Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
weee - uzšavam gan ar dvieli pa pakaļu, gan ar slotu dzinam prom, ka arī mamma - saimniece, ļoti lamāja un centās dzīt prom no durvīm, uz minūti prom un tad atkal atpakaļ, bet viņa agresija tikai mauca virsū, sargaja savu teritoriju un viss. Viņa ir istabas kaķis, arā vispar nav gajusi 9 gadus, dzīvoklis ir viņas karaļvalsts :D dzīvo pirmajā stava un pat tad kad kads suns vai kaķis iet gar viņu logu, viņa lec ārā uzbrūk dzīvniekiem un lec mierīgi atpakaļ pa logu mājās :D īpašs kaķis, viņa laikam domaja ka mazais ir kāds dzīvnieks kurš līdzīgi ņaud :D
atstāju mazā sedziņu un vienu bodīti lai kaķe paošņā, varbūt nākamreiz nebūs tik traki
23.05.2014 10:05 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Nu bet ja vīrs redz, kad sievai ir sāpīgi tas, ka viņi sazinās, vai tad grūti kādu brīdi vienkārši nesazimāties, piedzemdēs, un varēs atjaunot kontaktus, ja šie kontakti ir bijuši tik nevainīgi. Tomēr sievas labsajūta taču ir svarīgāka, uz kādu brīdi taču vīrs varētu piekāpties.
23.05.2014 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Meitenes, tas viss sākās pirms manis, turpinājās, kad iepazināmies, turpinās, kad atklājās, ka arī es gaidu bērnu, turpinās arī tagad, kad man ir laiks laist pasaulē un turpināsies pēc tam.

Es laikam esmu pieļāvusi savas dzīves lielāko kļūdu.

Bet man vismaz ir bērniņš. Es saprotu, ka dzemdēt bērnu sāpēs ir sajust to mūžam nesaraujamo saiti, bet es nevēlos dzemdēt bērnu neuzticībā. Nožēloju, ka piekritu viņa dalībai dzemdībās. Vakardien pārbaudījām dzemdību somas pēc RDzn saraksta. Tur bija minētas mantas līdpersonai, gribējās atzīties viņam un pateikt - tās tev nebūs nepieciešamas...

Mana bimbāšana par strijām ir GR sekas, bet mani pārdzīvojumi, aizmigšana ar asarām acīs ir kkas pavisam cits.

Es neredzu risinājumu. Man nav kur aiziet. Man atliek vnk gaidīt? Es varu gaidīt tikai to, ka situācija pasliktināsies.
23.05.2014 10:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu bet ja vīrs redz, kad sievai ir sāpīgi tas, ka viņi sazinās, vai tad grūti kādu brīdi vienkārši nesazimāties,


Tapēc arī slēpj, nu večiem arī ir pacietības mērs , viņi var būt sapotoši un nākt pretī, bet nav taču mērkaķis lai lēkētu pēc grūtnieces stabules ... visam ir savas robežas un totajā situācijā, iespējams , viņš izvēlas mazāko no ļaunumiem... Man ir 2 draugi ar ko vīrs ir aizliedzis kontaktēties , bet es tāpat to daru un darīšu , bet mīļā miera labad par to nestāstu visai pasaulei ... Un es pieļauju, ka viņš visu grūtniecību piekāpjas .... Man ir draugs kurš teica, ka ja varētu pats iznēsētu un piedzemdētu bērnu jo tas 100% ir vieglāk nekā gandrīz gadu dzīvot ar grūtnieci zem viena jumta :D :D :D
23.05.2014 10:12 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ķirsītis, nu padomā no otras puses, kapēc vīrietim kurš tevi krāpj, nemīl ( vai ko vēl tu esi iedomājusies ) dzīvot kopā ar Tevi, piedalīties dzemdībās un beigu beigās kapēc tad viņš tevi precēja !? Nu nestreb karstu ... ja Tu būtu viņam vienaldzīga viņš nepiedalītos dzemdībās ...
23.05.2014 10:15 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
kakje, nu iespējams, tas kaķis nesaprot, ka tas ir mazs cilvēks , man tā ir ar manu suni un svešiem bērniem .... :D :D
23.05.2014 10:18 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Vot tā slēpšana un kkāda darīšana aiz muguras, man reāli riebjas. Ātrāk vai vēlāk to tāpat uzzin, un tad ir vēl sliktāk.
23.05.2014 10:19 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Sveikas!
Jūs pa vakardienu tik daudz sarunājušas, knapi spēju lasīt :D
Es spontāni tiku pie ratiem. Sēdēju un domāju, kā būs, kad būs mazais, sapratu, ka tad būs ziema un diez vai es katru dienu vilkšos laukā staigāt kilometrus. Izdomāju pirkt lietotus ratus. Tā nu atradu lētus Tako Jumper, apmēram šādus:

Sporta daļu diez vai izmantošu, uz nākamo vasaru dūdai nopirkšu jaunus sporteniekus :D

Vakar es, trakā grūtniece, izdomāju vilkties līdzi vīram uz Rīgu mašīnu pirkt. Ja Liepājā ir karsts un pūš vējiņš, tad jums Rīgā vispār ir pirts!!! Manas kājas piepampa tā, ka likās, ka sandalēm siksniņas pārplīsīs. Bet es jutos labi, vienīgi mazā visu dienu spārdījās pa punci kā nenormāla, šodien nosacīts klusums (ik pa brīdim tikai tāds sirdīgs spēriens). Šodienas plānā tupēt istabā, jaukt ārā ratus un mazgāt visus pārvalkus.

Par vīriem runājot, esmu laimīga, ka manam vīram jau ir viena meita. Viņš vienai grūtniecībai ir cauri izgājis un mani mierina, ka mans delīrijs vēl neesot nekas, iespējami arī trakāki. Viņš ir mierīgs un es vienmēr no viņa racionālā miera pati iedvesmojos un nomierinos. Vienu vakaru arī mums bija pārbaudījums. Viņam draugos uzrakstīja veca brūte/mīļākā un apsveica ar kāzām. Šis UZREIZ atskrēja pie manis uz virtuvi un atskaitījās, ka ar šo personu sarakstās, pajautāja, vai viņš drīkst viņai piezvanīt un pastāstīt jaunumus par sieviņu un gaidāmo meitiņu. Protams, ka es atļāvu un netaisīju scēnas. Galvenais, lai arī turpmāk viņš pats man pastāstītu par tādām lietām un nenoklusētu. Tāpēc Ķirsīša gadījumā mani ļoti sāpinātu tieši tā slēpšanās. Ja vīrs grib parunāties ar vecu draudzeni par arī viņu interesējošu tēmu (arī vīrieši streso par bērniem), labi, lai runā, bet neslēpj to no savas otras puses. Citādi tiešām rodas jautājums, vai tur nav kas vairāk par vienkāršu parunāšanos... Nu man ir arī pāris draugi vīrieši, bet es diez vai viņu klātbūtnē pogātu vaļā blūzi un rādītu savu jauno tetovējumu...
23.05.2014 10:20 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vot tā slēpšana un kkāda darīšana aiz muguras, man reāli riebjas. Ātrāk vai vēlāk to tāpat uzzin, un tad ir vēl sliktāk.


Bet kā rīkoties sitācijā, ja Tu skaidri zini, ka otrs ir pret un būs skandāls, bet Tu nevēlies sandālu neparko un neredzi problēmu ... Ja tas viss ir pārunāts , bet neviens nemainīs savas domas m ? :)
23.05.2014 10:23 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ķirsītis - bet nepārsteidzies arī, lūdzu. Gribi to vai nē, bet tas ir arī tava vīra bērns, tā būs saikne, kas jūs abus sasaista kopā līdz mūža galam. Un, ja tavs vīrs vēlas piedalīties ģimenes dzemdībās, tas nozīmē, ka šis bērns viņam ir ārkārtīgi svarīgs. Un šis mirklis, kad viņa bērns ierodas pasaulē, ir neizsakāmi vērtīgs. Pēc tam, ja izvēlēsieties iet katrs savu ceļu, vienalga paliks bērns, kas piederēs jums abiem un bērnam būs abu vecāku mīlestība.
23.05.2014 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Paldies, meitenes, par viedokļiem. Jā, es arī aizdomājos, kāpēc tad mēs precējāmies. Kā jau minēju, jau pašā sākumā viņam palīdzēju nostāties uz kājām, devu mērķus uz kuriem tiekties, atbalstīju, kad viņa draugi novērsās, bet periods, kad man ir nepieciešams atbalsts parādīja, ka laikam esmu kļūdījusies tā darot, t.i., tēlojot žēlsirdīgo samarieti. Varbūt vīrs pats saputrojās savās jūtās - tā it kā būtu bijis man parādā un to atdod apprecot mani...izklausās pēc sviesta, zinu.

Tagad es pagaidām neko nevaru darīt, jālaiž pasaulē mazais un tad sākšu risināt. Pagaidām redzu vienu risinājumu - aiziet, ja nekas nemainīsies. Bet tas nav mainījies jau n-tās reizes, jo runāts par to visu ar vīru bija neskaitāmas reizes un nekas nav mainījies, tikai palicis sliktāk. Padzīvošu kàdu laiku bezizejā, ir tikai viens mērķis - bēbīte, jo vairāk nekā man nav.
23.05.2014 10:32 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Nu kautkāds zelta vidusceļš tomēr jāatrod, traki ka tik ļoti gribas kontaktēties ar tiem vīriešiem, pret kuriem vīram iebildumi.
23.05.2014 10:32 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Brunette, nav vidusceļa ir viņa vārds pret manējo, es nesaprotu viņu viņš mani , es pēc dabas vispār neesmu greizsirdīga , nu tā, ka nepavisam ... tas nav manā dabā... Iespējams, ka tur tā problēma ... Manis pēc viņš var ar citiem skuķiem tarkšķēt cik uziet , man nav pretenciju, lai tik tie skuķi smuki un ar smadzenēm :D
23.05.2014 10:37 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Kā cilvēks var vispār nebūt greizsirdīgs, nu tur jābūt baigi pārliecinātam par sevi. Tu, Weee, laikam tāda esi, baigi labii! :) es arī tā gribētu.:)
23.05.2014 10:48 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es arī neesmu greizsirdīga uz bijušajām, jo ir kāds iemesls, kāpēc viņas ir bijušās, bet vienīgi es esmu oficiāla laulāta sieva (nu jau nedēļu:D). Bet tas nenozīmē, ka es ar vēsu prātu neapsveru apdraudējumus. Ja mana vīra priekšā izģērbtos viņa vecā simpātija, tad es laikam to šmaru nožņaugtu plikām rokām un nepateicīgo vīru vienkārši izkastrētu.
23.05.2014 11:04 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Brunette, nu redz es dzīvoju ar pāliecību, ka neviens nevienam nav piesiets un nepieder un , ka ne vecis ,ne sieviete nav lieta, ko kāds var aizvilt, atņemt vai vēl sazin ko izdarīt ... easy as that
23.05.2014 11:09 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
ķirsīt sūtu no sevīm tev enerģijas un izturības lādiņu!! Šajā brīdī tev tik tiešām to vajag. Bāc savāc spēku tik daudz, lai būtu kā spēcīga mīna :D :))
23.05.2014 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nu es nevaru un negribu saprast tos cilvēkus, kuri ar nodomu ņems un sāpinās savu partneri šādā veidā. Es ar vīru jau laicīgi noskaidrojām, kas ir tās robežas. Mums arī bija cīniņš par to, ka uzturēja kontaktus ar dažām man nepatīkamām būtnēm. Nu meklējām kompromisus, bet, lai to panāktu, tik ļoti ir nepieciešama otra cilvēka sapratne.
Viss, ko pieprasīju ir būt godīgam, kā arī no savas puses apsolīju nerīkot histērijas par katru čiksi. Vispār jāsaka, ka kopš paliku stāvoklī mana greizsirdība ir kā ar roku noņemta. Ja arī viņam kāda bijusī uzrakstīs, viņš man to var pateikt un es mierīgi varu pievienoties sarunā par to, kā tad viņai sokas. Mans noteikums ir tikai tāds, ka ja viņš uzdrošināsies viņām padziļināti stāstīt par mani, tad gan pa galvu dabūs. Tam viņam ir savu draugi, kuri arī pazīst mani un iebildumu nebūs.
Tā pat arī es droši tiekos ar savu bijušo draugu, kad esmu LV. Vīrs ar viņu ir iepazīstināts un iebildumu nav. Ja būtu, nekādas tikšanās nemaz i nebūtu. Man ir svarīgi, ka attiecības starp mani un vīru ir labas un nekāda draudzība ar pretējo dzimumu man to nespēs aizēnot. Ir vienkārši skaidras savas vērtības.

Ķirsīt, vēlu Tev milzīgu izturību! Arī no savas puses un pieredzes ieteikšu šobrīd nestrebt karstu! Tomēr esi acīga un gudra, lai piestrādātu pie iespējama plāna B, kā rīkoties, ja izrunāšanās nevijas panākumiem, ja netiek rasti kompromisi. Ticu, ka ir bijuši svarīgi iemesli, kāpēc šim cilvēkim devi savu "Jā" vārdu. ;) Novērtē šobrīd to, ko viņš tomēr dara Jūsu labā. Par pārējo atļaujies lauzīt galvu nedaudz vēlāk, jo drīzumā Tev liels darbiņš būs jāpaveic! ;)
23.05.2014 11:19 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
weee, tu man jo dienas, jo vairāk atgādini vienu man ļoti mīļu draudzeni un līdz ar to jo dienas, jo vairāk patīc, lai gan ne visam piekrītu, par šo to nošķobos un šo to gribētu pārņemt no tavas attieksmes :)

Ķirsīt, es jau arī reiz te teicu, ka velns nav tik melns kā grūtniecība to mālē. Sarunā ar sevi, ka neko nedarīsi līdz mazajam paliks vismaz pusgads. Pa to laiku hormoniem vajadzētu norimties un veselajam saprātam atgriezties. Varbūt izrādās, ka nemaz nav tik traki ;)
23.05.2014 11:19 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ebe, cik mīļi ... :) Labi, ka ne visai pasaulei es esmu drausmīgs cilvēks :)
23.05.2014 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits