Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Solārijs/solārija krēmi

 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Labvakar! :)
Šodien izdomāju,ka vēlos sākt apmeklēt solāriju,jo vēlos iegūt skaistu iedegumu. Nekad neesmu gājusi uz solāriju un tādēļ dažas lietas vēl īsti skaidras man nav.
Šoreiz vairāk vēlos jautāt par solārija krēmiem? Kādu lietojat/iesakat? Un vai lietojat arī kaut kādus pēc solārija krēmus?
Un,piemēram,kāds ir šis krēms un vai man,kā iesācējai,tas būtu piemērots?



Liels paldies jau iepriekš! :)
20.11.2013 21:58 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Krēmus pērku uz vietas (cenšos izmēģināt dažādus). Pēc solārija neko parasti nelietoju, vienīgi dažreiz kādu barojošu krēmu ziemā, pirms iešanas mājās :)
20.11.2013 22:01 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Kā solāriju iesācējai, iesaku palasīt par ādas vēzi :D Es apmeklēju solāriju ļoti sen, bet man dermatoloģe teica, ka ties speciālie krēmi padara ādu pārāk uzņēmīgu pret UV starojumu, tāpēc āda var kļūt ļoti sausa, ātri novecot, parādīties pigmenta planukumi un vēlreiz par to vēzi. Viņa teica, ka labāk lietot parasto mitrinošo krēmu, tas, kaut nedaudz, aizsargās ādu.
20.11.2013 22:03 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012

Lietoju šo.
20.11.2013 22:04 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
up :)
21.11.2013 09:12 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012

Lietoju "Radical" divfāžu sauso eļļu jau ilgu laiku, ļoti patīk.
21.11.2013 09:20 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Starp citu- varbūt kāda ir atradusi zelta bedri, kur Australian gold krēmus var nopirkt lētāk? Man tādas klusas aizdomas, ka salonos tās centas ir nenormāli uzkruķītas. Starp citu, tie paši krēmi, piemēram, "blue box" ir dārgāki nekā "Pludmalē".
Es parasti pērku tādā melnā paciņā- "Pludmalē" maksā kaut kādi 2,50, bet "Blue box" bija tuvu pie četriem latiem.
21.11.2013 09:21 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
raccoon, ebay
21.11.2013 09:22 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es jau skatos, jā. Tas melnais, kurš man baigi patīk, maksā 25 poundi. Tas ir lētāk, turklāt, ja pērk 3, ceturtais par brīvu nāk. Jāpiedāvā mož draudzenēm tāds dīls.

Bet vispār- parasti es esmu skeptiska uz lētajām solārija lietām, tāpat kā uz matu līdzekļiem, bet varbūt tiešām ir kādi analogi lētāki krēmi, kuri ir labi?
21.11.2013 09:25 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Radical eļļa ir baigi labā! Interesants pielietojums arī viņai :D
21.11.2013 09:25 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
tas miss_mia ieliktais man arī ir. Man liekas, ka viņš konkrēti smaržo pēc kkāda liķiera. Tāda alkoholiska smarža. Interesanta, patīkama, bet pat mans draugs saka, ka es ar liķieri ziežoties :D
Bet kā bronzeris viņš ir tīri tā neko
21.11.2013 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
jūs dodat priekšroku krēmiiem ar bronzeri vai bez toņa? Kāpēc?
21.11.2013 09:33 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Tavs ieliktais krēms ir pēc sauļošanās krēms, viņš ir kā mitrinātājs un reizē iedeguma pastiprinātajs, jo klāt ir paštonējošais. Pašai ir šis krēms lietoju, kad dodos uz kādu pasākumu vai velku svārkus/kleitu, lai kājas būtu tumšākas. Viņam klāt ir vēl spīdumi pavisam maziņi, bet viņi ātri pazūd.
Sugar dieva dēļ nesmērē pirms sauļošanās solārijā parastos krēmus, tas ir viss sliktākais ko var izdarīt, tāpat kā lietot eļļas kas nav profesionālā kosmētika. Tas krēms sauļošanās laikā iesūksies ādā , no šiem parastajiem krēmiem mēdz veidoties alerģijas un tad par sauļošanos vari aizmirst vismaz uz 4-5 mēnešiem un vasarā būs visticamāk jalieto Spf krēms un jāvairās no sauļošanās, jo vasaras laikā alerģija var atkal parādīties. Esmu redzējusi kā izskatās šie cilvēki ar tāda tipa alerģiju un tici man neviena tādā paskatā nedēļu negribēs staigāt.
Krēmu jau tu lieto, lai tas palīdzētu ātrāk iegūt iedegumu un lai būtu retāk jānāk sauļoties, turklāt jāatceras, ka krēmi ir dažādi ar dažādiem bronzeriem un tiem ir savs darbības lauks, vai bez tiem, tur ir tik daudz, ka katrs pilda savu funkciju, katram ir savs sastāvs,protams ir jau līdzīgi produkti.
Solārijs sausina ādu, bet tāpēc ir jālieto šie krēmi, jo viņu sastāva ir mitrinātāji, kas vismaz uz sauļošanās laiku mitrinās ādu, bet ja mājās neko papildus nelieto tad protams, ka izžūsi kā rozīne.
Reizēm tiešām apskrienas dūša, cik daudz to maļ, bet neviens jau īsti neklausās, jo katrs pats ir gudrs. Cik daudz ir runāts, ka pēc sauļošanās saulē un solārijā lietojiet mintrinošus krēmus, bet nekā neviens jau nedzird!
Pēc sauļošanās obligāti ir jālieto mitrinoš krēms, lai āda atgūtu savu mitruma līmeni, tas, ka to nedara ir ļoti liela kļūda. Ja āda ir sausa tas iedegums neveidosies, pat ja nedaudz izveidosies tas ir tikai ādas virsējā slānī un pēc pirmajām mazgāšanās reizēm pazūd. Ja āda tiek mitrināta pietiekoši, tad iedegums veidojas daudz labāk, tas ir dziļāks, ilgāk turās un izskatās daudz labāk, jo āda ir starojoša un nav sažuvusi.
Par eļļām, ja pēr tad tikai profesionālas nevis kaut kādas, jo viņas bojā ādu un solāriju stiklus, arī krēmi kuru sastāvā ir minerāl eļļas. It īpaši visi lētuči no lielveikaliem un kad viņi ''piecepjas'' tajā sauļošanās seansa laikā pie stikla, tad pēc tam viņu ir ļoti grūti notīrīt, tad iedomājaties, kas notiek uz tavas ādas.
Ar sūtīšanu ir jābūt piesardzīgiem, jo mēdz atnākt sliktas partijas, kurās krēmi ir sažuvuši, vai ir bijuši atvērti viss kas ir dzirdēts.
21.11.2013 10:57 |
 
Reitings 51
Reģ: 04.06.2009
Tavs ieliktais krēms ir paredzēts pēc sauļošanās! Viņš rada skaistus mazus spīdumiņus, bet nepatīkami smaržo, pat ļoti un pat ieejot vairākas reizes dušā, smaka nepazūd! Vienreiz pamēģināju, vairs nemēģināšu. ;)

Man pašai ir -

Ir labs, bet dārgs, man bija "lētie" AG krēmi pirms tam, kas maksā +/-20ls, neteikšu, ka baigā atšķirība, bet ja reiz nopirku - lietoju, vismaz smarža dikti patīkama. :)

Drogu krēmi u.tml. gan neko nedod, ne brūnumā, ne īsti mitrināšanā. Solāriju iepriekš apmeklēju pabieži, tā, ka daudz kas mēģināts, tagad pie dabiskā turos, ik pa laikam aizejot, lai nav pavisam liels bālums. Jo kā jau daudzas, ilgstoši ejot, pamanīju, ka āda paliek sausa, neskatoties uz krēmiem un visu citu, kas lietots.
21.11.2013 10:59 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Cukurvāvere Es lietoju dažādus krēmus, man ir gan tikai sejai, gan tikai kājām, gan pārejām ķermenim. Man viņu ir daudz un dažādi.
Man kājām ir produkts no California Tan Hot legs - šis ir sildoš produkts, bet ne kņudinoš, klāt ir bronzeri, diezgan stiprs, pēc tekstūras ir vijīgs varbūt pat paškidrs, viegli klājas, smaržo pēc kakao, pēc vairākām lietošanas reizēm ievēroju, ka lēnāk aug matiņi uz kājām un pēc to likvidācijas mazāk ataug, tas ir tas ko sola arī ražotājs - 1. lietoju tāpēc, ka draugs laimēja konkursā, 2. tāpēc, ka super labi veidojas iedegums, 3. mazāk ataug liekais apmatojums uz kājām, viens no mīļākajiem sildošajiem produktiem vismaz man.
Sejai lietoju no California Tan cypher face ar bronzeri, lietoju, šo krēmu, jo tas ir speciāli sejai, tā sastāvā ir sejai nepieciešamās vielas, kas palīdz uzturēt labu sejas ādu. Vēl reizēm lietoju no šīs firmas Cypher face instant bronze concentrate šo lietoju neapmeklejot solāriju sajaucu ar dienas krēmu un viņs ietonē viegli ādu.
Ķermenim lietoju vai nu Peace love cupcakes, viens no favorīt produktiem arī ar bronzeri, bet ļoti vieglu, pēc krēma āda paliek mīksta, samtaina, tonis ir dabisks no šī krēma, tagad provēju Bringin Sexy black ar tējas koka eļļu, tionzīnu, hennas ekstraktu ir ok, tonis izveidojās vidēji tumšs, āda pavisam maiga palika, bija uz ķermeņa dažus pumpas pēc krēma tās bija samazinājušās (krēms ieteicams tiem, kam problēmas ar pumpām/ ir aknene) pagaidām gan esmu tikai 1x pamēģinājusi , bet ir ok.
Un no mitrinātājiem lietoju hemp nation
Sanāca gari, bet cerams doma skaidra :)
21.11.2013 11:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits