša draugos. Kad es viņam pateicu, ka šķiros, jo man riebjas nepilnvērtīgas attiecības, kurās nav kopīgu draugu un izklaides, bet tikai mājās - divatā, viņš man atklāja, ka īstenībā lieta esot bijusi sekojoša - kādam no viņa brīvajiem draugiem esot bijušas lielākas simpātijas pret mani, kā pieļaujams; vēl kāda drauga meitene esot super greizsirdīga uz mani; bet vēl kādam neesot paticis mēs kā pāris, tādēļ, ka esot ļoti nesaderīgi. Varbū tiešā tekstā pajautā savam pusim, kādēļ ir šāda dzīves dalīšana?
07.12.2013 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 4085
Reģ: 02.01.2011
Varbūt draugs domā, ka kāds gribēs tevi nocelt? Vai arī pašam to meiteņu vidū ir simpātija?
07.12.2013 14:06 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Man ir viens tāds čoms, kas savu draudzeni mūsu ballītēs labprātāk neņem līdzi,kaut visi pazīstam viņu. Piemēram, viņš un vēl divi citi draugi brauca pie manis, bet viņš draudzenei samelo, ka jau sen ir mājās un iešot gulēt. Kad ar draudzeni sākām viņam pārmest par šito, tad viņš teica - padomājiet pašas, 2vi puiši un 2vas meitenes, viņa nekad nesapratīs, ka esam tikai labi draugi.

Tad vēl. Uz ballītēm viņš viņu neņem, jo grib iedzert, uzpīpēt, bet draudzenei tas nepatīk. Uz ballītēm bieži vien iet tad, kad draudzene aizbrauc prom.
Nesaprotu šo, jo viņš saka, ka mīl viņu, dara visu, lai viņa justos laimīga.

Varbūt Tavs puisis ballītēs dara ko tādu, kas Tev varētu nepatikt un baidās, ka Tu to uzzināsi.
07.12.2013 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Mjā, jocīga situācija. Man ir otrādi, es parasti tieku vilkta līdzi vienmēr uz viņa draugu kompānijām (bet man nemaz nebūtu iebildumu, ka viņš ietu viens) un visbiežāk esmu tur vienīgā meitene, kas pat ir kaitinoši reizēm, jo čaļu ballītes ir čaļu ballītes - ar čaļu tēmām un čaļu jokiem.

Es vairāk sliecos domāt, ka kaut kas tavā uzvedībā viņa draugiem nepatīk. Jo tu pati teici, ka viņa draugus par "labākajiem cilvēkiem" neuzskati, tā ka tas kaut kā varbūt tomēr izlaužas uz āru, pat, ja pati nemani, - balss tonī, atbildēs, uzvedībā, varbūt tu tieši nerunā ar viņiem vai esi pārāk atturīga. Un lai nebūtu kašķis, viņš izvēlas nodalīt jūsu attiecības un viņa attiecības ar draugiem.
07.12.2013 14:49 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu kauns no manis nevarētu būt, jo es esmu normāla, simpātiska meitene.
Iespējams viņam un citiem tomēr tā neliekas.
07.12.2013 14:58 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nuuu, ja Tev nepatīk viņa draugi, tad pašsaprotami, ka viņš Tevi pie viņiem nevedīs!
07.12.2013 15:02 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
stellaglmr Es jebkurā gadijumā visticamāk tomēr šķirtos no puiša,kurš nespēj pastāvēt pats par savām attiecībām. Nemaz nerunājot par kaut kādām greizsirdīgām draudzenēm,kurām pašām jāsaved kārtībā savi tarakāni galvā,turklāt tas,ka kādām patiki nenozīmē,ka kaut kas notiks jeb puisis neuzticējās ne tev,ne draugam toreiz.
07.12.2013 15:04 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nu, tur tam čalim bija kompleksi un greizsirdības lēkmes - īsumā pilns komplekts. Bet diez gan bieži ir gadījumi, kad meitenes nevēlas pieņemt nevienu jauniņo kompānijā, jo nezin kādēļ izjūt kkādus apdraudējumus vai vēl ko. Sieviešu prāti ir neizdibināmi. :D
07.12.2013 15:30 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2013
Parunāju atkal ar draugu.
Teica, ka viņš mani nav ņēmis līdzi, jo bieži izsaku negācijas par viņa draugiem, es paskaidroju, ka nu tik slikti jau nu man viņi neliekas, un ka gribu būt blakus viņam.

Viss beidzās ar to, ka turpmāk tikšu ņemta visur līdzi. :)
08.12.2013 22:59 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
rezultātā man 2 puiši garām ejot savus nummurus iedeva lapiņās(uzrastītus)... draugs bija ļoti dusmīgs.
nākamreiz ja viņštevi neņems, saki ka tu padosi ziņu tiem abiem puišīem, un kurš piekritīs ar to arī tiksies. :D
08.12.2013 23:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Teica, ka viņš mani nav ņēmis līdzi, jo bieži izsaku negācijas par viņa draugiem, es paskaidroju, ka nu tik slikti jau nu man viņi neliekas, un ka gribu būt blakus viņam.


nu lūk te arī ir tā problēma.
tu uzskati, ka bieži nesaki negācijas par viņa draugiem, bet viņš tā nedomā. tad, ja viņš tagad ņems tevi līdzi, pati kļūsti normāla un neaprunā viņa draugus. tev arī nepatiktu, ja draugs ietu tev līdzi ar tavām draudzenēm, bet aiz muguras viņas apdirš.
tad, vai nu tev pietiek izlikties vai visu savu negatīvo par viņa draugiem viņam nesaki. viņš pats droši vien viņus vēl labāk pazīst nekā tu. es domāju, ka, neskatoties uz to, ka draugs tevi apsolīja ņemt, līdzi, tev ir jāmaina sava attieksme. jo, ja tu to nemainīsi, tad atkal nonāktu turpat, kur bijāt.
09.12.2013 14:30 |
 
Reitings 141
Reģ: 27.07.2012
Katram savas domas. Man piemēram arī ir paticis atpūsties bez puiša, bet tas atkarīgs no kompānijas. Teiktu tā, ka Tev konkrēti jāuzzina, kas ir pie vainas. Varbūt tiešām puisim vieglāk un ērtāk atpūsties bez Tevis un tas nenozīmē, ka viņš dara kko sliktu, tā ka centies uzzināt no viņa, bet esi arī saprotoša.
09.12.2013 14:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits