Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Man ir jautājums! :)

Gribu izvēlēties savam punčbēbim īsto dziesmu. Bet manā krājumā ir tikai vien pāris tādas mierīgās, dungojamās dziesmiņas. Vai varat padalīties ar dziesmām ko jūs saviem bēbukiem vēl vēderā esot dziedājāt? Jūtu, ka mana balss bēbīti nomierina, ja stāvu pieturā, gaidu tramvaju un vēders tā smagi sašūpojas iekšā, tad sākot dungot puncis atkal nomierinās.
Un jā, kā Jums bija ar stāvēšanu uz vietas? Man ir pusceļš no visa grūtniecības perioda un stāvēt uz vietas ir ļoti grūti. Velk pie zemes. Ja kustos vai eju ir ok, bet kā mierīgi stāvu, tā sajūta, ka ja pati neapsēdīšos vai neatspiedīšos, tad mani kaut kas ar varu nosēdinās uz zemes. :D Jums arī tā bija?

Sveiciens Ķirsim un Robītei ar mazuļu sagaidīšanu! :* Izturību, veselību u.tt. u.tjp. :)
12.06.2014 07:23 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Mīļi sveicieni jaunajiem bebīšiem un māmiņām! Lai jums laime pilnīga! :))

Un redz kā cik viss tomēr ir individuāli- katrs dzemdību stāsts ir savādāks, pat tik krasas atšķirības... un nekad nevar zināt kā būs pašai.. Atliek vien cerēt un gaidīt, domāt par to labāko un vieglāo scenāriju:)

Starp citu- šonedēļ biju pie savas frizieres (beiiidzot;D), tik forša sieviete! Un viņa ilgu laiku bija vecmāte! Pat mani pieņemusi, bet izdomājusi kardināli mainīt nodarbošanos! Nu jā un tad ar viņu vienmēr var tā forši parunāt, man patīk tā viņas dzīves filozofija un fiška:)
Viņa, protams, uzreiz redzēja, ka gaidu bebi. Jautāja kā jūtos un tā.. Un pateica vienu interesantu lietu - ja sieviete grūtniecības laikā jūtas slikti, piem.- ir izteikta vemšana, tad kaut kur dziļi psiholoģisiki, zemapziņā viņa nav gatava bebim - ir kādas, bažas, bailes, utt..Viņa teica, ka daudzas to nesaista tā kopā, neatdzīst pašas sev - bet, kad viņa parunājot ar meitenēm, tad parādās šīs slēptās bailes,utt.
Tāpat esot ar tūsku - ja ir tūska, tad iekšēji ir kaut kas apspiests, neizrunāts,..
Jo pa lielam - ja Tu esi saskaņā un harmonijā ar sevi, savu bērnu, tad grūtniecībai vajadzētu noritēt bez starpgadījumiem. Bet noteikti šeit viedokļi dalīsies! Man šķiet, ka daļa taisnības tajā ir...

Ak jā - vēl viņa teica, ka, ja ar seksuālo dzīvi viss ir kārtībā, tad arī ar dzemdībām nevajadzētu būt problēmu!
Nu tātad visādas lietas viņa man pastāstīja, gribēju padalīties:) Tikai ceru, ka dēļ tā neizvērtīsies kašķis!
12.06.2014 08:32 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Manam mazajam nepatīk ratos, ziemā guļamajos ratos guleja smuki, pēctam vienmēr raudaja, uz 6 menešiem pargājām uz sporta ratiem, sakuma viss normali, varejam stundam braukāt, bērns vai nu gulēja vai skatījās apkārt, bet tagad atkal kā izved ārā tā nenormāli pēc kādām 10 minūtēm sāk kliekt, pat ne raudāt, bet nonstopā kliedz itkā ādu pār acīm vilktu nost.

Ir kādi ieteikumi?
12.06.2014 08:46 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vistrakāk man bija kādas 3-4 dienas, kad apakšā viss bija sapampis, asiņošana lielāka bija kādu nedeļu, bet pēc tam ilgi vēl bija maza smērēšanās.

Sēdēt bija grūti, bet man nemaz neļāva to darīt kādas 2-3 nedēļas. Bija jāsēž tikai slīpi.

Un kā jau minēju, tad pudeles strerilizēju karstā ūdens peldē un to daru ik pa laikam, noteikti ne katru dienu.
12.06.2014 09:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
peliite21 - tev mazajam jau citas prioritātes parādās, droši vien jau rāpo, nezinu vai sēž, bet gan jau, ka negrib sēdēt mierīgi ratos. Domāju, ka uz laiku rati jānoliek malā un tās pastaigas jāizlaiž, pēc laika jau var mēģināt atkal.
12.06.2014 09:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
sidze, zinu to sieviete, viņa arī manai mammai pieņēma dzemdības,kad es dzimu :)
12.06.2014 10:38 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
peliite, varbūt viņš vēl negrib sporta ratus ? Es plānoju guļamajos mazo likt līdz kādiem 8 mēnešiem. Tur arī var to atzveltni pacelt un tā arī daru. Sākumā viņš sēž un skatās apkārt, pēc tam sāk čīkstēt, nolaižu lejā un viņš aizmieg.
12.06.2014 10:40 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mani arī šuva un es nevarēju sēdet gandrīz 2 nedēļas, asiņoja 3 nedēļas
Robīt man šiet ka to suvi vnk apskatīsies, bez īpašas bakstīšanas
12.06.2014 10:45 |
 
Reitings 1256
Reģ: 29.01.2009
Mari tur jau ta lieta, ka tajos gulamajos arī raudaja, tapec domajām, ka nepatīk gulēt, jo neko nevar redzēt un pārgājām uz sporta ratiem, tur kādu menesi mierīgs bij, līdz tagad pēdējā laikā atkal koncerti sākušies. tur jau laikam tā lieta, ka nepatīk būt ierobežotam, patīk visur rāpot un līst, ceļas jau kājās, bet neiet ārā nav variants, jo vīrs katru dienu strādā un vajag man kaut uz veikalu aiziet.
12.06.2014 11:32 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mari - es arī biju plānojusi, ka vēl vismaz visu vasaru bērnu kulbā vadāšu, bet realitātē izrādījās savādāk, jo mazais jau izauga kulbu, ka gandrīz vai iekšā negāja un manām emmām ir liela kulba, tāpēc biju spiesta pāriet uz sēžamo daļu. :)

Un man vēl guļ ratos, bet ja piecēlies un neesmu vēl mājās, tad veļas uz vēdera un lūr pār malu pāri, esmu mēģinājusi pacelt mazliet muguru, bet tā neder, jo labāk tomēr redz visu uz vēdera, tad braucu uzmanīgi vai bērnu ņemu klēpī.

peliite21 - nu lai vīrs kādu laiku pa vakariem uz veikalu aizbrauc un sapērk visu, ar brēcošu bērnu jau tāpat nav nekāds veikala apmeklējums.
12.06.2014 11:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Sidze!

Tavs komentaars, kaa labaakais draugs man sodien!

Piekritishu tam, vakar un aizvakar morali jutos slikti un ari fiziski izjutu sliktu dushu, miegainibu, galvassapes, pat pedas sapeja :D

Sorit pamodos, atkal slikta dusha - tad izlasiju tavu komentaru - parunaju ar sevi un savu mazuliti un esmu tik pozotivi uzvlikta! Sliktaa dusha pargajusi, nekas nesap, nekas netrauce!

Par laimigam grutniecem!
12.06.2014 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Zii
Vai, cik jauki!:) Cik patīkami apzināties, ka patiesībā viss ir mūsu pašu rokās! Un radot mieru sevī, harmoniju un pozitīvu gaisotni sev apkārt varam ietekmēt to kā jūtamies grūtniecības laikā!

Tieši tā - par laimīgām grūtniecēm! :)

Un, ak jā- mana gudrā friziere/vecmāte vēl teica, lai dodos kur vien varu grūtniecības laikā - dažādas aktivitātes, kultūras pasākumi,utt - tad arī mazais būs aktivs, kustīgs, talantīgs:)

Mari
Tu varbūt zini vai viņa vēl strādā arī par vecmāti? Es domāju, ka nē, bet man mamma šodien teica, ka kaut kādas maiņas viņa vēl ejot arī uz slimnīcu.
12.06.2014 13:43 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Sidze, es neesmu pārliecināta, bet uz klubiem gan viņa iet :D stiliiga tante.
Es pazīstu viņas dēlu, varu pajautāt viņam.
12.06.2014 13:49 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Jo pa lielam - ja Tu esi saskaņā un harmonijā ar sevi, savu bērnu, tad grūtniecībai vajadzētu noritēt bez starpgadījumiem.


Varu tam piekrist, kā arī domāju, ka grūtniecība jau nu ir tas laiks, kad var nobīdīt visu citu mazliet otrā plānā, nedomāju, ka kaut kas ir jāpamet, bet man pašai mazais likās daudz svarīgāks kā tas, lai es universitātes valsts eksāmenos uztrauktos, jo no lieka stresa tāpat atzīmes nemainīsies, toties mazo tas ietekmēs gan. Un kad uzzināju, ka esmu stāvoklī, tad manī tiešām iestājās miers, jo tad vēderā bija mazais, kas būs mana dzīves jēga, tad kāpēc nebūt laimīgai un to neizbaudīt. Jau vairākas reizes esmu minējusi, ka grūtniecības laiks bija viens no skaistākajiem manā mūžā un būt stāvoklī man ļoti patika. :)
12.06.2014 13:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un esot stāvoklī es apmeklēju gan Summer Sound, gan teātri, gan visu ko citu darīju, tik uz klubiem negāju, biju pat jau pēdējā mēnesī uz Instrumentu koncertu - tur dažas dziesmas mazajam bija par skaļu mazliet, bet nekas jau nenotika, mūzika mazajam ļoti patīk.

Gita - man nebija nekādas īpašās dziesmas, un puncim arī nedungoju.
12.06.2014 13:57 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es pec pirma trimesta skriininga ari biju mieriga grutniece, nu mani ar sunainu koku nesakaitinatu. Vira gimene vel Ziemassvetkos loti brinijas, ka mani tads miers, kamer visi trakoja. Un jaa, tiesam grutnieciba noriteja vnk fantastiski - bija nelabums pirmos 3 menesus, bet savadak ne tuska, ne kads bezspeks, guleju ka lacis pa naktim un lekaju ka kalna kaza. Tikai pec tam paris reizem, kad izkaskejos ar viru, tad gan bija slikti. Ta ka tas laikam ir savstarpeji saistits.
12.06.2014 16:27 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man dzemdības 9 no 10 tās skalas :)
Mani slimnīcā vispār nepaskatījās, to darīšot ginekologs.

Es laikam daudz neko nesūdzēšos, mazliet velk ta viena šuve, bet nekādi aizliegumi nav un asiņošana arī ir, bet nekas daudz.

un esam majās, uzreiz cita lieta un darīšana! :)
12.06.2014 16:47 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Sveicieni Ķirsītim! :)
Daudz jaunās māmiņas tagad šeit. :)
12.06.2014 16:55 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Gita, mūsu dziesma ir "Seši mazi bundzinieki". Ome smējās, ka bērnu lieku pie marša gulēt, bet to viņš atzīst jau kopš pirmās dienas, jo es visu vasaru pa mežu staigāju dungodama. Biju domājusi, ka ar to dziesmu arī dzemdēšu, bet ķeizars šos plānus mainīja.
Man tiesi stāvēt bija visērtāk. Visi vienmēr laida apsēsties, bet es negribēju - visur stāvēju, jo tā nekas nespieda un bija ļoti viegli.
12.06.2014 17:12 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Es gan pati nedziedu, bet lieku uz punca lielas austinas. Ar klasisko klavieru muziku.
12.06.2014 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits