Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vizuālā tēla stilista apmācības Elisanda vai Unastyle?

 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Labdien. Beidzot 12 klasi vēlos izmācīties par vizuālā tēla stilistu, saņemt cienīgu dokumentu par iegūto profesiju. Par Elisanda man viss skaidrs, tur ir norādīta gan cena, gan arī ko es iegūstu pabeidzot šo skolu, bet par Unastyle man gan nav īsti skaidrs. Cenu atrast nevaru, kā arī to, kadus sertifikātus vai diplomus dabūšu. Ja kāda ir mācījusies vienā no šim iestādēm lūdzu padalieties arī ar atsauksmēm.
06.12.2013 14:12 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Es tīri savai patikšanai mācījos Elisandā vizuālā tēla konsultanta programmā, stilists, ja pareizi saprotu, ir kas vairāk -nāk klāt arī friziera un kosmetologa profesija. Pasniedzējas bija labas un aizrautīgas ( Čečina, Salceviča), bija daudz praktisku reālu darbu- pat žurnāliem utt, viss bija interesanti, bet tai pašā laikā viss ir diezgan sasteigti un, ja tev jau pašai " nav iekšā" talants un sapratne, var būt grūti, teorētiskās lietas gari skaidrotas netiek. Kā hobijkursi forši, bet , ja Tu domā nopietni darboties šai jomā, tad par Unastyle ir nopietnākas atsauksmes.
06.12.2013 16:23 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
patiesībā, ja Tu nopietni ar stilista profesiju grasies saistīt savu turpmāko karjeru, es Tev
ieteiktu iet mācīties modes mākslu Mākslas akadēmijā. http://lma.lv/index.php?parent=1976
Šāda izglītība kotējas daudz augstāk, un , cik zinu, neviens stilists tikai ar mācību centru kvalifikāciju Latvijā nekur tālu nav ticis. Visiem, kas sabiedrībā zināmi, ir vismaz LMA izglītība, labākajā gadījumā, protams, vispār ārvalstīs iegūta izglītība modes jomā (daudz vairāk attīstīta šī industrija un izglītības kvalitāte)
06.12.2013 16:29 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Sugar!!! Ja gribi visu savu dzīvi strādāt šajā profesijā, tad Elisandu vari aizmirst! no šiem divim tad labāk Unastyle. Bet ideālākajā variantā ārzemju pieredze. Manuprāt visvērtīgāk pieredzi un zināšanas skaistuma pasaulē iegūt pie Itāļiem :)
06.12.2013 16:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es neesmu mācījusies nevienā, bet biju uz vienu semināru UnaStyle, un pati Una Bernatoviča man ļoti patika, jo ir ļoti interesanta dāma, un var just, ka ir ļoti aizrāvusies ar šo profesiju :)
06.12.2013 16:47 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Sugar.
Man ir bijusi pieredze Terri modeļu agentūrā, un kaut kādus pamatus es jau esmu apguvusi. Man palika nokārtot vizāžista eksāmenu un viss, bet izvēlējos doties garā ceļojumā un pametu, tagad vēlos atgūties, jo man tas diezgan labi padodas, tāpēc sāku skatīties tādus variantus lai beidzot dabūtu sertifikātu, lai izmestā nauda neaizlido galīgi vējā. Bet paldies, es apdomāšu tādu variantu kā modes mākslu Mākslas Akadēmijā.
06.12.2013 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Atkarīgs no tā, ko vēlas pateikt ar vārdiem `tālu ticis`! Jo tā nebūt nav, ka kāds stilists no profesionālajām skolām nebūtu tālu ticis. Par to vienkārši lv nerunā vēl aizvien.
06.12.2013 17:48 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Es palasīju par to modes katedru un sapratu ka tas nav īsti tas ko es vēlējos. Man patīk strādāt tieši ar cilvēku tēliem, ko pilda vizāžists, frizieris, un pats stilists..kā arī vienmēr gribēju mācīties bodyarty, bet cik es zinu konkrēti tikai bodyartu Latvijā nemāca, tas tikai nāk klāt kaut kam. Vai varbūt es vienkārši neesu dzirdējusi tadu iestādi?
06.12.2013 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ak, un jā, mākslas akadēmijā nekad neatradīsi to, ko piedāvā profesionālās skolas. :D Un tās ir divas TIK dažādas profesijas.
06.12.2013 17:51 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
tā es arī sapratu kad ieskatījos makslas akadēmijas priekšmetos un programma..tur tuvu nebija tam ko es patiešām vēlos(( tāpēc joprojām stāv jautājums Elisanda vai Unastyle...Vienīgi par Unastyle es nevaru atrast pietiekami informācijas-visas cenas un nodarbības tur nesaprotami izskaidrotas.((
06.12.2013 17:59 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Winterra , dažādas pēc būtības, jā. Taču modes dizaina programmās apgūst arī visu teorētisko aspektu, pamatus, un patiesībā visas zināmākās LV stilistes, kas strādā ar tēlu veidošanu, piemēram tikai dažas nosaukšu - tās pašas Salceviča, Čečina, Miklāva, Altmane utt , visas ir studējušas modes dizainu LV vai ārzemēs un šeit bieži piestrādā par pasniedzējām profesionālajās skolās. Tā kā secinājumus šādus tādus var izdarīt. Pie tam no potenciālo klientu puses profesionālo mācību centru izglītība nekotējas.
Karīna, ja konkrēti Bodyart, tas tas, manuprāt, ir iekļauts visās nopietnajās vizāžistu apmācības programmās.
06.12.2013 18:06 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Karīna, tad es Tev tomēr ieteiktu Unastyle. Ja kas neskaidrs, vienmēr var piezvanīt un pajautāt :)
06.12.2013 18:08 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.12.2013
Ņu laiciņš vēl ir, būs jādomā vēl dikti kas un kā. No sākuma jau var izmācīties Unastyle, un ja būs vēlēšanās nodarbodies ar to pavisam nopietni, tad braukt uz ārzemēm un studēt nopietni, kad jau ir visas pamata zināšanas, lai nebūtu jāsāk no nulles. Uz doto brīdi nevaru domāt par augstāko izglītību veselības problēmu dēļ. Tāpēc skatos to, ko varēšu pavilkt.
06.12.2013 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Sugar, vai nu tu reāli pati neesi spērusi kāju tāda veida skolā, vai arī esi bijusi pārāk slinka ko tādu izprast, lai teiktu, ka ar tādu izglītību klientu nav. :D:D Dienas anekdote, paldies!
06.12.2013 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
:D man ash galvaa saaka pulseet, kad izlasiiju sugar rakstiito, ka tajos kursos izmaacoties, tu esi veel arii frizieris un KOSMETOLOGS! Wtf? Tu zini vispaar atshkjiriibas un buutiibu kosmetologa profesijai? Tavupraat, to kursinjos var apguut un taa sevi saukt?
06.12.2013 20:32 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Winterra, labi, ka Tev anekdote, bet es tiešām esmu "spērusi kāju " Elisandā , tāpēc vismaz par šo skolu man priekšstats ir un zinu, kāds ir rezultāts. Nezinu, kur Tu esi spērusi, jo to Tu neatklāj, tikai kritizē citu domas- iespējams, tur ir kas labāks. Pieņemu , ka arī klienti ir, - bet ,ja es tagad izvēlētos profesiju,ar ko saistīt savu karjeru, tad izvēlētos nopietnu izglītību.
Kāpēc tā vietā, lai pakonsultētu, padalītos ar SAVU pieredzi, vienīgais, kas šeit ir, ir "uzbraucieni" citu viedoklim?
Cukurvāvere, izlasīju sevis rakstīto un pašai smiekli sanāca, tāpēc, ka ātrumā rakstot, pārrakstījos, gribēju, protams , rakstīt "vizāžists" . Tai pašā Elisandā ir divu veidu mācību programmas- " Stila konsultants" un " Stilists " -pēdējā papildus Stila konsultanta mācību programmas saturam ir apjomīgi apmācību bloki " Vizāžas darbu tehnoloģijas" un "Friziera darbu tehnoloģijas", kas bija tas, ko vēlējos pateikt.
Lūk, Jums arī vizuālā tēla stilista profesijas standarts http://visc.gov.lv/profizglitiba/dokumenti/standarti/ps0124.pdf
09.12.2013 16:04 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Karīna, ceru, ka mans viedoklis Tev vismaz daļēji noderēja un lai Tev veicas izvēlēties to, ko Tu visvairāk vēlies!:)
..bet pārliecinājos kārtējo reizi, ka, pareizi daru, šeit ieklīstot tikai retu reizi kādas sakritības dēļ.
09.12.2013 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits