Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Sniegbalte, netaisos apspriest šeit, cik man grūti ir nācies cīnīties, lai tiktu pie bērniņa, BET man viņa uz rokām vēl joprojām nav, lai gan laiks ir pagājis jau diez gan. Zinu, kam iet cauri citas meitenes, kurām ir pat vēl trakāk par mani. Tamdēļ ne jau Tu noteiksi kur man un citām runāties un diskutēt un kur nē.
Ar ārstiem man bija maz ko runāt, jo viņi paši man nevarēja izskaidrot, kamdēļ tā notiek ar mani kā notiek. Un nezinu gan kā vīrs man var palīdzēt noturēt dzemdē bērniņu un palīdzēt atbrīvoties no problēmām, kas liedz bērnam tur normāli turpināt augt, ja ārsti vien varēja noplātīt rokas un teikt, lai ceru, ka viss būs labi.
Galu galā, ja nevajag Tev tos forumus, tad priekš kam Tu šeit vispār nāc iekšā un māci citas sievietes dzīvot?
05.12.2013 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
194,
Cik lielā mērā Tev izpaužas astma un ko ārst saka parto saistībā ar dzemdībām?
Man ir tā, ka kopš bērnības (skolas gadi līdz kādai 7.klasei) neesmu lietojusi tos inhalatorus, bet, kad ļoti saraudos tad tā kā elpu sit ciet..
05.12.2013 19:47 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
lauvens, kur es šeit norādu,kurai nākt un ko runāt? Izteicu savu viedokli,ka nav prātīgi klāsīt intīmas detaļas forumā.
Un nezinu gan kā vīrs man var palīdzēt noturēt dzemdē bērniņu un palīdzēt atbrīvoties no problēmām, kas liedz bērnam tur normāli turpināt augt, ja ārsti vien varēja noplātīt rokas un teikt, lai ceru, ka viss būs labi.

Bet man būtu interesanti uzzināt kā gan cosmo forums tev palīdz noturēt bērnu dzemdē? :)
05.12.2013 19:50 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Cosmo forums man vispār nekā nepalīdz, es jau vienreiz šodien rakstīju, ka ienācu šeit apskatīties kā Mari iet un vai nav mazulis uz rokām. Vienkārši jūtu viņai līdzi.
Nu vari brīnīties, cik vēlies, bet nu mans vīrs grūtniecības lietās ir nu ļoti tuvu nullei, tā, ka man ar viņu runāt pat to, teiksim, cik normāli ir sajust sāpes vēdera sānos ir diezgan bezjēdzīgi. Bērnu dzemdē var palīdzēt noturēt miers. Jo topošā māmiņa vairāk pārliecinās, ka tas, ko viņa izjūt ir normāli, jo mierīgāka viņa paliek un arī bērniņš tur jūtas labāk.
05.12.2013 19:58 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Es vairāk ticu,ka Mari saglabāt mieru palīdzētu mūzika, filmas,relaksācija, sarunas ar bēbi,tuviniekiem,nevis pļerkstēšana internetā,kur uz viņas komentāriem atbild-"ak šausmas! kādi tie UK ārsti ir, piedzemdēsi zālienā" utt. Gan ārsti zina,ko dara, jo UK jaundzimušo mirstības ziņā nav nekāda lielvalsts. Šādi komentāri,kas lasāmi internetā man personīgi nenāktu par labu,kad visas pārējās baksta grūtnieci un māca UK ārstus. :D
05.12.2013 20:03 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Sniegbalte, Tu man uzdevi jautājumu un es Tev atbildēju ar savu pieredzi un pamatojumu. Par to, ko un kamdēļ dara Mari varēs atbildēt tikai viņa pati. Un viņa noteikti zina labāk, kas par labu nāk viņai pašai. Vienīgi es daļēji viņu saprotu, jo arī es esmu prom no savas ģimenes un vecajiem draugiem, tamdēļ arī man kādreiz gribas padalīties savās sajūtās ne tikai ar vīru.
05.12.2013 20:07 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
lauvens,lai veicas! :)
05.12.2013 20:11 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Sudze man viņa parasti ir ja atrodos nelielās telpās (dzīvoklis), ar maziem suņiem, kuriem ir ļoti īsa spalva. Klepus, kakla grušana un tml, iesnas. Arī sākumskolā vēl lietoju tos inhalatorus, bet tagad vairs nē.Kaut kā sāku nodarboties ar sportu, sākumā vieglatlētika, pēc tam basketbols un likās, ka pazuda pavisam. Tikai pēdējā gada laikā ievēroju, ka bieži trūkst elpas, ja vairāk jārunā, vai skaļāk, staigājot lielākus attālumus... visdrīzāk, to pastiprina arī grūtniecība, bet puie lielākas fiziskas piepūles ir smagi. Kāpnes, slīpumi un tml. Dažreiz pat guļot lielas, ka ir tāds smagums uz krūtīm... grūti elpot.
Ārsts protams, pajautāja par dažādām slimībām, bet tās tik atzīmēja mātes pasē, un tā kā es par to neesmu sūdzējusies, nav pievērsis uzmanību. Līdz šim arī neredzēju īpašu vajadzību par to sūdzēties, jo sapratu, ka tas no tā, ka pārpūlos dažreiz vnk.
05.12.2013 20:35 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Un vajag pāris kazām sabojāt jauku bēbīšmāmiņu beztēmu.

kas jums no tā labāk palika?
05.12.2013 20:40 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
194,
Nu skaidrs, paldies, ka padalījies!;) Man šobrīd ikdienā arī itkā neizpaužas(stāvoklī neesmu), vienīgi aizdomājos par to vai brīdī, kad būs lielās sāpes dzemdībās man nesāksies tā panika, kas aizsit elpu ciet..
05.12.2013 20:41 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Tām negatīvo komentāru rakstītājām varbūt vispirms vajag pašai Mari uzprasīt,kādu motīvu vadīta viņa dalās ar savas grūtniecības norisi. Un tad kaut ko spriest. Tas nekas,ka daudzas meitenes te dalās savos pārdzīvojumos un piedzīvojumos,bet uzklupa tieši Mari.
05.12.2013 20:41 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
194 manai mammai astma jau no bērnības,ir piedzimuši 5 bērni, varu pajautāt intereses pēc, kā viņai gāja dzemdībās.;)
05.12.2013 20:55 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Khkh būtu jauki, bet nu tas tā, viena no pieredzēm, jo reāli, katram tā astma savādāk izpaužas un katrā situācijā kaut kas cits. Man brālis piemēram, vispār riekstus ēst nedrīkstēja, momentā bij ciet kakls, un ar dzīvniekiem viņam arī traki gāja, lai gan, analīzēs dzīvnieku spalvas kā alergēns neuzrādījās... viņam vsp bija diezgan smagi, tagad ir ok. Tētis arī ar visādām spalvām, siena putekļiem un tml nevarēja paelpot, ja saskāŗās.
Man bērnībā nebija tā izteikts nekas no simptomiem, lai gan alergēnos bija iekļauti visi lauku un māju dzīvnieki, nekad nebija slikti palicis. Tagad, kad palieku vecāka, sākas... nezinu, no kā tas atkarīgs.
Varbūt, tpc, ka vairs nesportoju... un es parasti ātri runāju. :D Un kā pirms grūtniecības pierasts ātri iet, tad tagad no tā atradināties grūti. Tā pastaigu gaita man liekas tik ļoti flegmātiska. :D
05.12.2013 21:08 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pff, es pat komentāros nemāku īsi izteikties. :D
Sidze es nezinu, vai tas ir konkrēti grūtniecības dēļ, jo nu GA manneko neteica, arī izziņu uzrakstīja, ka dzemdēt pati varu, bet tas bija uz mirkli, kad nebija risks uz tik smagām dzemdībām... Es jau tpt esmu riska grupā i vēl tgd mazais karalis man brīnumus taisa. :D
05.12.2013 21:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es līdz 2. klasei smagi slimoju ar astmu. Jau sen, sen nav bijušas smakšanas lēkmes. Dzemdībās neizjutu ne elpas trūkumu, ne spieda krūtīs, arī panikas lēkmes nebija. Ja mana pieredze ko dod...
05.12.2013 21:27 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Uh, kas par karstu diskusiju aizgaja. Bet tas tacu cosmo.

Damas, kuram ir jau lielaki bebji, stastiet ka macijat bebjus uz podina iet? Kad saka to darit? Manam rausim jau pari gadinam, bet nu ni un ni uz ta poda. Maximums sez kadas 3min un i to man vinu jaizklaide.
05.12.2013 21:31 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
194 , mammai asta vienā grūtniecībā pat pazuda, viņa bija šokā, jo jāpūš tas inhalators katru dienu, bet ja pareiži atceros,tad mums takā rados bija dziedniece, kas viņai kkādu tējiņu vai kādu maisīmu bija uztaisījusi, bet tā jau pilnīgi cita lieta...

Lai nu kā, lai Tev veicas, un lai viss ir labi:)
05.12.2013 21:33 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es pat nezinu, vai astma kaut ko ietekmē... neviens neko nav teicis, tikai tā, spriežu, jo to tomēr norāda pie slimībām. Tpt kā man norādīja kunģa čūlas, operāciju zīdaiņa vecumā un muguras sastiepumu... tikai, cik daudz tas ko var ietekmēt nezinu.
05.12.2013 21:36 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Khkh - parasti grūtniecības laikā visas hroniskās kaites nozūd. Ļoti daudz gadījumu, kad pazūd artrīti, psoriāzes, astmas un visādas citādas kaites tieši uz grūtniecības laiku. Esmu gan lasījusi, gan dzirdējusi, gan redzējusi radiem šādu lietu. :)
05.12.2013 21:36 |
 
Reitings 346
Reģ: 27.10.2009
Ārprāts! Atliek vien neienākt visu dienu un diskusija ir uzņēmusi pilnīgi citu rakursu. Īsti nesaprotu kam no tā visa ir jēga.. (t)
Izskatās, ka šī diena nav pozitīva ne vienam vien.. :-/

Šodien biju apskatīties slimnīcu, kurā sagaidīšu savu jaukumu. Sirsniņa mierīgāka, ka zinu ceļu, cik laika aizņems, kur kas atrodas un kāds ir personāls. Man patika un esmu apmierināta! :) Iesaku ikvienai pirms dzemdībām iepazīties ar vietu, kura ir izraudzīta ;)
05.12.2013 21:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits