Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūgums pēc padoma

 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Hei, meitenes.

Man jau kādu gadu ir tādas dīvainas sāpes krūškurvja apvidū - tā kā aizsitas elpa, ieduras, iesāpas. Viņas ātri pāriet - minūte, divas, un viss. Dažkārt tas ir sēžot, citkārt pieceļoties kājās, vienkarši kaut ko darot. Nesen tas notika, kad draugs kutināja. :D ej nu saproti.
Gada sākumā bija reizi mēnesī un retāk, nepievērsu tam uzmanību, bet tagad, pēdējos mēnešus divus, jau vairākas reizes mēnesī..

Man tāds čujs, ka tas ir kaut kas ar sirdi, resp., jāiet pie kardiologa.. Laikam?

Varat man ieteikt labus, kompetentus un ne miljonus izmaksājošus dakterus Rīgā? Nu jau pāris mēnešus nesmēķēju, pirms tam arī tikai tā, social smoker biju, eju uz sporta zāli (ne tā ka ļoti regulāri, bet nu eju), ēdu normāli, ar maķīti neaizraujos.. netieku galā.

Paldies jau iepriekš!
29.11.2013 16:25 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Ej pie sava ģiemenes ārsta, prasi nosūtījumu un iespējams tieši ģimenes ārsts ieteiks arī kādu speciālistu konkrēti.
29.11.2013 16:36 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man bija kaut kas līdzīgs- itkā sagrābj uz brīdi un atlaiž. Tāda kā asa sāpe, kā tāds īss šokiņš:D
Biju pie dokiem, pie visām pārbaudēm...iekaisis starpribu nervs. juhū.
29.11.2013 16:41 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Man arī tikko kolēģes izteica komentāru, ka moš kāds nervs.

Katrā ziņā, jā, izdomāju, ka jāiet vien pie tās ģimenes ārstes, kaut viņa man nepatīk :D

Tā ka, problem solved.
Paldies tām, kas atbildēja :)
29.11.2013 16:51 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.12.2013
Par visa organisma enerģētisko stāvokli vari uzzināt neirofunkcionālajā diagnostikā pie ģimenes atveseļošanas speciālistes Zanes Balodes. Saņemsi smalku aprakstu, konsultāciju un orgānu foto krāsās- skaidro kurš orgāns pārstrādājies vai nepietiekoša funkcija. Rīcības plānu 3 mēnešiem kā sakārtot sevi fiziskajā plānā ar dabīgo produktu terapiju. Tālr. 29229628
01.12.2013 10:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits