cik daudz domaajat par aareejo izskatu?

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
cik dauudz naudas un vispaar briivo laiku ieguuldat tajaa, lai labi izskatiitos? mans draugs pateica taadu atzinu, ka vinam nepatiik, ka raustu uzacis! nee, un manas uzacis nav paarspiileeti tievas vai kaut kaadas nike formas diivainiites, bet parastas, random uzacis, iepriesh jau bija teicis, ka riebjas, ka velku push up utt, kraasojos! zinu, izklausaas, ka izskatos peec cacas, kas nemaak kraasoties un A izmeeru iegruuz push-up, bet nee; viss ar meeru! Vienkaarsi saaku domaat - vai maz ir jeega to naudu taa izgruust taja visaa aariskiibaa? Kaa ir ar jums? Vai jums pietiek ar minimaalismu - sakopt sevi, lai izskatiitos labi, vai jums nepieciesams ik nedeelu papildinaat kosmeetiku, garderobi, uz jums ir sii - moraali novecojushas dreebes -tendence? Kaut vai pirms izieshanas no maajas, cik ilgi taisaaties, un vai maz tam ir jeega, mans draugs vienm paarmet un saka, ka tam vienkaarsi nav jeegas...
18.11.2013 15:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Driizaak ir jaashausminaas par to, cik daudz sievieshu ir ar kompleksiem! Manupraat, tikai kaadiem 30% jaunu sievieshu vecumaa no 20 - 40 gadiem patieshaam vajag to kosmeetiku, jo ir reetaina, pumpaina seja vai kaads uzkriitosh sejas defekts, paareejaas izskataas smuki gan ar grimmu, gan bez taa. Kosmeetikas noziime ir krietni vien paarspiileeta un taa tikai lieki iedzen sievieti paranojaa. Man godiigi sakot, ir zjeel to sievieshu, kuras baidaas pat peec 10 gadiem lauliibaa paraadiities viira priekshaa bez kosmeetikas un kuras izteeree ntaas stundas dienaa lai veiktu sev visticamaak, pat nevajadziigus uzlabojumus.
20.11.2013 00:53 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Kosmeetikas noziime ir krietni vien paarspiileeta un taa tikai lieki iedzen sievieti paranojaa.


+++
20.11.2013 00:58 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ir dienas, kad neuzlieku neko no kosmētikas, jo tam neatliek laika (labāk tās 15 min veltu miegam :D ), bet rītos, kad pieceļos tomēr agrāk, uzlieku pūderi, tušu - tas arī viss :) Un tad no apkārtējiem dzirdu - oo, kur tad tu sataisījusies? :D
20.11.2013 01:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-es noteikti varu teikt ,ka man arii patiik dabiigas sejas,jo es iedomaajos uzreiz to "nogimmeeto" seju peec iznaaksanas no uudens....!Es buusu nejauka,bet teiksu tiesi to pasu atkal un atkal-katraa cilveekaa ir kaut kas skaists.Mums ir jaapriecajas par to sievieti,kuru redzam spogulii bez kosmeetikas.Ja mees nespeejam ,tad zeel,jo dziivee ir tik daudz momentu,kad muusu draugs,viirs muus redz un redzees dabiigas-ja jau mees vinam nespeejam patik ,kaadas esam,tad laikam buutu loti gruuti vinu notureet arii ar to kosmeetiku-nevar tacu cilveeks buut visu laiku ar kosmeetiku 24/7!Kaut kad vins tacu redz to IISTO cilveeku....!
Es sevi saslaveeju-pilniigi piekriitu,bet varu teikt,ka visas meitenes,kuras esmu redzejusi Riigaa dabiigas, izskataas daudz jaunaakas par saviem gadiem-tas gan.Kaapeec sev pielikt tos liekos 5-10!!!gadus?Kaapeec meitenes negrib pavilkt ilgaak savu jauniibu?Novecot paspeesim visas!:)
20.11.2013 01:18 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
kāds kosmētikai sakars ar vecumu???? aļoooo, ko jūs vispār runājiet?? es katru dienu krāsoju lūpas sarkanas, tad pēc jūsu loģikas es novecošu 2x ātrāk?? ja es lietoju pūderi lai man nespīd seja, uzreiz izskatos 10 gadus vecāka? atļaušos apgalvot, ka nē.


bet protams es arī neesmu nekāda nāra Ariela, un no ūdens iznākot neizskatos uzreiz pēc princeses. kas tad man cits atliek, kā smāķi.

starp citu, ne visām sievietēm ir tāda laime dzīvē, kad katru dienu vīrietis apgalvo, cik esi svaiga un jauna un brīnišķīga, neatkarīgi no reālās situācijas.. ko tad darīt vientuļajām, nākas kritiski sevi novērtēt un darīt labāko iespējamo pēc savas saprašanas. jo kritiski sevi novērtējot, vienmēr kāda būs svaigāka, dabiskāka, labāk izskatīsies iznākot no ūdens. tādēļ es labāk piekrāsoju savus tumšos lokus, spīdīgo degunu, un padaru savas plānās lūpas izteiksmīgākas ar spīdumu.

nav nekādas loģikas tā spriest. kur tas vispār ir pasludināts kā likums, ka DABISKS ir skaistāks vienmēr un visur?? jo dažām ir paveicies ar labiem gēniem?
20.11.2013 01:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
mau5Ja pati neesi apmierinaata ar savu izskatu, tad uzreiz nevajag teikt, ka neviena sieviete nav skataama bez kosmeetikas, jo ir ljoti daudz taadu, kuras izskataas labi arii no riitiem. Zjeel, ka tev nav paveicies vai arii visticamaak, esi kaut kur tikusi pie liekiem kompleksiem, bet nevajag nolikt uzreiz visas paareejaas no seerijas "ja es esmu krokodils, tad paareejaas nav labaakas."
20.11.2013 01:46 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
krista, paldies, tu man atvēri acis. visu laiku domāju, kam esmu līdzīga. krokodils!!! tiešām, kaut kas tur ir...

