Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hand-made lietas, tirdziņi

 
Reitings 36
Reģ: 27.06.2013
Vakar biju Spice Home un tur bija vairāki stendiņi ar pašdarināto produkciju, redzēju diezgan daudz Adventes vainagu (20-30 ls), dažādas piespraudes, matu aksesuārus, ziepes, drēbes utt. Diemžēl pircēju gan praktiski nebija pie šiem stendiem...
Tad nu aizdomājos, kā ir ar Jums? pašas arī kaut ko taisat un tirgojat? :) Vai varbūt Jūs iepērkaties šādos hand-made stendiņos/tirdziņos/veikalos? Es godīgi sakot nekad neko tādu nepērku un pat ja vēlētos pirkt, tad visticamāk nevarētu atļauties maksāt tādu cenu par šādu preci... Lētāk jau ir nopirkt parastajā veikalā. bet gribētos dzirdēt Jūsu domas! :)
02.12.2013 17:51 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu par adventes vainagu 20-30ls nemaksātu !:D
Ja būtu kaut kas skaists par pieņemamu cenu, tad pirktu.
02.12.2013 17:53 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.07.2010
pareklamēšu informāciju, kuru atradu FB!

Šodien nejauši uzzināju, ka arī šogad Daugavas sporta namā invalīdiem ir dota iespēja Ziemassvētku tirdziņā pārdot savus rokdarbus, darinājumus, meistarojumus. Tirdziņš ir katru dienu no 10-18.00/19.00 (atkarībā no tā vai ir kāds atnācis un viņus atradis) un tā līdz 23.decembrim. Izrādās, nabaga cilvēciņiem reklāma ir aizliegta!!!! Ja būs- 400Ls sods piedraudēts. It kā ir dota iespēja - tirgojiet! Taču reti kaurais zina, ka Daugavas sporta nama 2.stāvā ir tirdziņš! FANTASTISKI TAMBORĒJUMI, ADĪJUMI, PINUMI, ĀDAS SIKSNAS, ZEĶES, APBRĪNOJAMI SKAISTAS ŠALLES, filigrāni uztamborētas JACIŅAS, TOPIŅI, adītas BĒRNU (pa 1,50) UN PIEAUGUŠO ZEĶĪTES (ap 4 Ls), TAMBORĒTAS EGLĪŠU MANTIŅAS, KARTIŅAS (20 Santīmi), SEDZIŅAS, CIMDIŅI, KOKAGREBUMI u.c. ar rokām darināti brīnumi - un tas viss par ārkārtīgi draudzīgām un zemām cenām! Tirgo paši vecie tantuki, pusaklie onkulīši...viss ir skaists..līdz aizkustinājumam!!! Es teikšu atklāti, ja salīdzina tās nenormālās cenas, kas ir Berga bazāra tirdziņā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumumā...tad liekas, ka tā ir vecu cilvēku labdarība! Pastāstiet draugiem ,radiem..par šo lielisko iespēju iegādāties brīnumjaukas un lētas dāvaniņas un vienlaikus palīdzēt invalīdiem! Savādāk, bez mūsu atbalsta, tur bez reklāmas iemaldīsies retais. Kā bābulīši stāstīja...citreiz...pat vairākas stundas neviens neienāk! ..un viņi sēž un gaida...Bet kā lai ienāk, ja neviens nezin! Ziņu drīkst padot arī tālāk citiem. p.s. ja kāds nezina, kur ir Daugavas sporta nams - tas ir Kr.Barona ielā 107. sīkāk -
02.12.2013 17:54 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ja kādai interesē dzintara rotaslietas, roku darbs..Dzintars - sudrabs, lins. Auskari, gredzeni,kuloni, amuleti, pogas - var man jautāt.
02.12.2013 17:56 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
Pati taisu visādas lietiņas tīri priekš sevis un tuvākajiem. Bet šorīt vienā diskusijā ieraudzīju šādu informāciju:
Šodien nejauši uzzināju, ka arī šogad Daugavas sporta namā invalīdiem ir dota iespēja Ziemassvētku tirdziņā pārdot savus rokdarbus, darinājumus, meistarojumus. Tirdziņš ir katru dienu no 10-18.00/19.00 (atkarībā no tā vai ir kāds atnācis un viņus atradis) un tā līdz 23.decembrim. Izrādās, nabaga cilvēciņiem reklāma ir aizliegta!!!! Ja būs- 400Ls sods piedraudēts. It kā ir dota iespēja - tirgojiet! Taču reti kaurais zina, ka Daugavas sporta nama 2.stāvā ir tirdziņš! FANTASTISKI TAMBORĒJUMI, ADĪJUMI, PINUMI, ĀDAS SIKSNAS, ZEĶES, APBRĪNOJAMI SKAISTAS ŠALLES, filigrāni uztamborētas JACIŅAS, TOPIŅI, adītas BĒRNU (pa 1,50) UN PIEAUGUŠO ZEĶĪTES (ap 4 Ls), TAMBORĒTAS EGLĪŠU MANTIŅAS, KARTIŅAS (20 Santīmi), SEDZIŅAS, CIMDIŅI, KOKAGREBUMI u.c. ar rokām darināti brīnumi - un tas viss par ārkārtīgi draudzīgām un zemām cenām! Tirgo paši vecie tantuki, pusaklie onkulīši...viss ir skaists..līdz aizkustinājumam!!! Es teikšu atklāti, ja salīdzina tās nenormālās cenas, kas ir Berga bazāra tirdziņā, Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumumā...tad liekas, ka tā ir vecu cilvēku labdarība! Pastāstiet draugiem ,radiem..par šo lielisko iespēju iegādāties brīnumjaukas un lētas dāvaniņas un vienlaikus palīdzēt invalīdiem! Savādāk, bez mūsu atbalsta, tur bez reklāmas iemaldīsies retais. Kā bābulīši stāstīja...citreiz...pat vairākas stundas neviens neienāk! ..un viņi sēž un gaida...Bet kā lai ienāk, ja neviens nezin!

Ziņu drīkst padot arī tālāk citiem.

p.s. ja kāds nezina, kur ir Daugavas sporta nams - tas ir Kr.Barona ielā 107.

Nekad nebiju dzirdējusi par šo, bet tas mani kaut kā aizķēra un domāju, ka šogad aiziešu un kaut ko iegādāšos. :)
02.12.2013 17:59 |
 
Reitings 374
Reģ: 13.07.2012
uj, nepamanīju, ka lorde jau ielikusi :)
02.12.2013 17:59 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.06.2013
Sesilla, jā, cenas tiešām dārgas, visdārgākais laikam bija 35 ls, bet vainagi skaisti protams! :) Un ja vēl padomā, ka viņiem jāmaksā par telpām, tad bez liela uzcenojuma tur neizdzīvot.
02.12.2013 17:59 |
 
Reitings 36
Reģ: 27.06.2013
par invalīdu tirdziņu... viņš laikam notiek katru gadu, jo esmu 100% pārliecināta, ka viso šo tekstu jau esmu lasījusi pag.gadā!? Jebkurā gadījumā, varbūt, ka ir vērts aizbraukt, man gan Daugavas sporta nams galīgi nav pa ceļam :/
02.12.2013 18:02 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Tas teksts,kas te ielikts par invalīdu darinājumu tirdziņu nav draudzīgi vecs. Atceros,ka 3 gadus atpakaļ šitāds teksts klejoja riņķī, pilnīgi tie paši vārdi!!!
02.12.2013 18:02 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Hand-made masu produkcija man nepatīk, nespēju sevi iedomāties, piespraužot ko tādu:

vai likt ausīs šādus:

Nē, tas nav man, tādēļ arī īpaši neko neskatos tādās tirgotavās.
Un ja ir gaumīgi piedāvājumi, tad ne reti, cena ir tiešām augsta, neapšaubu, ka atbilstoša un tuvu pašizmaksai, bet nē...
Vienīgais, ko mēdzu festivālos tajās pārdotuvītēs nopirkt, ir stikla gredzeni. Tie gan man patīk un tie man var būt ļoti daudz - tā, ka varu mainīt, pēc krāsām.
02.12.2013 18:02 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Hand made produkcija mani lielākoties neinteresē. Ok, ir lietas, kas patīk - Penelopes Bowties vai tepat forumā meitene vārdā Elīna reklamē visādas greznumlietas. Bet kopumā visādas organzas brošas vai auskari, kā womankind, ielika - galīgi neuzrunā.
Ak, jā - vēl sveces, Munio Candela stilā man patīk.
02.12.2013 18:06 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Visu, ko sagribas, uztaisu pati, jā, esmu nerealizējusies māksliniece:D Kaut gan jāsaka, sava kapeika nebaltā dienā ir atlekusi no tā. Filcs, organza, pērļojumi utml. gan izraisa negatīvas sajūtas.
Nopirkusi neesmu neko, ļoti bieži cena šķiet nedaudz pārspīlēta.
02.12.2013 19:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits