Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Anonīms līdz noteiktam brīdim! Lai nu kā gribētu, Mari par anonīmu grūti nosaukt.
05.12.2013 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nevajag, lūdzu, sākt fantazēt un teikt, to,ko nēesmu teikusi.
Man ir tiesības izteit savu viedokli. Jūsu problēma, ja nevariet to pieņemt.


Hahāaaaa... atgādini manu 14 gadīgo brāli un daudzus citus dumos pusaudžus, kuri zin savas TIESĪBAS! A kā paliek ar elementāru pieklājību un ētikas normām? Būtu paklusējusi, izvilkusi savu profilu no šīs diskusijas un to nebojājusi.
05.12.2013 18:51 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Mari, varbuut Tev tiesaam kontrakcijas trenin veel, bet man liekas kaut kaa neticami. Ja jau saki,ka saapes ir milziigas, tad jau iespeejams iistaaas. Es ari gribeeeju Uk dzemdeet, bet labi ka nedzemdeeju.
Siet LV, tomeer aarsti meedz paarspiileet, bet tomeer riikojas. Man bija kas liidziigs, bet es tiku pirmsdzemdiiibu nodalaa un tur guleeju,kvai nebija iistas kontrakcijas, stimuleesana utt.
05.12.2013 18:52 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
andas, nu tad es ceru, ka Tu savu vēderu slēpsi absolūti no visas pasaules, savu bērnu ietīsi n-tākajās segās, lai nenod Dievs KĀDS neierauga viņu! Un lūdzu, nepiedalies nevienā grūtniecības lapiņā, jo nekur mēs neesam anonīmas.
Zini ko, pateikšu tā, var tā dzīvot un neviens tā neaizliedz darīt, bet ne Tev ne kādam citam nav tiesības aizskart otru cilvēku, kuram ir pretējs viedoklis. Piemēram, Keitai dzemdējot nākamo karali ne tāda vien uzmanība tika pievērsta. Nu neko, mazais Džordžs jau no tā iekšā mātes miesās nepalika.
05.12.2013 18:52 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ance, nu re, ja apvainosies uz kādas foruma dalībnieces komentāriem, tātad jau kaut kas nav kārtībā. Ir tomēr jābūt savādākām emocijām, ja tev izsaka ko negatīvu meitene no foruma vai tuva draudzene, ne?

Nav jau runa par - apvainosies vai nē. Ir vienkārši jādomā, vai vajag izteikt savu viedokli un kad to vajag izteikt, tīri lietderības ziņā. Kam no tā labāk paliek? Tev pašai? Nu, skumji. Negribu palikt riebīga (un necenšos arī), bet tie komentāri ir nelietderīgi un lieki, atšķirībā no Mari komentāriem, kas var šķist interesanti tām daudzajām meitenēm, kam vēl dzemdības priekšā.
05.12.2013 18:53 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Nu tad man jābrīnās kā es piedzemdēju bērnu bez cosmo un cāļa. Laikam īsta supersieviete esmu,tāpat kā miljoniem citu sieviešu,kuras nedzemdēja internetā un par to nedalījās. Jo,manuprāt, dzemdības un bērniņa gaidīšana ir kaut kas ļoti,ļoti intīms, tā ir ģimenes lieta.
05.12.2013 18:53 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un, protams, uzrodas kāda, kurai pat prātā bērns nav un sāk komentēt... Nu, jums tiešām lielais O no tā?
05.12.2013 18:54 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
andas, aizmirsu pajautāt, KĀ Tu tik labi zini, kādi cilvēki lasa šo forumu?! Vai esi kādu pētījumu veikusi?
05.12.2013 18:54 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un, protams, uzrodas kāda, kurai pat prātā bērns nav un sāk komentēt..

Atvainojos, sajaucu profilus - tā bija cita meitene, kas teica, ka nevēlas bērnus.
05.12.2013 18:56 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Sniegbalte, iedomājies, ka varbūt citām nav tik izcilas grūtniecības un pie bērna neizdodas uz reizi tik viegli tikt, kā ierauga pirmo pozitīvo grūtniecības testu. Un tad, kad esi atkal palikusi stāvoklī, satraucies par visu un jebko, kad ārsts uz jebkādiem Taviem satraukumiem pasaka, viss ir kārtībā pat īsti neidziļinoties Tajā, ko saki, tik ļoti gribas ar kādu parunāt par savām sajūtām un tik viegli ap sirdi paliek, kad citas pasaka, ka arī viņām tā ir/ ir bijis un nav par ko satraukties. Zini, tiešām visa pasaule negriežas ap Tevi, un citiem cilvēkiem ir sava dzīve, savi uzskati un sava pieredze, līdz ar ko viņi rīkojas savādāk nekā TU.
05.12.2013 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vienkārši mēģiniet visas kopīgi ignorēt šos negatīvos komentārus un pārmetumus - nu pateica savu pretējo viedokli un lai iet tālāk.
Jūs turpiniet runāt par to, par ko arī ir šī diskusija un domu apmaiņa.
05.12.2013 19:00 |
 
Reitings 44
Reģ: 13.10.2013
Manuprāt, viedokļi šajā diskusijā var atšķirties, un tas ir tikai normāli! Mēs visi taču neesam vienādi. Bet es, personīgi, lai arī kāds būtu mans viedoklis visā šajā, uzskatu, ka jārimstas gan vienām, gan otrām. Es jūtu lielu cieņu pret sievieti, kura tūlīt laidīs pasaulē bērniņu un neuzskatu, ka īstais, kas šobrīd būtu jādara- jāapspriež viņas komentāri šajā forumā.
05.12.2013 19:11 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
100lpp miers bija, bet nenocietās... :D ganjau nekas mums nenotiks no tā, ka šeit lasa tik daudz cilvēku. Neticu, ka te tagad sēž kaut kādas tantes un domā, kau nu kas slikts kādai no mums notiktu... Vajag pašām domāt pozitīvāk un beigt ticēt visam pēc kārtas, tad arī nebūs tik ļoti jābaidās no apkārtējās pasaules un pašas sevi aizsargāsiet pret visu slikto. :)

Un nerunāsim nu par agrākajiem laikiem, jo agrāk tak arī uz pļavas, lauka un mežā dzemdēja... tā kā, tagad ir internets, tagad ir TV, un kpc gan mums neizmantot visu, ko dod plašā pasaule un iespējas? Ja var dalīties ar lietām par seksu, problēmām attiecībās, kāpēc tad nevarētu dalīties ar sajūtām šajā laikā? Iespējams, ka ne visām ir blakus tā ģimene, vīrs vai kaut māsa/mamma, vecmamma. :)

Betvispār, šodien biju pie ārsta. Nu neko, bišku mani nomierināja, pēcdivām ned jāiet uz usg vēlreiz un jācer, ka šajā laikā mazais apgriezīsies. Info no diviem ārstiem,abi tāda vecāka gada gājuma, jau pāri pensijas vecumam ar savu ''agrāk ne tā tik dzemdēja'', kas man nekādu baigomierinājumu nesniedza :D , bet nu, vismaz deva cerību, ka mazais apdomāsies un pagriezīsies. Teica, ka ja citu problēmu nebūs, tad varēs i tā dzemdēt, bet ja nebūs pagriezies, tad gan prasīšos uz ķeizaru. Manai veselībai jau labāk ir dabiski meiģināt, bet mazulītim ķeizars būs labākais variants. Vēl ja puika patiešām... Turklāt, tā kā man asinspiediens mēdz palēkāt un ir viegla anēmija, plus astma, nu nezinu, vai tikšu galā... eh. Betnu neko... tikaitagad tāds nogurums uz nervu pamata.
05.12.2013 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
melisa, ļoti noderīgs komentārs no Tavas puses.
05.12.2013 19:15 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
194, esmu internetā redzējusi ieteikumus vingrinājumiem, lai bebim puncī dabiski liktu apgriezties. Bet, protams, tas nekādas garantijas nedod. Bet, ja bērniņš negriežas, tad neko, lai ir ķeizars un miers.
05.12.2013 19:18 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Jā, tos man arī teica. Var uz sāniem gulēt, mainot tās pozas. Nedaudz smiekli par šito ''vingrinājumu'' gan sanāca, jo es naktī tā tik guļu, stundu uz vieniem, tad mostos, griežos uz otriem,aizmiegu,pēc st atkal sāk sāpēt, jāceļās un jāgriežās uz otriem.
Meiģināšu kaut ko parāpot, vai kā tā. Bet nu neliekas,ka viņam ir vieta kur griezties, jo kustības vien jau man izraisa sāpes. Tā ir, ka mazs tas vēderiņš.
05.12.2013 19:21 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
lauvēns, zini, man ir arī pie bērna nesanāca tikt pirmo reizi kā pinčuku makstī iebāza, arī man bija grūtības un vēljoprojām ir,jo bērni ir tālāk jaaudzina,bet visas tās lietas ir pārrunājamas vai nu ar ārstu, vai ar vīru. Nu nav grūtniecība kā kārtējā jaunā kleita,ko ar visiem apspriest un vēl zīmolu nosaukt,tāpat kā te jau tiek meklētas aukles nedzimušiem bērniem un klāstīti kāds vārds būs nedzimušam bērnam.
05.12.2013 19:31 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Es nevarēju neienākt un nepateikt neko, ja jau mans niks (kaut nepareizs) tika pieminēts.
Cerams, ka Mari tiks galā un viss būs brīnišķīgi, dēliņš būs vesels un ātri abi tiks mājās, bet es arī esmu viena no tām, kas cer, ka viņas bērniņa dzīve turpināsies ārpus šī foruma. Par anonimitāti - Mari jau sen nav anonīma un nevajag pat stalkot.:)
Bet nu katrā ziņā - veiksmi un sūtu labas domas.:) Kad ieraudzīs mazās, rozā rociņas - tad visas sāpes aizmirsīsies.:)
Atceros, kā es - dzemdībās domās solījos sev, ka nekad vairs. Tā ar visu nekad piesaukšanu esmu 2 mazu bērnu mamma.:)
05.12.2013 19:31 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Cerams, ka Mari tiks galā un viss būs brīnišķīgi, dēliņš būs vesels un ātri abi tiks mājās, bet es arī esmu viena no tām, kas cer, ka viņas bērniņa dzīve turpināsies ārpus šī foruma. Par anonimitāti - Mari jau sen nav anonīma un nevajag pat stalkot.
Bet nu katrā ziņā - veiksmi un sūtu labas domas. Kad ieraudzīs mazās, rozā rociņas - tad visas sāpes aizmirsīsies.

oj, šim nu es piekrītu uz visiem 100%. sūtam labas domas, lai arī kā nu tur būtu ar to visu.
05.12.2013 19:35 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Arī es sūtu labas domas viņas bērniņam,lai ilgi nemoka mammīti,jo arī pati atceros,cik sāpīgi tas bija un liekas,ka laiks velkās. Pašai Mari novēlu saprast,ka ģimene, grūtniecība un bērns ir svēta lieta un pašai to ir jāsargā,jo neviens cits to nedarīs.
05.12.2013 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits