Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paldies!

 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Tuvojas Ziemasvetki, bet visur tik daudz negativas lietas jauzklausa...:(
Man liekas, ka mees visi esam aizmirsusi, to cik laimiigi mees patiesibaa varam buut....
Taapec es veelos uzsaakt so diskusiju, ar meerki, pateikt paldies, par to, kas man ir....

Paldies, par vecakiem, kuri mani ir audzinaajusi, devusi izgliitibu un ielikusi pareizaas vertiibas
pat tad, ja esam parmijusi kadu asu vaardu, vini ir neaizstaajami!....Lai arii kadi ir vecaaki, tie tomeer ir devusi mums dzivibu un naakotni. Kadu? Tas nu ir atkariigs no mums pasiem!:))

Paldies par manu un manu miloto cilveeku veseliibu un drosiibu....taa ir lieta, ko mees reti kad noverteejam:(

Paldies par to, ka man ir cilveki, kuri man daavaa beznosaciijuma miilestibu, pat tad, kad man nav bijis speeks veltiit viniem savas ruupes un uzmaniibu

Paldies, ka man ir darbins un lietas, kuras es miilu dariit

Paldies, ka mums ir jumts virs galvas un paartika...jo ir taks tik daudzi cilveeki, kuriem nav nekaa, bet vini taa pat smaida un iet uz prieksu!

Paldies, ka man ir sirsnina pilna ar milestibu un es maaku ar to daliites!


Par ko veelies pateikties Tu?
03.12.2013 17:04 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es saku paldies par to, kas man ir maajaas - lietas, cilveki,dzivnieki! Majas pedeja laika man ir taads patverums, katru dienu gaidu, kad varesu atgriezties, samilot suni un ierauties azote miljotajam.
03.12.2013 17:09 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
būšu budzis pozitīvajā diskusijā - tavi Paldies ir ļoti klišejiski un vispārdzirdēti, nekā personīga tur īpaši nav. un savus personīgos Paldies es, piemēram, nestāstītu. otrkārt, to, kas tev ir, ir jānovērtē ikdienā, nevis vienreiz uz Ziemassvētkeim izdomāju būt pateicīga un pozitīva :D
03.12.2013 17:10 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Pieplusošos Renē, to "Paldies" būtu lietderīgāk pateikt tieši tiem cilvēkiem, kurus uzskaitīji.
03.12.2013 17:12 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Pievienojos Renē un BaCk viedoklim.
Vienīgi - ikdienā es visu laiku cenšos pateikties. Ja kādreiz iemirstas, nejūtos labi.
03.12.2013 17:19 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
René, tik pozitīva diskusija un Tu??? :D

Es gan teikšu nevis Paldies, bet

es jūtos pateicīga, ka man ir laba veselība!
03.12.2013 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Esmu vislaimīgākais cilvēks pasaulē, jo man ir tāādi draugi (l) Bieži viņiem saku paldies tāpat vien - bez iemesla

Paldies arī varu teikt, ka man apkart ir cilvēki, ar kuriem varu runāt par visu, bet tajā pašā laikā - par draugiem viņus vēl nevarētu saukt :D Cilvēki, kuriem uzticos :)

Protams, ka es mu pateicīga par šo - man ir ģimene, veselība, un vēl miljons lietu, kuras it kā ir tik pašsaprotamas :)
03.12.2013 17:24 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Vispār, iedomājos, ka dažreiz dzīvē tomēr ir situācijas, kad visiem paldies nevar pateikt.. Jo gluži fiziski, nezini jau, kuram jāsaka.. Šobrīd dzīves situācija ir tāda, ka palīdzība nāk no visām pusēm, svešiem cilvēkiem pat.. no visas Latvijas. Lūk, vņus katru apskaut gribētu, pateikt paldies.. un vēlu viņiem to labāko, galvenais, veselību!
03.12.2013 17:32 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es saku Paldies Cosmo meitenēm, jo šeit var visu - uzzināt savu diagnozi un to, ka būsi stāvoklī; vai tieši pretēji, ka nekādā gadījumā neesi; iemācīties pareizi raksīt, jo šeit mazāk svarīgi ir tas ko kāds pasaka, svarīgāk ir kā tiek lietoti komati; paldies par to, ka šī vienmēr būs vieta, kur meitenes nebaidīsies atbildēt provokatīvām diskusijām un troļļiem; paldies par to, ka Jūs vienmēr būsiet tās, kuras pasaka, ka es vai pilnīgi vienalga kura ir resna un neglīta; vai tieši pretēji Jūs līdz sviedriem aizstāvēsiet apvainoto personu diplomātiski piekrītot paustajam viedoklim; paldies cosmo meitenēm par cinisma un sarkasma devu; paldies arī tām, kurām mīļotie lido ar helokopteru pakaļ uz darbu, paldies tām, kuras nenogurstot stalkero personu un atklāj viņu melīgo i-dzīvi. :D
Paldies Jums visām, jo šajā visnotaļ vienmuļajā laikā, kad dienas paiet neko nedarot, Jūs spējat likt man smieties līdz asarām, raudāt par slimīgu stulbumu, dusmoties par niekiem un aizdomāties par tām vērtībām, kuras ieņēmušas manā dzīvē otršķirīgu lomu. :D Jūs esat super, vēlreiz Paldies. :D
03.12.2013 17:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits