Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilveeks laikam nevar gribeet visu!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Savelkot vairaaksas teemas kopaa ,es soriit aizdomaajos.Cilveeks laikam nevar panaakt visu reizee-eest visu un justies labi,pilniigi nesportot un veeleeties labu ,stingru kermeni utt.
Atcereejos sarunu ar savu radinieci.Vina man prasija,ko es izveeleetos,ja buutu loti maz atlicis dziivot(nedomaajot par to ,kaaa buus naakotnee)-eestu visu ,ko sirds kaaro ,veseliigs vai neveseliigs,vai tomeer gribeetu to atlikuso dziives dalu nodziivot "taa skaisti"-maksimaali labi justies un izskatiities?
Vina izveeleejaas pirmo,es otro variantu.Kuru varinatu izveeleetos juus?
19.11.2013 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es eestu visu, kas kaarojas. BET - es zinu to, ka man ljoti ljooooti garsho arii visaada veseliigaa un dieetiskaa paartika (protams, arii ne tik veseliigaa). Nezinu, ko izveeleetos, ja man kaifs buutu no shokolaades, chipsiem un makdonalda.
19.11.2013 18:43 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Es laikam izvēlētos otro variantu. Man garšo visādi dārzeņi un veselīgi ēdieni. Tos ēdot, es jūtos spriganāka.
Ar pilnu vēderu(pārēdies) jau pat kustēties negribās :D tikai gulšņāt, kāds gan no tā prieks?
19.11.2013 18:49 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es arī nedomājot par pēdējo stundiņu, izvēlos pirmo variantu.
19.11.2013 19:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Biezi lasot diskusijas rodas sajuuta,ka meitenes neaizdomaajas par to kaada buus veseliiba,izskats tajos 40+!Radiniece jau smeejaas,ja mirst ,tad mirs ar sampaniesa glaazi un lielu kuukas gabalu rokaas:D...
Runaajot nopietni par so teemu-laikam jau ir pienaacis taads briidis,ka daudz uz prieksu vairs neko nevaram plaanot,skatoties kas dabaa notiek....visas trakaas viesulveetras uttLaikam ir jaaiemaacaas izdziivot katra diena ar smaidu ,labu garstaavokli uttTiesi soriit runaaju ar savu mammu par so teemu....mees nezinam ,cik ilgi atlicis!
19.11.2013 19:16 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nez, tāda domāšana par to, kas būs vai nebūs pēc 20 gadiem, man nav aktuāla.. Cik nav redzēts, ka dzerot un pīpējot, cilvēks nodzīvo līdz 90 gadiem, bet cits ar veselīgu dzīves veidu nomirst jauns..
Es vairāk piekrītu tam jociņam par to, ka - nomirt veselam taču arī negribas! :D
19.11.2013 19:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zakijs-man laikam ir iestaajies taads posms dziivee,ka gribaas "sevi saglabaat" cik vien var...ja gadijumaa kas ,tad veel pedejaa briidii tomeer esmu taada zirgta:DVaru pasleepot ar pilnu atdevi(soziem ceru veel buus iespeeja),padejot Ziemassveetkos ar sajuutu,ka izskatos labi un juutos labi....!Es vairaak laikam aizdomaajos "par aiziesanu" ,sakaraa ar dabas katastrofaam...!
Iisi sakot ,cik veel atlicis,tad ar taadu labu noskanojumu!:)Ceru tomeer,ka viss aizies mums garaam...vismaz taas trakaas veetras.
19.11.2013 19:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)