un, tev nav nekādu tiesību mani žēlot. par savām izvēlēm pilnībā uzņemos atbildību! atturēšos no personīgiem apvainojumiem, kaut arī gribētos atbildēt tev mazliet rupjāk.
20.11.2013 04:23 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
ne visām sievietēm ir tāda laime dzīvē, kad katru dienu vīrietis apgalvo, cik esi svaiga un jauna un brīnišķīga, neatkarīgi no reālās situācijas.. ko tad darīt vientuļajām, nākas kritiski sevi novērtēt un darīt labāko iespējamo pēc savas saprašanas. jo kritiski sevi novērtējot, vienmēr kāda būs svaigāka, dabiskāka, labāk izskatīsies iznākot no ūdens.


Kapec savu arieni obligati jasalidzina ar citiem? Ja tavai kolegei ir gar, biezi skaisti mati un tev planas pakulas, ko tu paruku liksi vai pieaudzesi un vispar plikpauriba iedzivosies? Un ja tavai konkurentei uz virieti ir lupas biezkas un krutis lielakas, iesi pie plastiska kirurga? Un ja vina ir ballerina ar no dabas kauliem ka vistai, badosies lidz iegusi Buhenvaldes figuru? Ja kadam tu neesi gana skaista bez kosmetikas, tad tev sho cilveku nevajag, vins var iet bekot citur. Vajag sevi novertet un nebradat savu pasapzinu dublainiem zabakiem, un vajag but mazliet paspietiekamakai.
Man nav nekas pret kosmetiku un sarkanas lupas man loti patik, tomer tas nav jadara tapec, ka kada cita ir skaistaka un ari ne tapec, lai izpelnitos viriesu komplimentus. Ja tie ir vajadzigi bez maz vai ka maize, tad ir vairak jadoma ka izskaust savas psihes tarakanus.

Interesanti kapec sievietes tik arkartigi ir ieciklejusas uz izskatu, lai pieraditu sevi pretejam dzimumam? Varbut ir verts vairak rupeties par galvas saturu nevis ar ko galva nokrasota un darit to sevis nevis apkartejo atzinibas del. Mana pieredze rada, ka viriesi vairak noverte gudru, inteligentu un ineteresantu sievieti, kura ir aizraujosi klausities, nevis skaistu lelli kura knapi prot kaut vairak par izskatisanos skaisti. :D
Vot neciesu es sievietes ar zemu pasvertejumu, jo ipasi ja vinas megina vilkt uz leju ari citas, neciesu un viss.
20.11.2013 13:24 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
skaistam cilvekam nevajag kg make up un drebju kalnus.
20.11.2013 14:06 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pie sava izskata ļoti pierod. Ja nekad nekrāsojas, tad šķiet, ka bez make-up ir pat skaistāk kā ar (bieži vien, ja reti krāsojas, tad krāsoties nemaz nemāk un rezultāts neapmierina), ja visu laiku krāsojas diezgan izteikti, piemēram, katru dienu acu laineris vai sarkanas lūpas, tad bez tā ''aksesuāra'' ir kailuma vai neizteiksmīguma sajūta. piem. es katru dienu lietoju korektoru un vieglu tonālo vai bb krēmu, bez tiem man šķiet, ka āda drausmīgi nevienmērīgā krāsā un milzīgi loki zem acīm. kad kādu laiku dzīvoju bez špakteļa, viss šķiet ok. savs atspulgs spogulī ir ļoti subjektīvs.
par komplimentiem - man biežāk izsaka komplimentus, kad esmu uzkrāsojusies, laikam jāpievienojas krokodilu pulkam.
20.11.2013 14:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Donata, man citas sievietes izsaka komplimentus, kad es tā riktīgi uzkrāsoju acis - tad ir ūūū, āāā, wow!

Vīriešiem pofig.
20.11.2013 14:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet vispār piekrītu pie pierašanas pie sava spoguļattēla. Es ar kosmētiku jūtos tā, it kā izskatītos ne pē sevis. Nevis nesmuka vai kā, vienkārši - ne tā, kā man būtu jāizskatās. Domāju, meitenēm, kas pieradušas redzēt savu seju spilgtāku un kolorītāku, ir tas pats. Zūd spēja objektīvi novērtēt.
20.11.2013 14:40 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
oj, nevaru nepadalīties ar savu jaunāko redzēto.:D 1dien redzēju,kā skuķis bija uzacis iekrāsojis ar to slapjo acu laineri:D un izskatījās,ka viņai bija roka trīcējusi:D tas nu gan bija ļoti nesmuki..
20.11.2013 14:40 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Bez kosmetikas izskatos labi. To esmu dzirdejusi no apkartejiem un milota, kuram nepatik, ak ikdiena lieku jebkadu kosmetik. Man izskats ir loi svarigs, tas nenozime, ka eju uz solarijiem un maleju seju. Vairak censos pieversties tam ko edu, sportoju, tam ko lieku uz sejas, kermena. Tas ir daudz svarigak par to kadu tusu tu lieto.
20.11.2013 14:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zili rudzi-paldies!Man loti patika!Te labi vareeja redzeet,kaa sievietes sevi redz ,noveertee un kaa vinas redz citi!
Es neakd neesmu teikusi ,ka kosmeetiku nevajag lietot vispaar un nemaz!Es domaaju ,ka vajag reizeem atdziivinaat izskatu,bet tas jaadara ar domu,nenodariit aadai launumu...
20.11.2013 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!