Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauki pavadīt laiku

 
Reitings 369
Reģ: 01.07.2010
Sveikas!
Rīt plānots dienu pavadīt kopā ar jauno randiņbiedru (tiekamies ļoti nesen), šoreiz nodarbju izdomāšana atstāta manā ziņā. Bet esmu neizpratnē ko iesākt, tādu, lai viens otru labāk iepazītu? Biju iedomājusies doties uz Arkādija parku (ceru, ka nejaucu) pabarot pīlītes, cik atceros, to tur bija ļoti daudz un diez gan interesants pasākums izvērtās. Tātad zinātājām- vai tās pīles tur vēl ir? :D Un ko vēl varētu sadarīt pēc tam? Kafejnīcas, restorāni, teātri, muzeji un kino šai reizei, diemžēl nederēs. Bet varbūt esmu palaidusi garām, vai piemirsusi, kaut ko tiešām foršu, ko padarīt, lai tas ļautu mums iepazīt vienam otru labāk? :)

Paldies! :)
26.11.2013 17:04 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Atceros, ka randiņošanas laikā tieši tāds bija mūsu plāns - pabarojām pīles un tad turpinājām pastaigu līdz Saules akmenim, kur sēdējām un dzērām līdzi paņemto teju termosā (l) Tiesa gan, tas bija oktobra sākums, nevis novembra beigas.. tagad pakaļa saltu :D
26.11.2013 17:07 |
 
Reitings 369
Reģ: 01.07.2010
Jā, tieši par to aukstumu visvairāk baidos, tā jau varētu pastaigāties pa mežaparku vai vēl kādu skaistu vietu. Bet tagad nezinu, kafejnīcās sēdēt negribās un kino noteikti atkrīt, tur nekāda lielā runāšana nesanāks.. Uz mājām vīniņu dzert arī būtu par agru pagaidām. :D
26.11.2013 17:10 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
tas gan bija ļoti sen bet...
man bija randiņš ziemā, abi tā īsti nezinājām ko iesākt, bijām centrā, un te puisis ierosina pastaigāties pa Daugavu. :D :D :D jo bija aizsalis viss, bet manuprāt, ne tik ļoti lai varētu staigāt.
26.11.2013 17:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits