Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašcepta maize

 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Sveikas :-)
Šovakar atcerējos, ka, šķiet, vienīgā "liekā" un vietu aizņemošā ierīce manā virtuvē ir maizes cepamā mašīna, jo man to uzdāvināja divus gadus atpakaļ.. Lai arī cik ļoti man patiktu gatavot, ar šo procesu kaut kā neaizdegos, bet tagad nolēmu to atkal izcelt saulītē un kaut ko tomēr uzcept :-)
Varbūt codmo meitenes grib padalīties ar kādu savu īpašo recepti, kas sanāk garda, smaržīga un mīksta? Jāatzīst, ka ģimenē neesam baltmaizes cienītāji, bet sēklu maizes&co ir lielā cieņā.

P.S - googles atsauces varat neieteikt, esmu izskatījusi, šo to izmēģinājusi, bet varbūt tieši kāda no Jums vēlas padalīties ar savu iemīļoto recepti? :-)
04.12.2013 22:35 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Vai neviena mājās maizes krāsniņā necep maizi? :-)
05.12.2013 11:35 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Arī šovakar neviena nevēlas dalīties? :-D
05.12.2013 22:38 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Man arī mājās ir šī ierīce, par kuru sākumā bijām sajūsmā, maizi veikalā nemaz nepirkām, bet... :D Nu jau tā arī ir nogrūsta stūrītī. Receptes nekādas dižās ieteikt nevarēšu, vairāk izmantojām tās, kas nāca līdzi, iegādājoties krāsniņu. Ļoti iecienījuši bijām dažādus miltu maisījumus, ko var nopirkt veikalā jau gatavus, jāpielej tikai ūdens un dažreiz eļļa. Ciabatas, u.tml. Vēl interesanti ir tām pašām oriģinālajām receptēm pievienot klāt sēkliņas- sezama, saulespuķu, ķirbju sēklas, u.c.
05.12.2013 22:45 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Nu jā.. tā kā baltmaizi neēdam, tad variēju ar tām dažām nebaltmaizes receptēm,kas pievienotas+sēklas, graudi u.tml.. gribējās kādu interesantāku.. piemēram, ar kefīru, jogurtu vai paniņām taisītu u.tml
05.12.2013 22:51 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Bet..vai tās arī nebūs tās pašas baltmaizes tipa maizes, kas gatavotas ar kefīru, jogurtu,utt.? Man šķiet, ka tā krāsniņa nemaz nav domāta rupjmaizei, jo tai ir jāizrūgt, ne tā?
Zini, es tavā vietā vienkārši šautu uz dullo un eksperimentētu, piemēram, paņemtu parasto recepti un aizstātu kviešu miltus ar rudzu miltiem, ūdens vietā pielietu kaut vai kefīru, bet tur gan jāpapēta internetā, vai maizei ir cerība izcepties un nezaudēt formu, ja ūdens vietā būtu kefīrs. :D
05.12.2013 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits