Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ritma izjūta, joga, ģ.ā.

 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Trīs pilnīgi nesaistītas tēmas, lai neveidotu vēl vienu diskusiju.
1) Vai ir iespējams iemācīties mūzikas ritma izjūtu pēc 20g.v.? Varbūt skan smieklīgi, bet ejot jau mēnesi dejot, vēl neprotu izjust mūzikas ritmu. Labi tas,ka puisis vada un es vnk lecu līdz, bet gribētos pašai izprast to ritmu.
2) Pēdējā laikā nopietni apsveru domu uzsākt jogas nodarbības. Google izmeta daudz un dažādus veidus, ka esmu apjukusi, kurš ir man īstais. :D Vai te kāda ir gājusi uz jogas nodarbībām? Kur, kādās, kādās cenās, cik bieži un kāds ir rezultāts? Pagaidām sliecos uz Kundalini yogu. Tātad, interesē viss par jogu.
3) Tikpat nopietni domāju nomainīt ģimenes ārstu, jo manu tagadējo par "ārstu" vairs nevar nosaukt..tas ir skaidri redzams, ka tikai peļņa viņu interesē. Interesē ģ.ā. Rīgā,pieRīgā, kas spēj ne tikai izrakstīt receptes, bet arī uzklausīt pacienta sūdzības un dot reālus padomus, nosūtījumus pie citiem ārstiem.

Paldies! :)
19.11.2013 21:07 |
 
Reitings 55
Reģ: 25.01.2013
par kundalini jogu var paskatīties šeit http://kundal.lv/lv/, cenas ar ir zemas.
Uz jogu būtu labi labi iet divas reizes nedēļā, rezultāts katram atšķirīgs, jo arī mēs atšķiramies:)
30.11.2013 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)