Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Dominika- Sveiciens mazulim:) es esmu izlasijusi visu so diskusiju no sakuma lidz beigam. Vel atceros ka lasiju ka tu vel gaidi mazo. Laiks tiesam skrien atri:)
31.05.2014 00:23 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ehh,jā,laiks lido vēja spārniem :)
Es arī šo diskusiju esmu izlasijusi no a līdz z :D nez kāpēc :D
Mans bēbis šodien sāka pats sēdēt. forši :)
31.05.2014 00:26 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Liekas ka tik nesen tev Mari piedzima mazais, es katram seit cosmo mazulim un mammai visu laiku klusiba jutu lidzi. Ak sie hormoni, kas spele man uz jutam;)
31.05.2014 00:32 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mozo

No kuras puses UK esi? (es ceru, ka nejaucu neko un tu esi no UK :D ).
31.05.2014 00:35 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mari - nu kruti tev. :) es arī gaidu to brīdi, kad mazais sāks sēdēt, jo tad daudzas lietas paliks vieglākas, kad varēs sēdināt, tik man kaut kā liekas, ka mans tuvākajā laikā nesēdēs vēl. :-)
31.05.2014 00:36 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Papau- pareizi esmu no Uk. Londona
31.05.2014 00:47 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Ehh, Londona, Londona...visi vienmēr no Londonas :D
Ka vispār ir Londonā ar mazu bērnu? Man viena paziņa palika stāvoklī un uzreiz pārcēlās uz mūsu pilsētu. Viņi (ar draugu, bērna tēvu) stāstīja, ka nevarējuši iedomāties kā Londonā bērnu audzināt, tajā burzmā, masās utt. Bet tas jau laikam no zonas atkarīgs, viņi, cik sapratu, tuvu centrālajai Londonai dzīvoja.
31.05.2014 00:53 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Zini man ir otradi-visi pazistamie no lv kurus labprat biezak satiktu dzivo arpus Londonas.

Mes dzivojam 1.zona ,
Piekritisu burzma ir liela,bet pie ta pierod. Nevaru iedomaties cita pilseta sevi. Esmu 8 menesi, tapec vel nemacesu pateikt ka ir ar mazu bernu Londona dzivot, bet ka grutniecei loti patik:)
Mums Hyde park pie pasas majas, taka mazajam bus kur izskrieties. Slimnica pie majas ar, vis pa rokai. Pagaidam liekas ka problemas nebus. Bet kas to zin. Vienigi tas kad dzivojam dzivokli. Sak gribeties savu maju ar darzinu. Bet to ari iespejam atrast Londona.

Un kura uk dala tu dzivo?
31.05.2014 01:03 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mozo

Nu skaidrs :) Jā, to, ka tu vēl tikai stāvoklī piefiksēju tikai tad, kad jau pievienoju komentāru, bet tāpat jau noteikti esi domājusi par to kā būs un tā.
Es neesmu tālu no Londonas. LV izpratnē tāda Rīga-Jelgava vien sanāk. Dzīvoju Harlow. Pilsēta kā pilsēta....savi plusi, savi mīnusi, bet tā vispār patīk te dzīvot. Patīk, ka dzīvojam centrā un burtiski viss ikdienā nepieciešamais ir reāli aiz stūra. Man max 5min gājiena attālumā ir gan slimnīca, gan GP un zobārsts, gan bērnam bērnudārzs, kas tulīt (no janvāra) būs pavisam aktuāli un pēcāk arī turpat blakus skola. Aiz otra stūra uzreiz sākas galvenā iepirkšanās iela, tirdzniecības centrs, visi veikali pēc kārtas...tādā ziņā, ļoti patīk te dzīvot. Gribētos vairāk kaut kādu aktivitāti pilsētā, pasākumus un tā, bet visu nevar gribēt...man svarīgi, lai Stansteda tuvu un ar labu sab.transporta satiksmi un šobrīd tā ir - autobuss uz Stanstedu kursē 24/7, brauciens ~40min (ar mašīnu ~10-15min, bet autobuss baigos līkumus met, savukārt long stay parking nejēgā dārgs un nav tā vērts).
Ok, beidzu off-topicu no māmiņu tēmas :)
31.05.2014 01:28 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Papau-mums Londona ir viena superiga lieta. Ir grupa LaLondona kura riko pasakumus latviesiem. Piemeram tagad aktuali man loti- mamminu pasakumi. Mammas taisa kopa piknikus un pasakumus ar berniem, tas ir nenovertejami. Mazie ir visada vecuma, kopa rotalas iet u.t.t
ja neesi talu no Londonas tad kadreiz atbrauc, ir forsi paburzities ar citam mammam un mazajiem kopa. Jo savejie svesuma ir nenovertejama vertiba
31.05.2014 01:35 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
He, atradu mekletaja, ka viena beztema 24.07.13. rakstiju

Ahoj,

Man ijaunumi ir tadi, ka esmu salauzusi elkoni un esmu no paduses lidz pirkstiem iegipseta. Nu galigi nepaveicas, labaa roka, pat uzdrukat neko nevaru Vel man kavejas MR pa 10 dienam, bet es to norakstu uz stresu, operaciju un anesteziju.


He, a 25.07. uztaisiju testu, kas bija pozitiivs :)
31.05.2014 01:56 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Mozo
Ir arī kāds info kaut kur netā? Iemetu google, neko neatradu, jāsaka gan, ka arī baigi nerakos. :)
Bet, ja tā godīgi, es tā baigi uz lielām latviešu grupām neraujos...es nez, kaut kā man bieži nav pa ceļam ar UK letiņiem. Lai gan es pieļauju, ka cilvēki, kas tiekas šādās grupās ir mazliet no citas kategorijas nekā tie ar kuriem man te Harlow nācies saskarties un ar tādiem cilvēkiem iespējams kopīgu valodu atrastu, bet man tagad bik vajag puikam uzsvaru uz angļu valodu uzlikt. Viņš man runā abās valodās, bet gribu tādu kārtīgātu pamatu ielikt, lai aizejot janvārī uz nursery, viņš puslīdz normālā līmenī spētu komunicēt, tad nu man tagad prioritāte angļu grupas ar angļu bērniem.
31.05.2014 02:00 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
29.07.

Paliku stavokli, pec maniem aprekiniem varetu iet 2. menesis. Vakar visu dienu nogulejo, jo sakas baigie nelabumi..., bet nu lai ari, cik loti es gribu bernu, esmu nolemusi bernu nepaturet, jo ir risks, ka vins nebus vesels. Sirds plist pushu, bet jadoma ar galvu, nevis sirdi.


Arprats, cik man toreiz bija gruuti un cik es esmu laimiga tagad, wiiii!
31.05.2014 02:00 |
 
Reitings 451
Reģ: 29.09.2013
Meitenes vai urīnanalīzes var būt nepareizas? man analīzes uzrāda ka ir urinceļu iekaisums , bet par to nekas neliecina, izradās laikam ka būs piena sene , jo ir šausmīga nieze :( nodzēru zāles ko izrakstija GP liekas ka nieze vēl trakāka palika , aptiekā man svecītes nepārdeva , teica ka grūtniece nevar lietot :(
31.05.2014 02:15 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Papau

Es ari nekad ieprieks nebiju ravusies uz latviesu lielajam grupam. Pasai man ir tikai divi draugi no Lv, taka virs nav Latvietis draugi mums ir parsvara briti.
Es neeju uz citiem grupas pasakumiem,bet mamminu un gimenes dienas ir forsas tur.
Grupu var sameklet caur Facebook.com - Lalonda latvian london

Tads fors siltums nak no Mammam tur:)

Tesoro-man bija urina iekaisums grutniecibas sakuma, tas gan izpaudas ka muguras sapes apaksdala. Dzeru zales nedelu, pargaja. Noteikti saki savam gp kas par lietu.
31.05.2014 02:29 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Dominika :) kā seriālā
31.05.2014 06:42 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Tesoro, es arī mocījos ar šo problēmu. Laikam GR dēļ man tur lejā vide kļuva trauslāka. Vairàkas reizes bija urīnceļa iekaisumi. Daktere neko nevarēja ieteikt izņemot tos sasodītos dzērveņu ekstraktus. Un tad parādījās viņa - piena sēne. Nācās ņemt visu savās rokās (zinu, zinu, kāda nosodīs). Papētīju pieejamos medikamentus un izvēlējos mazāk kaitīgo variantu - Canifug. Iepakojumā 3 svecītes un krēmiņš. Jālieto 3 dienas. Pēc tam jutos kā no jauna piedzimusi. Un kopējā urīnanalīze vispār uzlabojās, ja visu laiku arī pirms iepriekšējās analīzes uzrādījās, ka ir neakūts iekaisums. Un mazgājos ar dikti labām ziepītēm - Vagisan. Vairs nav atkārtojies.
31.05.2014 07:57 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Mans mazais šorīt bija piecēlies gultiņā un ar rokām pie gultas malas atstutējies un pāri malai skatījās. Kārtējais pārsteigums :)Attīstās pa dienām, jālaiž gultiņa zemāk, ka nepārveļas pāri :) jā Mari forši, es arī gribu lai pats sēž, bet domāju tulīt arī sēdēs, jo stutējās un gorās pa zemi kā vien var. :)
Oi, es šodien tieku brīvsolī, beeeeiiidzot, man tā laime ir otrā reize pa pus gadu, tagad sēžu dzeru coffee un gaidu lai mati izžūst un braukšu sev kādu kleitiņu nopirkt un vnk pa centru pavazāties, paskatīšos uz cilvēkiem. :)
Kas tā par diskusiju Dominikai, es arī gribētu palasīt? :)
31.05.2014 09:09 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Mans mazais šorīt bija piecēlies gultiņā un ar rokām pie gultas malas atstutējies un pāri malai skatījās. Kārtējais pārsteigums :)Attīstās pa dienām, jālaiž gultiņa zemāk, ka nepārveļas pāri :) jā Mari forši, es arī gribu lai pats sēž, bet domāju tulīt arī sēdēs, jo stutējās un gorās pa zemi kā vien var. :)
Oi, es šodien tieku brīvsolī, beeeeiiidzot, man tā laime ir otrā reize pa pus gadu, tagad sēžu dzeru coffee un gaidu lai mati izžūst un braukšu sev kādu kleitiņu nopirkt un vnk pa centru pavazāties, paskatīšos uz cilvēkiem. :)
Kas tā par diskusiju Dominikai, es arī gribētu palasīt? :)
31.05.2014 09:09 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
kaut kas nogļukoja un divi komentāri vienādi aizgāja :)
31.05.2014 09:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits