Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
wow,stellaglmr,malacis.
Ko tieši tu darīji grūtniecības laikā? Kādas sporta aktivītātes?Es neesmu stāvoklī,bet ja tomēr kādreiz dzīvē būtu gadīsies,tad aktīvi sportošu,tikai nav ne jausmas ko drīkstētu.
02.12.2013 14:52 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Paldies, par jaukajiem vārdiem.

Man liekas, ka jau pašā sākumā te tika noskaidrots, ka mēs lieliski iztiksim bez visādām negācijām. Tā kā, Meiteniit, droši vari iet un palasīt kaut ko, no kā tev ir kaut vismazākā sajēga, nezinu, tur par lupatām, vai kaut ko tml. JO, bērna svars nav pilnībā atkarīgs tikai no mātes ēšanas paradumiem vien. Tas pats arī uz Lexxy viedokli, jo tad sanāk, ka es mammai biju āusmīgs bērns, ar nez kādām šausmīgām problēmām, alerģijām un vēl nez ko, jo piedzimu 4.4. Tikai, tajā laikā ne tikai eklēri nebija pieejami, bet mani vecāki dzīvoja laukos, kur viss bija pašu audzēts, turklāt, mamma strādāja smagu, fizisku darbu līdz 7 mēnesim un svarā pieņēmās minimāli, ap 10kg... Un redz kā, kāds monstrs no tā sanāca... tikai nekas, ka man nav alerģiju un vispār slimoju ļoti reti (saaukstēšanās, vīrusi un tml slimības).
Pilnīgi riebjas, ka nezin, bet maļ vienu un to pašu visu laiku.

Un grūtniecība jau nu noteikti nav tas labākais laiks, kad sevi ierobežot ar kaut kādām diētām, jo tad organisms vislabāk pats jūt, ko viņam vajag un ko nevajag.
02.12.2013 14:57 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
?Es neesmu stāvoklī,bet ja tomēr kādreiz dzīvē būtu gadīsies,tad aktīvi sportošu


Ooo,es šitā arī teicu. Un arī grūtniecības sākumā biju baigi apņēmusies katru dienu vingrot. Šad tad pavingroju, bet tad sākās visādi nogurumi, nelabumi, kaut kas sāpēja, nervus spieda, pakustēt nevarēju. Vasarā tūska, reiboņi utt utt.. Un 3. trimestrī es vispār knapi kustos, viss sagādā grūtības.

Man grūtniecība ir bijusi diez gan samaga un es tur neko nevaru pamainīt, tur neviens nevarēja paredzēt kā būs. Un bieži vien ir tā,ka viss notiek pavisam savādāk, nekā biji plānojusi. Tā kā, te tādi pārmetumi ,kādus raida Meiteniite, kurai pašai nekādas nojausmas nav par to kas īsti ir grūtniecība un tā to izjūt grūtniece, galīgi ir nevietā.
Man ir ļoti smagi un grūti, bet vismaz mazulītis ir pilnībā vesels un priecīgs, analīzes ir perfektā kārtībā un mazā dzīvībiņa jūtas labi!

Es arī domāju - es darīšu tā un šitā, man būs tā un tā un es būšu tāda un tāda grūtniece. Realitātē - viss ir savādāk.

Protams,ka gan jau ir kāda,kurai ir gājis viegli un tā arī nesaprot to,kurai ir gājis grūti.
02.12.2013 14:57 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Meiteniit, visas nerij eklērus,tā kā nevajaga.
Un apskaties,kāda viņa bija agrāk.Pusaudžu gados kaut vai. Viņa jau no dabas ir ļoti ļoti tieva.Protams,ka neizplūdīs arī grūtniecības laikā. Tu esi daudzām bijusi līdzi uz dzemdību zāli? Esmu redzējusi arī ar ziepeni uzņemtos kadrus no dzemdību nama parastiem cilvēkiem.Neatpaliek no norvēģu dāmas.
02.12.2013 14:58 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Lai zinātu ko drīkst ir jākonsultējas ar ārstu. Bez tam, ļoti daudz ir atkarīgs no tā ko dara pirms grūtniecība iestājas. Grūtniecēm netrūkst visu iespējamo vingrinājumu - sākot ar pilatēm un beidzot arī ar hantelīšu vingrinājumiem visām zonām. Pietupieni, presītes, līzsvara stiprināšanas vingrinājumi, kāju spēka vingrinājumi (vai kā viņus pareizi) katrā ziņā ar diskomfortu grūtniecības laikā ES personīgi cīnījos nevis tam padevos un jutos daudz labāk kā tās, kuras saka, ka viņām jājūtas laimīgām tādēļ jāiet pagulēt.

Bet viss ir atkarīgs no katras meitenes atsevišķi! Man ir bijusi viena grūtniecība - to esmu pārdzīvojusi nedzīvojot kā slimniece, bet aktīvi un veselīgi. Saskatu saistību starp pareizu dzīvesveidu un vieglu grūniecību arī daudzos citos gadījumos sev apkārt.
02.12.2013 14:58 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Baigi sagribēju uz bumbas pavingrot, šī izlaidusi gaisu un es nemāku piepumpēt :D
Nu te atkal tā problēma, kad ir iedvesma vingrot, tad nesanāk! Vakarā,kad būs ,kas bumbu piepumpē, tad es vairs negribēšu. :D
02.12.2013 14:59 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
stell, tieši tā! Ja pirms grūtniecības nekas netika darīts saistībā ar sportu,tad grūtniecības laikā nav prāta darbs tagad sportot.
arī pēdējā mēnesī nav jēgas sākt.
02.12.2013 15:03 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ja es nesportoju pirms tam , nevaru iedomāties kam būtu jānotiek , lai es sāktu tagad :D :D, bet es ar zināmu regularitāti eju uz baseinu un pirtīm. Nu baigi man patīk pirtī iet, pirms tam nebiju nekāda pirts fane :D :D
Es laikam nosistu to , kurš iedomātos mani fočēt dzemdību zālē ....
02.12.2013 15:03 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Mari - Tu vienkārši esi slinka jau no sākta gala. Bet tas man liekas tik mīlīgi. Vispār patīk tie lielie vēderi. Nesen redzēju grūtnieci, kura ēda bulciņas izmetusies pa visu galdu. :D Tik forši. :D Mūsdienu stereotipiskajā pasaulē reti var redzēt, ka sieviete tiešām dara to ko viņa grib, tur kur viņa grib, tādēļ šādi skati raisa tādu feinu mīļumu pret viņām. :D
Es apzinos, ka viņa droši vien nejūtas labi - bet viņai ir tik ļoti pie kājas ko kāds cits apzinās... :D
02.12.2013 15:05 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man šitas atgādina to filmu What to expect when expecting vai kaut kā tā... Kur tā blondīne dvīņus dzemdēja vnk nošķaudoties un ārā bija. :D

Vispār, līdz kaut kādai 32. nedēļai man arī nebij par ko sūdzēties, izņemot kunģa dedzināšanu bet tgd mazais ir iepraktizējies sist ar rociņām tieši pa muguras nervu tā, ka uz brīdi liekas, ka viss, nepiecelšos vairs. :D Plus, saprotu, ka vairs nevaru nostaigāt tik lielus attālumus. Tā kā, man mugura jau iepriekš bija sabeigta, mani tas nemaz neizbrīna...
02.12.2013 15:05 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ja pirms grūtniecības nekas netika darīts saistībā ar sportu,tad grūtniecības laikā nav prāta darbs tagad sportot.

Es nekad neesmu bijusi sportiste un sports man ir vienmēr bijis uz Jūs. :D
Arī skolas laikā vienmēr krosos biju pēdējā, bumbiņu vienmēr nometu sev pie kājām un nemācēju ne volejbolu, ne basketbolu spēlēt :D

Es varu sevi piespiest mājās pavingrot, pataisīt presītes un pastieptaipīties. Esmu gājusi uz fitnesa klubu, bet tas viss ir īslaicīgs.
Es labāk gleznoju,nekā sportoju.
02.12.2013 15:07 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Stellaglmr Tu droši vien jau pirms grūtniecības ļoti aktīvi un veselīgi dzīvoji.Manuprāt,tas arī atstāj iespaidu kā viss norisināsies.Malace,ka nepadevies un viss labi noritēja.
Tās kuras saka,ka grūtniecības laikā nedrīkst ierobežot ar diētām,nevajag jaukt diētas ar badošanos.Diēta nozīmē veselīgs uzturs.Es gan laikam 10 reizes pārlasīšu sastāvu katrai lietai pirms likšu to mutē.
Manuprāt,daudz labāk saldumu vietā apēst kādu augli,vai dārzeni nevis stūķēt tās sintētikas.
02.12.2013 15:07 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
194, atceros to momentu filmā :D viena mokās,otra tikai nošķaudījās :D un tie kaitinošie smailiji pie sienas,kuri apzīmē sāpju līmeni! Ar tiem gan es pa galvu kādam sadotu.
02.12.2013 15:09 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
stella,jā, es esmu slinka pēc dabas, man tāds raksturs. Nu nejau slinka tā,ka vispār neko nedaru, bet ir ļoti daudz lietas,kas man neinteresē un ko es vienkārši nedaru un tas pats ir ar sportu.
Oij,kā es tagad varu pati sev ieriebt šitā sakot, jo visām jau riktīgi patīk ierēkt par to,ka kāda nav perfekta. Bet es neesmu perfekta. Es esmu čakla mājas darbos, man patīk !!! Man patīk uzkopt māju un pagatavot kaut ko garšīgu vīram!

Un par gardumiem.. es jau kaut kur te teicu,ka šausmīgi daudz ēdu augļus, dažādus un visus iespējamos. Kaut kā savu ēdienkarti arī esmu sakārtojusi un ceru,ka pie tās arī pieturēšos pēc dzemdībām un arī vēlāk. Bet nu reizēm man uznāk tāāāāāda kāre pēc saldējuma vai tā paša eklēriņa. Anglijā gan tie eklēri ir šausmīgi maziņi nopērkami :D Bet nu tāā gribās. Pa visu šito laiku esmu noēdusi maximums 4 eklērus, bet vēl tagad atceros cik gardi viņi bija :D
Man lielā kāre ir uz saldējumu. Tad nu samočiju kopā ar daudz augļiem un ēdu gardu muti.
02.12.2013 15:12 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
un tie kaitinošie smailiji pie sienas,kuri apzīmē sāpju līmeni!


es laikam visu laiku kliegtu, ka man ir 10 !!! 10 !!! 100 !!!! :D :D
02.12.2013 15:14 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
model,tā iet kad grūtniecības laikā rij eklerus un visādus dranķus.

Meiteniite
Nu es nekadus dranjkus neriju :D :D Riju tikai loti ,loti daudz abolus! Un citus auglus, jogurtus Activia :D..Uz saldumiem mani vispar nevilka un uz galas edieniem ari...Tapec ari bija dzelzs ytrukums,ka galu reti edu tad-vajadzeja dzert papildus tabletes.
02.12.2013 15:15 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mari! Es nedomāju, ka tev tā pateiks. Nu vismaz man tā neteica...tikai teica, ka būs regulāri jāiet uz slimnīcu klausīties toņus.
02.12.2013 15:17 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es laikam paklusēšu par saviem ēšanas paradumiem. :D Nedod dievs vēl sāks te mani par resnuu saukāt...

Lai gan, es nesaprotu, kāpēc jābūt tik negatīviem. Piemēram, es negatīvi attiecos tikai pret cilvēkiem, kas neievēro elementārākās higiēnas normas vai ir vienkārši stulbi/aprobežoti.
Nekas, ka tur mati nav baigi safrizēti, sakrāsoti, galvenais, lai tīri, tas pats nagi, drēbes, u.t.t. Skatos uz sevi un ja cilvēks labs un nesmird, tad tā nav mana darīšana, kāpēc viņam gurni par maniem apaļāki, vai saknes nav izbalinātas.
02.12.2013 15:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Papau, nu labi, tad jau rīt redzēsim :)
02.12.2013 15:18 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
the_one Tev laikam grūtniecības hormoni trako.Uzsprāgi nu pamatīgi.:D
02.12.2013 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits