Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kur jūs redzat tusnītes un tirliņus puišus? Es nekur, retu reizi kādu. Skatieties, ka jūsējie tādi nepaliek vai arī tā ir jūsu lielā sāpe?
08.06.2014 16:36 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Es pat ne par pucēšanos,bet vairāk par to sievišķību,kas nāk no iekšienes. Piemēram, es nekad nečīkstu par mēnešreižu sāpēm,bet citas īd un čīkst,prasa,lai tējiņu pie gultas pienes :D Nu tas liekas tik sievišķīgi! Tādas lutināmas, mīļojamas meitenes. Es atkal cietīšos un neirādīšu sāpes,jo man kauns tā čīkstēt :D Citas var rušināties un iekopt ligzdiņu(ok tas man patīk), citas atkal nekad negatavos un viss. Tā iekšējā sajūta " esmu Sieviete" ar lielo S. Tādas,kas grib vairākus bērnus jau uz dzemdību galda un pēc nedēļas jau pēc bērna dzimšanas. Nu tā apmēram.
08.06.2014 16:41 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
o, bante :D javilasj -nezapiļilasj :D Savējo pieskati,ja kādreiz tiksi,lai mums nebūtu jāšausminās.
08.06.2014 16:43 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
ĀĀ... nu tad pēc Tava pēdējā apraksta man varētu būt meitiņas (l)
08.06.2014 16:44 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
es gribu vēl bērnus, gribu otru varbūt jau pēc kada gadiņa vai 1,5, bet trešo jau kādu laiciņu vēlak, esmu šausmīgi samīlejusies savā mazajā vīrietī :) un kad padomāuju ka man ar laiku būs vel tādi 2 tad vispar viiiii :)
08.06.2014 16:57 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
the_one, uztraucies nevis par mani, bet par savējo, lai nepaliek tusnītis, kurš tikai kapā Kontru. Tev resnie un tizlie tirliņi grauž sirsniņu? Tev viņi jābaro?
08.06.2014 16:58 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
Bante nu beidz bojāt šo diskusiju, ir taču tik daudz citu kur vari izteikties pēc sirds patikas!
08.06.2014 17:08 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tā nav bojāšana,bet diskutēšana. Tas, ka jaunās māmiņas to nemāk, parāda viņu līmeni.
08.06.2014 17:16 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
šajā diskusijā nav pieņemts tā "diskutēt", te viena otru atbalsta un dalās pieredzē nevis apvaino citus!
08.06.2014 17:22 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Cik gan cilvēks jūtas svarīgs, ja jau tādā vecumā sajūtas ekstra svarīgs, lai bāztos ar savu nevienam nevajadzīgo viedokli pat māmiņu diskusijā. Tev nav kāda stiprāka kaite, ja sevi šeit tik dikti centies afišēties nebūdama stāvoklī un norādot, kā ir pareizāk neko nesaprotot no tā? (un, nē, tas,ka izlasa pat 10 rakstus cālī nav pielidzināms tam,kas ir dzemdēt)
08.06.2014 17:22 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Dienas joks :D Bante būtu tā lielā pratēja diskutēt :D ienāk, iepļūtī un kā šakālis gaida aiz stūra :D
08.06.2014 17:26 |
 
Reitings 346
Reģ: 21.05.2014
drugdealerin, eleganti apsteidzi mani.. :D
Apsveicieni mazajam!!
Kur tad beigās biji? Siguldā vai stradiņos? Un kā gāja?
08.06.2014 17:41 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
šaja beztēmā nu varētu iztikt bez apvainojumiem, kašķiem un kapzeķēm. :D negribas ka šo diskusiju slēdz, tik daudz vērtīgas informācijas, topošajām/esošajām, māmiņām te ir.
08.06.2014 17:52 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ne es nezinu, esmu sieviskiga un man ir dels, tacu tas nenozime ka ielieku vina sieviskigumu, bet gan rupes, maigumu un milestibu. Vienmer esmu labi jutusies tiesi starp viriesiem un nebrinos, ka man Dievs sutija vel vienu mazo virietiti. Bet man loooti gribas ari meitinju, lai varu ar vinju dalities savos sieviskigajos noslepumos, taisit est, runat par dzivi, puisiem, pucet, utt.

Par to atstasanu - nuu, es nevaru iedomaties atstat bernu vienu pashu majas ilgak ka uz 5 min. Tas, ka berns ciesi gul, nenozime ka vins nevar pamosties. Es ieieju dusha un jau pec 10 minutem dels raud, protams, es neskrienu saziepejusies ara, bet noskalojos un eju deelinju mierinat.
Protams, ka tas atkarigs no vecuma, mani kaiminji atstaja savus mazos (4&2 gadi) majas pa nakti un pashi gaja tuset. Ta vienu nakti vecakais izlidis uz balkona un sauca mana viira vardu. Nu neko, es uzgaju paskatities, sie mierigi multenes skatas (2 naktii). It ka jau viss ok bija, bet berni iet boja visneparedzamakos veidos. Balkons, elektriba, udens utt. Aizrijas un nav kas uzsit pa muguru vai panem kajam gaisa un vsjo - balle beigta!
Mans berns loti daudz atvemj pienu un gul ar galvu uz augsu. Cik reizes nakti celos, jo mazais riistas.
Vot Kirsi, pagaidi kamer tev piedzims berns, gribu redzet ka tu ar riteni kkur brauksi kamer mazais majas viens chuch. A ko ja tev mazais pa dienu gules max 10 minutes ( kaa mans deelins) , ka tad tu piepelnisies?
Gita - soevietes var pilnigi visu izdarit viena. Jaa, ir grutak, bet nav neiespejami. Bernu ratos un aidaa. Vel labak kengura vai slingaa, lai rokas brivas. Es siko visur nemu lidzi - veikali, valsts iestades, shopings, restorans, baseins, tiksanas, darba lietas. Nezinu ka jums, bet pirmos menesus tas viirietis nav nemaz tik loti noderigs, labi, var kkur izskriet uz vairakam stundam, bet pa lielam, kad vins strada bernu pieskatu es, kad vins ir majas - guess what? Bernu pieskatu es! :d Vai pieskatu bernu UN viiru :)
Par partiku, ir viena geniala lieta - satasiit daudz ediena nedelu pirms bernina piedzimsanas un sasaldet maisinos pa porcijam. Ta var sataisit zupas, gulashus, kotletes, karbonades, sautejumus utt, un pec tam tikai piedevas pievarit.
Ta ka Gita, turies, nenokar degunu, viss bus labi. Ja vajadzes, brauksu tev kotletes cept, man tava rajonaa vecaki dzivo, ta ka bushu tur biezi.
08.06.2014 18:02 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
nu re cik labi Gita, tev tagad būs palīgs :)
palīgu vajag katrai māmiņai, es piemēram nevaru iedomāties, kā es sākuma būtu tikusi galā viena, jo biju nedroša un daudz par visu uztraucos, man vienmēr palīgā gāja draudzene, kad vajadzēja uz veikalu - draudzene naca pie manis, pasēdēja ar mazo, kad vajadzēja pie ārsta, tad vedu mazo pie viņas utt, tagad viņa atrada darbu un vairs nesanāk palīdzēt, bet esmu ļoti pateicīga viņai un noteikti arī kad viņai piedzims otrs bērniņs centīsos palīdzet cik spēšu :)
tagad jau ir vieglāk, jo mazais ir paaudzies ir savs režīms, ēd retāk
08.06.2014 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Kāpēc uzreiz vairums domā, ka tas nav iespējams - piepelnīties un būt mammai? Ja es gribu, lai bērnam ir, ko mutē likt, man citu variantu nav, kā kko izdomāt un tikt ar to galā.

Vienmēr esmu bijusi kā vāvere ritenī - atceros, 12.klasē strādāju paralēli 2 darbos (pusslodze + 1 pilna maiņu slodze), un? Pabeidzu teicami, galvenais, lai ir motivācija. Kopumā strādāju jau vairāk kā 10 gadu un esmu no tām, kam neatkarība ir asinīs. Vīrs jau saka, sēdi mājās, bet pats redz, ka es mokos. Ne jau naudā ir tā sāls, bet iekšējā piepildījumā. Man ir nepieciešams kko darīt, tikai tā es jūtos pilnvērtīga. Ticu, ka, ja labi gribēsi, viss sanāks! Mana māte spēja mani izaudzināt hipijs būdams, strādāja, kamēr biju maziņa un viss ir kārtībā. Jau minēju, ka man ir cilvēks, kas var pildīt rācijas funkciju un slima mamma ir pieredze, kā ir, kad ir kāds kopjams un barojams 24/7.

Gita, Tev viss sanāks, vnk viss ir jāizplāno (jāizdomā vairāki varianti). Galvenais ir gribasspēks. Bērnam piedzimstot, nedrīkst viņu uzskatīt par pasaules asi - ass joprojām ir ģimene kopumā. ILai tiktu uz priekšu ir jābrauc pa ceļu nevis jākrīt no labā grāvja kreisajā :) būs labi :)

Bante - Tu nemāki diskutēt, Tu neesi elastīga viedoklī, Tev ir stara skatījums - tikai vienā virzienā, nu čābīgi ar Tevi... redzi tikai melnu un pelēku. Zini, tas nav diez ko pozitīvs verdikts, ja Tevi var atkost tik ātri. Laikam Tev ir viena liela sāpīga trauma un slēpies aiz sava asuma. Šķieti interesanta personība, bet tik apnicīga. Man laikam ātri paliktu garlaicīgi, ja būtu ar Tevi jādiskutē. Es saku balts, Tu melns un viss. Diskusija galā.
08.06.2014 18:28 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ķirsi - es nesaprotu, ko jūs te varat cepties par mani. Skaties, lai tev ātrāk viss sākās, nevis pievērsies man. Man nav nekādu traumu, varbūt jums ir? Pievēršaties saviem bērniem labāk. Es te uzdevu konkrētu jautājumu par tirliņiem puišiem un resnām meitenēm, a jūs te bļaujat kā babenes. Norakstu jūsu saēstos nervus uz grūtniecības fona.
08.06.2014 18:31 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Bante, tieši tu cepies par svešiem bērniem. Nu kas tev par daļu,kad kurai kas sāksies? Ko tik cītīgi seko līdzi? Pievērsies savām problēmām! Un kādas vēl atbildes uz taviem tizlajiem jautājumiem,kas paredz kašķi? Ej baroties citur no negācijām.
08.06.2014 18:39 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Es noteikti esmu pieskaitama pie sieviskajam sievietem. Gan izskata, gan rakstura. Velkaju tikai kleitas, nodalu viriesu darbus no sieviesu darba. Jo uzskatu, ka sievietei ir jabut sievietei un virietim jabut ka virietim. Tapec jau viriesi izaug sieviskigi, jo gimenes neiemaca to atskiribu, starp sievietem un viriesiem. Sievietes vienmer uznemas vairak, ka tas ir nepieciesams. Jo sieveitem tacu jabut stipram- mulkibas, sievietei ir jabut sievietei. Musu gimene tas stiprais ir virs- es tas maigais glasts.
Un mums sola delinu. Delu audzinasim protams abi kopa, bet virs jau ir teicis vairakkart, ka vins uznemsies to lielako dalu. Lai puikam paraditu atskiribu starp sievieti un virieti. Jo atceraties mes puiku mammas audzinam kadai sievietei toposu viru. Kas rupesies par gimeni un cienis sievieti.

Man loti patik but sievietei, nemaz nevaretu iedomaties, ka butu virietis :)
08.06.2014 18:43 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bante, kopš kura laika tu aizstāvi resnos? :D

Es nevarētu iedomāties ko darītu ar dēlu :) Laikam viņš dejotu sporta dejas un spēlētu klavieres :D un būtu super pavārs :)
08.06.2014 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits