Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Mī un žē. Kura gribēs, tā aizies. Mātes pases nebija pirms 15 gadiem. Ko jūs tā iespringstat?
18.06.2014 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Ir tāda ne ta māņticība, ne ta kas, ka līdz gadam nevajag likt bēbuka bildi. Var kādam noskaust, var labi nevēlēt un tā. Esmu tikai facebook, tur var paslēpt profila saturu no svešiem cilvēkiem un nedraugu manā draugu listē nav. Jā, ir kāzu bilde - buča zagsā, jā ir bilde pie RDzn nama, bet tas arī viss. Es priecājos par draugu bildēm, viņi par manējām. Tāpat visus nošokēju. Nevienam jau nebiju teikusi, ka gaidam mazo :D
18.06.2014 17:56 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ķirsīt, vai Tev viss kārtībā? Vai kas nomāc? Ja vēlies aprunāties, droši vari raktīt PM. ;)
18.06.2014 17:56 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Pastastishu par savu pieredzo ar osteopatu.

Pirmaja reize aizgaju un vispar nesapratu, ko ar manu bernu dara. Izstastiju dzemdibu stastu un no ta osteopats izsecinaja, ka dzemdibas mazais tika ta ka saspiests no kakla lidz dibenam.
Teicu ari, ka mazais kakaa 1x diena ar loti zalu, smirdigu kaksi (pediatre gan teica, ka tas ir ok). Nu tad tas chalitis kko tur padarija ap vederu un teica, lai nakam velreiz. Man izskatijas pec pilniga sharlatanisma, tachu izdomaju aiziet velreiz, jo man to apmaksa apdrosinasana. Un nakamaj diena pec apmeklejuma mazajam bija loti labs kaksis - tiesi ka vajag. Bet tikai viens.

Nakamaja reize jau panemu viru lidzi, lai tas spriezh, jo man tas viss neiedvesa nekadu ticibu. Viram loti patika tiesi tas cilveks, teica, ka vins izstaro ipashu labu energiju. Kops pedejas vizites pagaja 1.5 nedela un mans delins kops tas dienas normali kakaa - dzeltenu, graudainu kaksi. Iesim velreiz un domajam ari pashi paarsteties pie vina.
18.06.2014 17:58 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Dominika,maneejais piedzima 31.03. Tev,laikam, 30.03,ja?
Vispaar forshi palasiit, tik daudzas lietas briizjiem sakriit. Atceros, ka rakstiiji par to knupja spljaushanu aaraa. Mums speciaali shim iemeslam ir mazs spilventinjs, ar kuru knupi piestuteejam, tad, kad vinjs to vairs negrib, tad pasit malaa :D
Un par TV arii tas pats. Tikai, es vinjam censhos neljaut luureet, jo, bojaa tomeer actinjas.
Vakardien gaaju uz veikalu, mazais bija riktiigi nikjiigs pirms guleeshanas. Atnaacu maajas, bet shis mieriigs teetim kleepii, skataas PC ekraanaa kaut kaadas fuures :D
18.06.2014 17:58 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mans mazais ar TV skatās un runājas, arī pie PC ir ļoti klusiņs un skatās ekrānā!
par to acu bojāšanu, ko Tv vispar var nodarīt actiņam??? visi saka ka TV ir slikti, bet kad pajautaju kapēc atbildi nesaņemu! :D
18.06.2014 18:04 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Manējai ir temperatūra 37,9 pēc potes. ko man darīt? :( Paracetamola svecīti ieliku, bet tā ir derīga bērniem līdz 7kg, meitai ir7,4 un 5 mēneši. :/ Esmu satraukusies.
18.06.2014 18:10 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Kustīgās bildes kairina nenobriedusho nervu sistēmu. No paarslogotas nervu sisteemas rodas visaadi briinumi - slikta guleesana utt. Arii acis nemaz nespeej izsekot kustiigai bildie.
Aj, bet taa jau tikai mana kaut kaada paarlieciiba, jo gulj vinjs nevisai labi arii bez visa TV :D + es biju/esmu iedomaajusies, ka vienkaarshi nav labi. :)
18.06.2014 18:12 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Aijaijaaa - aha, man 30.03. Nu skaidrs, palaidu tavu datumu garam, jo taja bridi matus plesu dzemdibu nama :D
Tiesam, man ari patik palasit, ko komente tas, kuram bebishi ap 3 menesi - nu tik daudz kas kopigs. Tapec secinu, ka tas viss ir normali un tas ieklauts attistibas planaa :D

Manam delam tagad topaa ir rokas mutee bazt. Pilnigi visu kulacinu, ja varetu, iebaztu ari abus! Un loti vicina kajinas, tas laikam no purkskiem, izskatas pec tada karatista.

Knupis ta ari neturas mutee, visu laiku ar roku japietur.
Ka tavejais - galvinju jau normali tur, kad uz vedera dzivojas? Vispar, patik uz vedera dzivoties?

Kakje - par TV saka, ka slikts maziem berniem apziniga vecuma, jo berni pa tuvu sezh un tad tas boja redzi. Bet tik mazins man normala attalumaa. Ir tachu loti daudz visadi spec raidijumi, ko likt TV, lai mazie seko lidzi. Ka piemeram sis:

https://www.youtube.com/watch?v=2rKYZ_BGxPM

Visar tas baby einstein ir labs :)
18.06.2014 18:14 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Dominika, aj, man tie dzemdiibu datumi beigaa bija kaadi 3. Katrs aarsts teica savu :D
Beigaas saaka ierosinaat, un pashaa finaalaa naacaas izkjeizarot 31.03, dazjas minuutes pirms 1.apriilja. Beigaas nemaz nebija speeka un laika atziimeeties, ka piedzimis.

Jaa, jaa, kulaki un pirksti ir topaa :D Kaa ar mantaam, jau satver vai censhas to dariit?
Un galvinju tur labi, tikai, es jau te raktiiju, ka peedeejaa laikaa, noliekot uz veedera, galvu celj saaniski, nevis taisni, nezinu, kaapeec taa. Bet vispaar, uz puncha vinjam nevisai. Max 5min.
18.06.2014 18:24 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Landa,mana daktere teica dot panadolu,ja ir 38 un virs.
Var ari nurofenu.
18.06.2014 18:24 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Dominika - mans dēliņs ar stūķē rociņas mutē, paladziņus arī saķer un mutē iekšā, arī jaku ģerbji nost un stūķe mutē, arī mantiņas jau satur rociņās, pakrata un tad taisna ceļā uz mutīti :D visu laiku nosiekalojies, šodien knupi pats paņema un itka centās mute iebāzt, bet nu nesanaca, palīdzeju :)
18.06.2014 18:26 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Landa - es pēc potes devu ibustaru, uzreiz kā mājās atnacām un tad pēc 4 stundam vēl un temperatūra nokritās
18.06.2014 18:28 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Par TV skatīšanos arī esmu dzirdējusi, ka tās kustīgās bildes par ātru viņiem un tas var ietekmēt miedziņu - bet manējai bez visa TV (vispār nerādu) knosīšanās un dīdīšanās. Tā kā nezinu vai taisnība vai nē.
Jā-mana ar visu stūķē mute, tagad arī kad spēlējas u aktivitātes paklājiņa, tad ar visu spēku mēģina piekarinātās mantas mute dabūt un dusmojas ja nesanāk :D Un reizēm tik dziļi pirkstus iebāž mute, ka sāk rīstīties vai pat atgrūst ja pēc ēšanas.
Dominika - Tu biji kaukur Rīgā pie osteopāta? Pie kāda ja nav noslēpums? Es dikti gribu savu beibi aizvest pie kāda laba.
18.06.2014 18:39 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Par tām dāvaniņām no aptiekas vnk jāparāda mātes pase un viss, nekas nav jāpērk, tikko dabūju.

Sarpturs vairāk paredzēts tikko dzimušam.

Tur ir mazs, vienreizējs paladziņš, 2 krūštura ieliktnīši, Evian mazā ūdens pudele, bērna pudelīte, jūras ūdens maza pudelite, dzelzs preperāts maza pudelite, magnija pulveritis vienai reizei.
Paraudziņi vienreizējie -
*bēbja ķermenim visādi,
*zobupastas paraugs.

Un pilns ar visādiem bukletiem + grāmata par krūtsbarošanu.
Un viss, nothing special. ;)
18.06.2014 19:11 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Maziem bēbīšiem nav labi radīt tv, jo viņiem actiņas, redze vēl nav tik labi attīstījušās, vai kā to pateikt, un bildes mainās pārāk strauji, lai spētu izsekot. Kā arī - ļoti jāseko līdzi, lai bērns neskatās uz aizmuguri, nu tā - caur pieri, tādēļ skatieties, lai bērnam aiz muguras nav nekas tāds interesi piesaistošs, lai nav vēlāk problēmas ar actiņām. Tas, ka patīk tv - tas ir visiem - skaņas, krāsas bildes - bet - vai vajag tik maziņam. :)

Par to dāvaniņu - nu ko cepaties? varētu padomāt, ka tur miljonu dala un jums nesanāks - ja vajag - ejat pakaļ, parādiet, ko tur prasa un miers. kādreiz Milupa dalīja pirmās karotītes komplektu, tur vajadzēja reģistrēties un ar kodu uz aptieku iet - ne Mātes pasi, neko neprasīja, pie tam - teica, ka ļooooooti reti kurš vispār nākot tādai dāvanai pakaļ, bet komplektiņš labs - putra, biezenītis, karotīte un grāmatiņa par piebarojumu.
18.06.2014 19:25 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Rādīt nevis radīt.
18.06.2014 19:26 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Kāda minēja,ka mazais knupi nemāk sūkāt, ka jātur vislaik. Varbūt vajag pamainīt knupi, jo mania sākumā bija tas avent knupis (kas ir tads taisnāks) un arī nesūkāja, jātur ar pirkstu bija, Tad nomainīju uz tādu kur apaļš gals un nu jau ir krietni labāk, šitai patīk labāk.
18.06.2014 19:33 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Ai, uzkāpusi temperatūra uz 38,3 un mazā itkā smaida, tik tāda sagurusi izskatās, izdzēra tējiņu visus 100ml, bet kā ņemu rokās, tā raud, varētu būt tā, ka sāp viņai kājiņas?
18.06.2014 19:41 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Es te par to knupi mineeju...
Nu nezinu, pa sho laiku esmu nomainiijusi kaadus 3. Saakumaa devu avent, to plakano, tad nopirku Tommee Tippee,ar taadu apaljaaku galu. Meegjinaashu paeksperimenteet un nopirkt veel kaadu, varbuut lielaaku, taadu kursh no 3+meen. Bet baigaa naudas teereeshana shitaa mekleejot.
18.06.2014 19:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits