Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013

Šodien nopirku šādus sporta ratus. Ērti vadās, arī pa grunteni nav nemaz tik slikti. Ērti un stabili.
22.05.2014 23:15 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribētu tādus mazus un vieglus sēžamos ratus, bet mums būs no šitiem pašiem ratiem tik uzliks sēžamo daļu. Vispār jāpaskatās, kādās cenās šādi rati ir. :)
22.05.2014 23:26 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man arī ir maināma daļa.pagaidām negribu vēl papildus kaut ko.man nepatik tas ručkas atsevišķās.liekas, ka viena kopējā ir ērtāka.redzēs kā būs praksē ar sporta daļu.
22.05.2014 23:45 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
mani tik biedē tas, ka gaiši viņi un negribēsies ar ķīmiju tīrīt bēbuku mājiņu :D
ahh, es esmu tādā starā par visu, ko ar vīru esam sapirkuši, veikalā apraudājos pie gultiņām, jo jutos tik aizkustināta :D
23.05.2014 00:10 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Kā ar tādiem ratiem var tikt pa durvīm iekšā? Nevis tieši ar šiem, bet vispār ar dvīņu ratiem? hmm..
23.05.2014 00:10 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Brunette - es arī par to iedomājos, bet labi, ka mums ir māja un varēšu garāža atstāt ratus vai sliktākajā gadījumā piemājas terasei paplašināsim stikla durvis, nu nomainīsim vēl vienu stiklu uz durvīm, lai sanāk tādas dubultās durvis :D
23.05.2014 00:13 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Jā, bet veikalos, vai citās iestādēs, tur ir parastās durvis. Piemēram, veikalā pie kases, tur cauri, man liekas, ir neiespējami.
23.05.2014 00:17 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
es mazliet pačīkstēšu, bet jau dažas dienas esmu ragos ar māti. viņa grib, lai bērniem liekam viņas abu vectēvu vārdus, bet nu nē, tie vārdi man ļoti nepatīk, a šī tik brauc man virsū, ka necienu savus radus, jopcik razīt, es netaisos vēl arī savus bērnus nosaukt tik briesmīgā vārdā kā nosauca mani mana māte
nu tādas dusmas, man tā situācija atgādina seriālu nozieguma skelets, kur andželas tēvs gribēja, lai viņa savu bērnu sauc par straccato mamba :D
23.05.2014 00:19 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Brunette - tas gan, bet slimnīcās parasti ir lielas durvis un poliklīnikās, bet mūsu mazie jau baigi neceļos pa veikaliem, vismaz cerams, kaut gan tu mani mazliet sabiedēji par citām iestādēm, bet gan jau vīrs man palīdzēs. domāju, ka pie kases gan jau izies cauri, ja nē, tad veikalā jau bērnus neatstāšu :D atradīšu risinājumu :D
23.05.2014 00:22 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Oi, ar tiem vārdiem ir traki, es izteicu savai mammai vienu meitenītes vārdu, kas man patika un vēl nezināju, ka būs puika, viņa - akdieniņ, tikai ne to! Ļoti vienkārš vārds, bet nu asociācijas viņai nebija ar to vārdu patīkamas, tad nu bija stulbi, negribēju, lai mammai tāda nepatika pret bērna vārdu, bet tajā pašā laikā, negribas citu mainīt.. Bet nu beigās visi laimīgi un priecīgi, jo meitenītes vārdiņu nevajadzēja. :)
23.05.2014 00:24 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Veikalā var iziet pa ieejas vārtiņiem, tikai jāgaida, lai kāds pretī nāk un atvers, un lai kāds samaksā pie kases arī. :D
23.05.2014 00:26 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
Mari, jā Latvijā, es pa savu vēl augļus īsti nenesošo uzņēmumu sitos, bet vīram savs bizness jau gadiem ilgi paaudzēs iestrādāts un vēl kā tenisa treneris piestrādā, tā teikt, hobijs viņam, kaut kā te sitamies. :) vajag tikai darīt, mazāk sūdzēties un neapstāties pie grūtībām. viss jau diezgan lielā mērā ir galvā un cilvēku uzņēmībā, raksturā. es gāju ar zobiem un nagiem cauri visam līdz nonācu tur, kur esmu. kaut gan reizēm domāju, ja ne vecis pie sāniem kā paraugs un atbalsts, tad būtu grūti. es vienkārši bez latvijas nespētu, esmu praksējusies visur pasaulē, bet grūti bez jūras gaisa

māte grib lai saucu savus par Benediktu un Rodionu, bet nu nē, nebūs māmiņ, nēnenennee
23.05.2014 00:32 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
es gribu sev meitu Letīciju! ja Dieviņš dos meitiņu kādreiz, tad man bus Letīcija Līna :)
23.05.2014 00:35 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
nu tad lai izdodas! :)
23.05.2014 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Meitenes, jums pirms dzemdībām nebija tāda kā depresija, nesāka rasties šaubas par otru cilvēku? Man laikam vnk širmis brauc prom, it īpaši no rītiem un pirms gulētiešanas.

Pirms iepazinos ar vīru, viņa draugu lokā figurēja viena sieviete. Viņa ir pāris gadus vecāka un viņai gan tad, gan tagad ir ilgstošas attiecības, tagad ir arī maziņš bēbītis. Viss jau ir kārtībā, tikai lieta tāda, ka mūsu attiecību sākumā vīrs bija diezgan atklāts un izteica vairākas divdomīgas frāzes ar tādu domu, ka viņiem varēja būt kkas vairāk... pagāja krietns laiks un, cik zinu viņi nekontaktējās. Bet tagad, kad arī mēs gaidām bēbīti, kontakti ir uzpeldējuši ar joni. Viss jau atkal ir kārtībā, tikai viņš to slēpj. Es nesiroju pa viņa telefonu, facebook u.tml., bet dzīve man parasti visu parāda. Meklēju savu telefonu un nevarēju atrast, uzzvanu no vīra telefona, tur saziņa ar to sievieti. Zvanu, lai pajautātu, kā iet, līnija aizņemta. Atklājās, ka darba laikā viņš sazinās ar viņu. Viss jau ATKAL (3x) ir kārtībā, bet aizdomīga šķiet viņa uzvedība brīdī, kad jautāju - kāpēc neatbildi, kad vairākas reizes tev zvanu (viņš aizsvilstās un pārmet man - vai man tev jāatskaitās, kāda tev darīšana u.tml.), vīrs arī iet laukā no telpas, kad esam divatā un viņam zvana. Man ir aizdomas, ka vairs nevaru viņam uzticēties, jo tiklīdz mums ir problēmas nelielas, tā viņš nevis izvēlās tās risināt ar mani, bet man aiz muguras sazinoties ar šo sievieti. Kā arī, sniedz man padomus grūtniecības sakarā - man teica, ka jādara tā un šitā. Es jautāju - kas teica? Viņš - ai, vai nav vienalga? Es vakardien satraucos par strijām un tā ir mana bēda, šis jau šodien sazinās ar viņu. Viņa laikam ir kaut kāda mūza viņam. Viedā padomdevēja. Viņš jūt, ka man ne pàrāk patīk viņu attiecības, tāpēc tagad visu slēpj. Viņi savā starpā nav nekādi ilgie draugi. Cik zinu, tā sieviete viņam pati pirmā uzrakstīja internetā un tā viņi sapazinās. Neesmu no greizsirdīgajām, bet tomēr sirds sāp. Es sēžu 4 sienās, turu pie sevis savas bēdas un tiklīdz dalos, tā mani jūtami salīdzina un sniedz padomus no kkādas trešās personas puses. Iekšēji es jūtu, ka starp viņiem ir kkāda mistiska saite, tāda it kā kkas būtu bijis/ir starp viņiem, bet es nejūtos pelnījusi tādu attieksmi. Piedodiet par palagu, meitenes, varbūt tās ir vnk manas paranoidālās iedomas. Es negribu zaudēt ģimeni, vēl sāpīgāk būs, ja manas aizdomas apstiprināsies. Man nepatikti tā doma, ka vīrs stāstītu man svešam cilvēkam par to, kā tad mums gāja dzemdības, vai kliedzu, vai biju vispār adekvāta. Man nepatīk tā doma, ka mani izmanto par sižetu sarunai un attiecību uzturēšanai. Vnk jūtos kā trešais lieks, kaut arī viņš ir mans vīrs, mēs dzīvojam kopā un gaidam bērnu. Vēl atklājās, ka viņš ar viņu bija saticies arī tad, kad bijām jau kopā. Tad viņš mani nostādīja fakta priekšā - zini, es satikos ar X...ok, bet frāze - viņa atbrauca pie manis un aizveda iedzert tēju un tad paaicināja uz tualeti, kur atpogāja blūzi un parādīja savu jauno tetovējumu un es nedaudz tā kā samulsu...nu jā, labi...es vnk visu izdomāju.
23.05.2014 00:41 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
tas būtu diezgan funny, ja gaidītu, jo viena no manām draudzenēm arī tagad dzīvo svešuma tikai mazais viņai vecāks 8 mēneši, manuprāt :D
23.05.2014 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Nē, Mari, atpogātā blūze bija realitāte, ne izdoma. Jā, varbūt te ir pie vainas atstumtība, bet ne no manas puses. Es visu dienu kko daru, pucēju un kārtojos. Pati arī cenšos izskatīties labi. Bet viņš atnāk no darba un vai nu spēlē datorspēles, vai arī pļurkst pa telefonu. Jā, figūras izmaiņas ir ietekmējušas manu pašvērtējumu, es atzīstos, es neesmu tik seksīga :) kā man gribētos pašai būt. Nemīlējamies arī. Nu, īsāk sakot, kopš paliku stāvoklī, viss sāka iet pa pieskari. :(
23.05.2014 00:57 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Ja viss būtu tik vienkārši. :) kad es izrādu iniciatīvu, atskan fràze - es esmu noguris. Ok, tikai viņš arī neizrāda interesi. Kad jautāju, kas pie vainas, - es varu tevi savainot u.tml., bet viss taču ir kārtībā, es mīlu tevi un vēlos un tu taču zini, ka nekas slikts nevar notikt, kursos arī to teica vecmāte. Mīlēšanās ir pat īpaši ieteicama. Bet nekā. Sekss nav iemesls šajā gadījumā, tas ir tikai vēl viens mīnuss mūsu sašķobīto attiecību epopejā.

Interesanti, man it kā ir viss, bet tajā pat laikā es jūtos tik vientuļi.
23.05.2014 01:16 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Kirsit, ka es Tevi saprotu, manam viram ari ir gudra padomu deveja draudzene. Vins ar vinu konsultejas it visa un man ari nav viegli. Bet Tu turies, jo Tev ir jadoma par bebi un sevi.
Meitenes, ka Jums mazie pacies so karstumi, vakar mums majas bija tads arprats no 22-24 histeriska kliegsana, negribu lai atkartojas, bet laikam jau neko nevar mainit. Slauciju mazo ar mitru dvieli, lavu plikam dzivoties, beigas liku gulet tikai pampera. Kaut tas karstums atrak beigtos.
23.05.2014 07:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)