cik daudz domaajat par aareejo izskatu?

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
cik dauudz naudas un vispaar briivo laiku ieguuldat tajaa, lai labi izskatiitos? mans draugs pateica taadu atzinu, ka vinam nepatiik, ka raustu uzacis! nee, un manas uzacis nav paarspiileeti tievas vai kaut kaadas nike formas diivainiites, bet parastas, random uzacis, iepriesh jau bija teicis, ka riebjas, ka velku push up utt, kraasojos! zinu, izklausaas, ka izskatos peec cacas, kas nemaak kraasoties un A izmeeru iegruuz push-up, bet nee; viss ar meeru! Vienkaarsi saaku domaat - vai maz ir jeega to naudu taa izgruust taja visaa aariskiibaa? Kaa ir ar jums? Vai jums pietiek ar minimaalismu - sakopt sevi, lai izskatiitos labi, vai jums nepieciesams ik nedeelu papildinaat kosmeetiku, garderobi, uz jums ir sii - moraali novecojushas dreebes -tendence? Kaut vai pirms izieshanas no maajas, cik ilgi taisaaties, un vai maz tam ir jeega, mans draugs vienm paarmet un saka, ka tam vienkaarsi nav jeegas...
18.11.2013 15:28 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nezinu, es neesmu saņēmusi nevienu aizrādījumu. Nemālējos kā Ziemassvētku eglīte, man pat nav acu ēnas.
18.11.2013 17:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mau5-vairums viiriesi noteikti neredz pusi,ko sieviete liek virsuu,lai tas kermenis buutu skaists.
Mans viirs noteikti nespeetu dziivot kopaa ar sievieti,kura smarzo peec sinteetiskaam smarzaam.Vinam vajag sievieti,kura ir pievilciiga ,izejot aaraa no uudens-iisi un skaidri!:)
Es piekriitu,ka daudz daram savaa labaa,bet ir tacu prieks,ja dzirdam komplimentus no sava viiriesa!
18.11.2013 18:02 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Pievēršu pietiekami daudz, lai nebūtu nekādu kompleksu par izskatu un ja kādam džekam tas traucē, tad tā ir tikai un vienīgi viņa problēma.
18.11.2013 18:02 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju Sniegbalte komentāru un pasmaidīju: man IR viss pa vienam. Es nesaprotu , ko darītu, ja būtu 10 ķermeņa krēmi, 5 sejas krēmi un 4 matu maskas. Katru dienu liktu citu? Mans ķermenis taču nav izmēģinājumu laukums. Lietoju to, ko esmu izvēlējusies: kad beidzas, pērku jaunu pudeli.
Jā, paeksperimentēju ar dabīgajām eļļām un šo to, bet nekad nepērku kvantumus. Vispār uzskatu, ka labāk viens labs produkts , nekā 5 a la Body Shop vai Drogu varianti- testēšanai.
18.11.2013 18:08 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ari ir svarigi labi izskatities un es pasutitu 3 majas talak virieti, kurs man nelautu raustit uzacis, laigan nee - man tads virietis nekad blakus nebutu. Manam virietim ir svarigi, lai es labi izskatos, jo vins grib lepoties ar mani, nevis slept, ka tik kads neierauga :D
Skastumkopsana naudu ieguldu tikai uz lidzekliem nevis pakalpojumiem, manikiru +edikiru varu uztaisit pati, matus nekrasoju, uzacis pati maku izraustit. Protams, trenazieru zale un jogas abonements ir ieguldigums, kas man izmaksa ap Ls300 gada, bet uz doto bridi esmu atslegusi sos pakalpojumus un pieslegsu atpakal, kad bushu gatava atgriezties fiz. aktivitates.
18.11.2013 18:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cataleya-tiesi manas domas.Biezi briinos,lasot kaa meitenes eksperimentee ar sevi.Tiesi taa vareetu teikt.Vienu dienu viens kreems,citu dienu cits uttLai tikai smukaaka smarza,bet kas ieksaa tajaa kreemaa....?Taapat ar taam tusaam ,luupu kraasaam uttViss tacu paliek vecs!Kaapeec kraat savaa kosmeetikas macinaa vecus kosmeetikas liidzeklus?
18.11.2013 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ne par tēmu,bet pēdējā laikā es domāju-kā būtu dzīvot ar vienu labu tušu maciņā, 1 krēmu naktij, 1 krēmu dienai, 1 lūpukrāsu, vienu matu masku, 1 matu šampūnu. Bet man no katra ir pa 3-5 lietām, ķermeņa krēmi vispār desmitiem, un es pat nezinu,kāpēc ir tik daudz.
Taa dziivot ir daudz eertaak, kosmeetikas plauktinjsh arii izskataas daudz kaartiigaaks un tiiraaks. Man ir viss pa vienam - gan no dekoratiivaas kosmeetikas, gan no kopjoshaas. Vieniigi nagu lakas ir n-taas.

Mans puisis suudzaas tikai par kraasainajiem nagiem, par paareejo neko nav teicis. Bet es arii kraasojos taa piezemeeti.
18.11.2013 18:18 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Cataleya, ķermeņa krēmiem man ir izskaidrojumi-man patīk tādi ar smaržu un viena smarža man ātri apnīk,tāpēc ir dažādi,lai varu pamainīt.
Bet nu jā, tās 5 tušas man tiešām nav vajadzīgas. Bet vienmēr liekas,ka viena jauna tuša vai spīdumiņš nenāks par ļaunu. Riktīgs patērētājs un mārketinga upuris esmu. :D
18.11.2013 18:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es diezgan lielu uzmanību pievēršu savam ārējam izskatam. Es jūtos labi, kad esmu uzpucējusies, uzkrāsojusies. Pie tam mana profesija ir saistīta ar skaistumkopšanu.
Ar drēbēm man ir tā, ka vienu apģērba gabalu es nevaru vilkt visu nedēļu pēc kārtas. Kā arī ziemas jakas, zābaki man tiek mainīti katru gadu, jo es vienkārši nevaru divus gadus pēc kārtas staigāt ar vienām drēbēm.
Ar balles kleitām ir tāpat. Vienīgi mazo melno kleitiņu es velku atkārtoti, tikai pamainu aksesuārus.
18.11.2013 18:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
No viirieshu skatu punkta pushapi ir bezkauniiga maaniishanaas un vislabaakaa kosmeetika ir taa, kuru uz sejas praktiski nevar pamaniit. Ja pat viirietis saak pamaniit to, ka sievietei uz sejas ir daudz kosmeetikas, tad visticamaak, taas patieshaam ir par daudz. Atskaitot dazjus indiviidus, parasti viirieshi neieteiks savaam sievieteem izskatiities sliktaak, bet daudzas sievietes to nespeej saprast, jo uztvere par to, kaadai ir jaaizskataas skaistai sievietei, viirietim un sievietei savaadaaka. Ir biezji vien taa, ka sievietes par vienu un to pashu aktrisi, modeli utt pateiks, ka tas ir ideaals izskats, bet viirieshi tai pashaa laikaa nokomentees, ka ar taadu liktos gultaa tikai tad, ja buutu galeejs seksa bads.
18.11.2013 20:32 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2013
Man arī ir svarīgi būt smukai, un galvenokārt sevis dēļ- ja kādu rītu aizguļos un nesataisos, gribas ašāk mājās, lai varētu sapucēties. Krāsojos es tomēr maz, skropstu tuša un reizēm laineris. Mati dabīgie, sejas āda ir no mammas, kurai neviens krēms pirms 35 gadiem nav bijis, un manikīru+pedikīru pati taisu. Ļoti ekonomiski sanāk :D

Bet es nevarētu būt kopā ar tādu, kurš man neļautu labi izskatīties,man ir svarīgi,lai viņš to novērtē. Man patīk,ka viņš mani sapucējušos rāda draugiem, būdams lepns, ka tā ir viņa meitene. Un tieši tāpat man ir svarīgi,ka mani bučo ar rīta aizpampušu seju, slimu, iesnainu un saka,ka esmu skaistākā meitene pasaulē. Ja man puisis teiktu, ka riebjas,ka velku push up, tad uzvilktu viņam pašam to push up un pamātu ar lakatiņu- tādus slimīgi griezsirdīgos, kompleksainos stilistus man nevajag, paldies.
18.11.2013 22:38 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
krista

Vīrietis, kuru spēj izsist no sliedēm pušapa radītā ilūzija, ir diezgan nožēlojams :D Nevajag uztvert sievieti kā pupus uz 2 kājām, bet kā cilvēku, tad viss būs kārtībā un krūšu izmērs nebūs svarīgs.
18.11.2013 22:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vīrietis, kuru spēj izsist no sliedēm pušapa radītā ilūzija, ir diezgan nožēlojams Nevajag uztvert sievieti kā pupus uz 2 kājām, bet kā cilvēku, tad viss būs kārtībā un krūšu izmērs nebūs svarīgs.

Tad ko lai saka par pashu sievieti, kura meegina radiit prieksstatu, ka vinjas kruutis ir 3x lielaakas kaa patiesiibaa?
18.11.2013 22:51 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
krista

Visbiežāk tas tiek darīts tāpēc, lai apģērbs labāk "sēdētu" uz auguma, vai lai varētu uzvilkt kleitu ar dziļu dekoltē. Ja vīrietis iepazīstas ar sievieti tikai apaļumu dēļ, pats vainīgs :) Tādi neko vairāk par mānīšanu nav pelnījuši.
18.11.2013 22:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man šķiet ārkārtīgi nesievišķīga un manā gadījumā nepieļaujama situācija, kā Harmony par sevi uzrakstīja, ka viņai nav pat acu tušas un zīmuļa.
Man ir svarīgi veltīt laiku visām pamata sakopšanās lietām un sejas toņa izlīdzināšanai un acu uzkrāsošanai ikdienā, un kam spilgtākam iziešanas reizēs.
Bet nu te noteikti ir pieļaujamas arī ievērojamas atšķirības vecumgrupās, ir tomēr cirādāk meitenei ap 18 un sievietei pie 30 :D
18.11.2013 23:01 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Lasot komentārus, sāk likties, ka man lkm paveicies ar draugu, jo viņš nekad neko par manu izskatu sliktu nav teicis/aizrādījis :D Vienīgi to, ka man ir pārāk daudz visādu pričendāļu plauktā (redz, daudz vietas aizņem). Izsaka komplimentus gan tad, kad uzpucējos, gan tad, kad esmu trenuškās un neuzkrāsojusies...

Par tēmu... Vrbt ir tā, ka Tu nepareizi to saproti? Nav jau uzreiz jāataudzē mati visās vietās, jānolaižas un tml. Vnk viņam patīk dabīgas uzacis, ne tik izteikta forma (par pārējo arī tml). Cilvēki un gaumes ir dažādas, tas nenozīmē, ka esi nesmuka vai viņš ko sliktu ar to domā :)
18.11.2013 23:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Visbiežāk tas tiek darīts tāpēc, lai apģērbs labāk "sēdētu" uz auguma, vai lai varētu uzvilkt kleitu ar dziļu dekoltē. Ja vīrietis iepazīstas ar sievieti tikai apaļumu dēļ, pats vainīgs Tādi neko vairāk par mānīšanu nav pelnījuši.

Nu, nu. Katram ir savs tips, un ja konkreeto viirieti neuzbudina sievietes ar mazaam kruutiim, tad shaads paarsteigums ir riebiigs. Taapat sieviete nepriecaatos, ja uzzinaatu, ka kavalierim patiesiibaa ir 10 cm ieliknji zolees, lai izskatotos garaaks un svariigaaks. Arii sievieteem ir sava gaume un liela dalja, lai cik jauks cilveeks tas viirietis nebuutu, nesatiktos ar kaadu, kursh piemeeram ir stipri iisaaks par vinjaam.
18.11.2013 23:08 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
krista

Nu, es vēlreiz atkārtošos - ja ar sievieti iepazīstas tikai tāpēc, ka viņa uzbudina, tad pats vainīgs :)
18.11.2013 23:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ja ar sievieti iepazīstas tikai tāpēc, ka viņa uzbudina, tad pats vainīgs

Tad ko, iepaziities ar taadaam, kuras vinju neuzbudina? Nez, es personiigi pilniibaa saprotu tos viirieshus, kuri dazkaart nekad vairs nepiezvana peec tam, kad no riita ir blakaam ieraudziijushi pilniigi citu cilveeku. Sievietes pashas vainiigas, nav ko izlikties par to, kas neesi.
18.11.2013 23:17 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
vidusskolā tā varēju, izkāpt no gultas un prom uz skolu. es domāju, ja sieviete pēc 25 paziņo, ka nelieto kosmētiku vispār un viss ir ideāli un lieliski, hmm, negribas ticēt, vai arī tā nav realitātē, viņas sevi nenovērtē objektīvi (iedomājas, ka izskatās labāk nekā ir). varbūt tiešām ļoti retos gadījumos, ja ir labi gēni, gēni, ikdienā nekāda stresa, pietiekami miega, lieliska pārtika. es nepazīstu nevienu tādu. pareiza attīrīšana un tiešām labs sejas krēms un viegls makeup tikai palīdz, par sliktu jau nenāks.
18.11.2013 23:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!