Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Muša, manuprāt tu pa daudz satraucies, par to pašu velšanos, mans puika sāka velties tikai 3.5 mēnešos un ilgi vēlās uz vienu sānu, man jau likās varbūt tonuss vai kas, jo izteikti vēlās, vispār miera nebija, dienu nakti riņķoja, dažbrīd līdz apnikumam, uz otru sānu sāka velties, pat īsti nepamanīju kad, bet nu pagāja vairāk kā mēnesis, tāpēc es uzskatu, ka tu lieki satraucies, tavs bērniņš noteikti velsies un darīs visu citu, kas mazajam ķiparam jādara, mammītei pacietību. :)
the_one, man liekas, ka tas ir normāli, ka mazais tā planē, nu mans arī tā darīja, peldēja uz vietas, es nevienā momentā nepadomāju, ka tas ir kaut kas nepareizi, viss ko mazais dara, domāju ir viņam pareizi, protams, ja viņš neraud tajā momentā. :)
Vakar sāku izmantot blenderi, iepriekš mazajam ēdienu spaidīju ar dakšu, tagad domāju, kur biju ātrāk, sablenderētu mazais ēd ar gardu muti, jo ir forša putriņa, un es nevaru nopriecāties, cik mazais smuki ēd. Atradu arī sulas spiedi, tā gan ir saimnieces, bet super, tieši sapņoju par sulas spiedi, vakar izspiedu no 5 burkāniem sulu, izdzerot bija tāda sāta sajūta, ka nutik, un vēl veselīgi. :) Mazajiem var dot sulas tādas, vai labāk atšķaisīt ar ūdeni lai nav pa spēcīgu?
16.06.2014 11:51 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Muša
Es ari domāju, ka Tu par daudz uzvelcies un līdz ar to mazai uzvelkas. Man ir tā, ka vīrs visulaiku nav blakus (ārpus LV) un līdz ar to man ir gan fiziski gan emocionāli grūtāk vienai. Man reizēm ir tā, ka es pie mazākā viņas pīkstiena uzvelkos un pat apraudos, jo pati esmu uzvilkta. Tad padomājot secinu, ka patiesībā iemesls ir nevis mazajā, bet manī pašā un ar mazo viss ir ok. Pašai jānomierinās un tad arī vieglāk ar mazo. Jo cik dzirdēts, ka mazie ietekmējas no mums. Saprotu, ka viegli runāt, bet grūti izdarīt, jo pa šiem 4 mēnešiem ļoti bieži pašai ir bijušas asaras, emocijas utt..

Vēl varbūt vari aizvest mazo pie osteopāta. Pati gan neesmu bijusi, bet apsveru domu aizvest, lai paskatās vai viss ok un moz dīdīšanās naktīs izbeigsies :D Cik noprotu, tas gan dārgs prieks un rindas laikam ar pagaras. Bet varbūt ir jēga mēģināt? Nesaku, ka Tavam mazajam kaukas kaiš (visticamāk ka nē un viss ir ok). Starpcitu - varbūt te kādai ir pieredze ar osteopāta apmeklējumu?
16.06.2014 12:16 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Osteopāte Velga Zaļaiskalns pieņem Rīgas kinostudijā maksā tikai 30 eiro par reizi, citi maksā visus 60, bet neuzskatu, ka viņa sliktāka, manam mazajam palīdzēja un reāli to redzēju, redzēju lietas, kas izmainījās. :)

Un mazais tiešām jūt, ja mamma stresā un neapmierināta, tāpēc bērns arī kašķīgs. Tad jāpavero vai ar citiem esot kopā mazais arī tāds pats vai kaut kas uzlabojas.
16.06.2014 12:22 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Es zinu,ka par daudz uzvelkos,ka mazais nikojas ta man nervi netur un nak virsu raudiens. Bet vins man savos 4.menesos ir tik daudz raudajis,ka es tiri psihologiski nespeju to vairs paciest.
16.06.2014 12:22 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Liliii
Varbūt viņa varētu paldzēt arī manējai,lai nekonosās un nedīdās naktī? Jums arī miegs uzlabojās pēc tam?
16.06.2014 12:28 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Muša, es saprotu, ka nevar izturēt bērna raudāšanu, man reti kad tā raud, ka nekas nelīdz, vienkārši niķojās, tad es arī uzvelkos, ja visu laiku tā būtu, ka raudātu, es justos tāpat kā tu, vai vispār nojūgtos, bet vismaz nesatraucies par to, ka bērns neveļas uz otru sānu, par to, ka neņem mantiņas, par to gan, lūdzu nesatraucies, tavs mazais jau veļas uz viena sāna, un tas ir jau labi. :)
16.06.2014 12:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
saule - ar miegu mums baigās problēmas nav, nu baigi neknosās, bet man tāpat daudz ceļas augšā, lai ēstu, bet to neuzskatu, ka baigi problēmu, jo vienkārši uzskatu, ka bērni naktīs ceļas. Bet šito tieši jautāju, tad saprotu, ka to knosīšanos un nemierīgo gulēšanu sakārto gan.

Manam bija kreisās puses asimetrija, galva bija šķībāka, pēc pirmās reizes jau galviņas šķībums izmainījās uzreiz un mazais sāka velties ļoti daudz uz to pusi uz kuru gandrīz nevēlās, arī saspringums plecos (tāpēc vedu) mazinājās acīmredzami. Kopā biju 2 reizes un ar to pietika.
16.06.2014 12:40 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Vienu bridi bija labak,bet tagad mazais atkal sacis raudat,vai drizak nikoties,jo man nav speka vinu stundam ilgi nesat uz rokam. Tapec cereju,ka mazais pats sevi spes izklaidet nemot mantas un spelejoties,jo ar mani speleties vinam ari nav interesanti.

Brunette,par to nojugsanos-es loti labi apzinos,ka pirmaja menesi nebiju talu no ta un sobrid baidos atgriezties taja elle.
16.06.2014 12:41 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Liliii - mājas lapā rakstīts, ka vizīte pie viņas 40EUR- laikam cenas cēlušās.
16.06.2014 12:59 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Saule

http://www.mc8.lv/osteopatija-berniem.html - bērniem 30 eiro. ;)
16.06.2014 13:07 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Saule, berniem lidz gada vecumam 30€
16.06.2014 13:09 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
jā, paldies, nepamanīju. Jāpamēģina būs pieteikties.
16.06.2014 13:18 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Cik gan grūtas ir tās dienas,kad ir uznācis besis,kad nezini iemeslu un plusā visam zīdainim kreņķīga diena,raud ,raud un raud,kaut pašai gribas ielīst gultā,neko nedarīt,varbūt vienīgi paraudāt spilvenā - tapat vien!
16.06.2014 13:26 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Šarmantā, jaa, jaa, taa ir! Un, jo lielaaks Tev pashai krenjkjis un gribeesi,kaut vinjs bishji ilgaak paguleetu, jo aktiivaaks un nikjiigaaks mazais buus! Mums tas raksturiigi ;)

Man veel viens jautaajums, kursh satrauc- kad nolieku chali uz puncha, vinjs galvu celj nevis taisni uz augshu (ko agraak dariija), bet gan uz saanu. Kaapeec, tas ir normaali?
Bet, kad turu, piemeram, kleepii, vinjs galvu tur stabili, arii tad, kad lieku sev uz puncha, tad viss ir ok, bet shis variants tieshi tad, kad nolieku gultaa vai uz paklaajinja.
16.06.2014 14:08 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Aijaijaaa - mans tagad tiesi tāpat sācis darīt, agrāk smuki turēja, tagad uz sāna, tā dīvaini izskatās, bet nu es neuztraucos, jo viss parējais itka ir ok, laikam uznācis kautkads dīvainību posms
16.06.2014 14:12 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Aj, nu tad vienkaarshi jaabeidz par visu satraukties un jaasaprot, ka tas ir normaali un paarejoshi! Bet zini, taads mierinaajums sirdii, kad saprotu, ka ne mums vieniigajiem taa :D
16.06.2014 14:14 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Sveikas,jaunās dāmas! :)
Tikko piereģistrējos,tāpēc neesmu informēta kādas tēmas šeit jau izrunātas.
Vai kādai ir personīga dzemdību pieredze Siguldas vai Bulduru slimnīcā,kādas atsauksmes?
16.06.2014 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 1395
Reģ: 18.03.2012
Patricija
Vari jautāt par dzemdībām Bulduros man, ja kas interesē.
16.06.2014 14:45 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Betija Aizsutīju Tev vēstuli.
16.06.2014 14:52 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Čau, meitenes!

Sen neesmu rakstījusi, atpūšamies pa dārzu, nemaz neprasās pie datora, tāpēc šoreiz garāk izrakstīšos, gribas pastāstīt, kā iet :) Šodien manam dēlam 9 mēneši!

Apakšā 3 zobi un augšā divi. Kā jūsu bēbjiem bija - zobi nāca kā pēc grāmatas (2 vidējie apakšā, 2 vidējie augšā utt)? Manam dēlam tā nav :D Sākumā 2 apakšā, tad trešais apakšā, tad viens augšā, bet otrais, nevis viens no vidējiem un tad tikai viens no vidējiem augšā. Gaidām nākamos :)

Vēl šobrīd top tēma ir gulēšana - mācu dēlam aizmigt savā gultiņā pa dienu. Reāli jau pati esmu vainīga, jo pieradināju pie šūpināšanas - ratos, krēsliņā, bet tā taču nevarēs mūžīgi (pirmkārt jau tāpēc, ka ne vienmēr ir iespēja iziet ārā ar ratiem, otrkārt tāpēc, ka šūpuļkrēsliņš jau sen kā par mazu). Jūsu mazuļi visi smuki aizmieg gultiņā, vai ne?

Vēl viens foršs jaunums bija iedot puikam zemeni no Omes dārza - nu tiiiik smieklīgas sejas izteiksmes, bet garšoja, prasīja vēl :D

Vakar nopirkām saliekamos ratus, līdz ar to pārdodam savus mīļos, tumši zilos Roan Marita (kulba + sēžamā daļa). Auduma daļas šobrīd veļas mašīnā, tāpēc neesmu sabildējusi, bildes būs rīt, bet ja kādai interesē, tad droši rakstiet privāti. Man ļoti patika šie rati, vienīgi mūsu mašīnā pārāk mazs bagāžnieks, bet apnicis kulbu likt salonā, apakšu bagāžniekā, tāpēc arī pirkām saliekamos. Un man vienai bez auto arī vieglāk ar tādiem.
16.06.2014 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits